TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu

Czy można być ekspertem w dziedzinie małżeństwa? Być może zdziwią Cię te słowa, ale NIE. Tak uważa Michael Shevack, co nie oznacza, że nie jest doświadczonym małżonkiem. Sam mówi o sobie, że jest ekspertem od... małżeńskich błędów. W końcu nie od dziś wiemy, że najlepiej uczymy się właśnie na błędach.

Ale jak ich unikać? Jak nie sprawdzać każdego błędu na własnej skórze? Jak poznać tajniki i sekrety, które uczynią Twoje małżeństwo szczęśliwym, a Ty sam poczujesz się spełniony w małżeństwie?

Poznaj 25 małżeńskich sekretów z rajskiego ogrodu! Te sekrety zostały opracowane właśnie na podstawie błędów i wieloletniego doświadczenia. Ale gdzie znaleźć te sekrety?

Sięgnij po książkę "Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu". To oryginalny, uderzający świeżością myśli i wskazówek poradnik małżeński inspirowany biblijną opowieścią z trzech pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju.

Jej autor odnalazł w niej wizję małżeńskiego życia. W genialny sposób łączy wolność i równouprawnienie z duchowymi fundamentami i tradycyjnymi wartościami. Realizując ją, możemy wyrwać się z pomieszania i niepewności, które stają się udziałem wielu współczesnych par i zapewnić sobie prawdziwe małżeńskie szczęście, do którego zostaliśmy powołani przez Boga.

Czytając tę książkę dowiesz się:

  • czy jesteście równi sobie?
  • czy jesteście zależni od siebie?
  • czy macie wspólną duszę?
  • co robić, by stać się dla siebie towarzyszami życia?
  • jak podejmować małżeńskie decyzje?
  • jak odkrywać własną seksualność?
  • jak sobie radzić z pokusami?

Ta książka to świetny poradnik dla współczesnych Adamów i współczesnych Ew. A każdy z tych sekretów to duchowa perełka, która może odmienić także Twoje małżeństwo.

Sięgnij po tę książkę i odkryj receptę na szczęśliwy związek!

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Michael Schevack - amerykański autor, pracuje z Chrześcijanami, Żydami i Muzułmanami z całego świata, aby stworzyć atmosferę pokoju i zrozumienia. Jest szczęśliwym mężem malarki Teddy Frank i ojcem trójki dzieci. Jest autorem czterech książek, z których dwie ukazały się w Polsce.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Michael Shevack
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 270
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825108
ISBN: 978-83-7482-510-8
ID: 245444

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...