TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu

Ocena:
(7 opinii)

Czy można być ekspertem w dziedzinie małżeństwa? Być może zdziwią Cię te słowa, ale NIE. Tak uważa Michael Shevack, co nie oznacza, że nie jest doświadczonym małżonkiem. Sam mówi o sobie, że jest ekspertem od... małżeńskich błędów. W końcu nie od dziś wiemy, że najlepiej uczymy się właśnie na błędach.

Ale jak ich unikać? Jak nie sprawdzać każdego błędu na własnej skórze? Jak poznać tajniki i sekrety, które uczynią Twoje małżeństwo szczęśliwym, a Ty sam poczujesz się spełniony w małżeństwie?

Poznaj 25 małżeńskich sekretów z rajskiego ogrodu! Te sekrety zostały opracowane właśnie na podstawie błędów i wieloletniego doświadczenia. Ale gdzie znaleźć te sekrety?

Sięgnij po książkę "Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu". To oryginalny, uderzający świeżością myśli i wskazówek poradnik małżeński inspirowany biblijną opowieścią z trzech pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju.

Jej autor odnalazł w niej wizję małżeńskiego życia. W genialny sposób łączy wolność i równouprawnienie z duchowymi fundamentami i tradycyjnymi wartościami. Realizując ją, możemy wyrwać się z pomieszania i niepewności, które stają się udziałem wielu współczesnych par i zapewnić sobie prawdziwe małżeńskie szczęście, do którego zostaliśmy powołani przez Boga.

Czytając tę książkę dowiesz się:

  • czy jesteście równi sobie?
  • czy jesteście zależni od siebie?
  • czy macie wspólną duszę?
  • co robić, by stać się dla siebie towarzyszami życia?
  • jak podejmować małżeńskie decyzje?
  • jak odkrywać własną seksualność?
  • jak sobie radzić z pokusami?

Ta książka to świetny poradnik dla współczesnych Adamów i współczesnych Ew. A każdy z tych sekretów to duchowa perełka, która może odmienić także Twoje małżeństwo.

Sięgnij po tę książkę i odkryj receptę na szczęśliwy związek!

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Michael Schevack - amerykański autor, pracuje z Chrześcijanami, Żydami i Muzułmanami z całego świata, aby stworzyć atmosferę pokoju i zrozumienia. Jest szczęśliwym mężem malarki Teddy Frank i ojcem trójki dzieci. Jest autorem czterech książek, z których dwie ukazały się w Polsce.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

Wartościowy poradnik

Publikacja zawiera cenne wskazówki, a nawet ćwiczenia dla par małżeńskich pragnących rozwijać swoją małżeńską miłość. Podpowiada jak to czynić, opierając się na wierze w Boga i Ewangelii.
Sekrety z Rajskiego Ogrodu naprawdę mają moc!

Wartościowa!

autor opinii: Magda L.

Pomocna pozycja dla małżeństw

Bardzo pomocna pozycja dla małżeństw. Można się z niej wiele dowiedzieć. Fajne w tej książce jest to, że autor opisuje codzienne sytuacje, podaje możliwe powody konfliktów małżeńskich i sugeruje rozwiązania. Przystępny język, szybko się czyta. Polecam! :)

autor opinii: Karolina Lechowska

polecam małzeństwom

Bardzo dobrze czytająca się książka z odniesieniem do biblijnego ogrodu, grzechu Adama i Ewy. Polecam każdemu, kto jest w związku małżeńskim i chce, aby jego małżeństwo było szczęśliwe

autor opinii: Halszka

Rewelacyjny poradnik dla współmałżonków

Jestem w trakcie narzeczeństwa i chcę dobrze przygotować się do roli przyszłej żony, dlatego szukałam wsparcia i wskazówki w lekturze. Książka "Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu" okazała się niesamowicie interesującym i nauczającym zbiorem wyjaśnień i wskazówek jak zbudować fundament pod dobre małżeństwo. książka wyjaśnia również błędy powtarzane w "starych" małżeństwach, pokazuje jak naprawić błędy i co zmienić w swoim postępowaniu aby dalej żyć w pełni miłości. Polecam serdecznie tę książkę, nie tylko narzeczonym ale każdemu kto szuka pomocy w odbudowaniu relacji ze współmałżonkiem.

autor opinii: Aleksandra

Świetna pozycja

Świetna pozycja do małżonków, ale również do osób które myślą o założeniu rodziny. Książka którą powinni przeczytać wszyscy małżonkowie - obowiązkowa lektura.

autor opinii: Jarek Szczebiak

Ciekawa pozycja.

Szczerze mówiąc to pierwszy poradnik małżeński z jakim się zetknęłam. Co prawda nie jestem zamężna, ani nie przygotowuję się do małżeństwa, ale uważam, że warto było go przeczytać. Z mojego punktu widzenia za niezwykle istotną i pouczającą uważam ostatnią (piątą) część tego poradnika. Odnosi się ona ogólnie do relacji z otaczającym małżeństwo światem. Autor poruszył w niej zagadnienia dotyczące m.in. naszego panowania nad światem, relacji z rodzicami (gdy już posiadamy własną rodzinę), twórczej energii, która jest w każdym z nas, czy też naszej codziennej pracy, zajęcia. Myślę, że dobrze opisuje to, jak praca wpływa na małżeństwo, na nas samych, jak ważną rolę pełni i jak właściwie należałoby ją (czy tez naszych pracowników) traktować. Moim zdaniem jest to chyba najbardziej wartościowa część dla czytelników, którzy sami nie zawarli jeszcze związków małżeńskich. Pozostałe części odnoszą się już ściślej do samego małżeństwa i budowania głębokiej relacji z małżonkiem, choć niektóre kwestie można także rozpatrywać w odniesieniu do wielu innych relacji międzyludzkich. Zresztą można także znaleźć nawiązania istotne z punktu widzenia osób samotnych. Generalnie książka napisana jest w sposób jasny, uporządkowany, jednak mam wrażenie, że pewne kwestie nie są do końca dobrze wyjaśnione, oczekiwałabym czegoś więcej. Sposób interpretacji Księgi Rodzaju oraz wywiedzenie tytułowych sekretów małżeńskich uważam w każdym razie za dość odświeżający. Przez długi czas byłam bardzo negatywnie nastawiona do poradników. Teraz powoli zmieniam swoją opinię na ich temat i stwierdzam, że warto je czytać. Nie tyle w celu znalezienia rozwiązania z jakiejś konkretnej sytuacji, ale także w celu poszerzenia horyzontów i przygotowania się na wydarzenia, które mogą stać się naszym udziałem w przyszłości (lub w celu ochrony przed pewnymi wydarzeniami!). Dlatego tę książkę polecam każdemu. Niezależnie od tego, czy dopiero szuka swojej drugiej połowy, czy przygotowuje się do sakramentu małżeństwa, czy też ma już pewien staż małżeński. Ach, dodam jeszcze, że również jestem urzeczona tą okładką. ;)

autor opinii: Małgorzata

Ta książka była dla mnie zaskoczeniem.

Myślałam, że biorę do ręki kolejny poradnik małżeński. Że to kolejna książka z "typowymi" poradami. Po kilku stronach (wstęp i przedmowa) wiedziałam, że ta książka jest inna niż poradniki, z którymi dotychczas się spotkałam. Zaskoczeniem było dla mnie stwierdzenie, że nie można być ekspertem w dziedzinie małżeństwa, a tylko ekspertem w dziedzinie małżeńskich błędów. Książka ma bardzo przyjazną konstrukcję: 5 rozdziałów, a każdy z nich zawiera po kilka małżeńskich sekretów. Każdy podrozdział rozpoczynają słowa z Księgi Rodzaju. Każda biblijna myśl jest początkiem rozważań na temat małżeństwa. Książkę czyta się bardzo szybko i jest w niej wiele błyskotliwych i głębokich myśli. Język jest przyjazny i nieskomplikowany. Książka pięknie wydana. Okładka jest wprost urzekająca :) Z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek i czekam, aż będę tą wiedzę mogła wykorzystać w praktyce.

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Michael Shevack
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 270
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825108
ISBN: 978-83-7482-510-8
ID: 245444

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...