TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Święte małżeństwo

Napisano już setki poradników o tym, jak budować "szczęśliwe małżeństwo". Ale czy Bóg rzeczywiście ustanowił małżeństwo przede wszystkim po to, by uczynić nasz szczęśliwymi, czy może raczej... świętymi? Czy w małżeństwie chodzi wyłącznie o naszą relację ze współmałżonkiem, czy może także ze Stwórcą?

Pytania te są motywem przewodnim rozważań Gary`ego Thomasa w książce "Święte małżeństwo" - międzynarodowym bestsellerze, już dziś uznawanym przez wielu za klasykę literatury chrześcijańskiej, a zarazem jedną z najważniejszych książek o małżeństwie, jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

W "Świętym małżeństwie" Gary Thomas pokazuje, że małżeństwo jest drogą wiodącą do rozwoju duchowego, bliższej relacji z Bogiem i wzrastania w świętości. Proponuje pogłębione spojrzenie na małżeństwo i jego związek z naszym charakterem i duchowością.

Gdy zarówno mleko jak i pokarm stały Bożej prawdy o małżeństwie bywa tak skażony wpływem świata - ta książka to silna terapia odtruwająca: esencjonalna, jak świeżo wyciśnięty sok warzywny, nieco palący bakteriobójczymi składnikami. Świadectwa współczesne i mądrość Ojców Kościoła łagodzą jego smak i czynią go dobrze przyswajalnym dla chrześcijan z każdej denominacji, wyznania czy nurtu.

Mariola i Piotr Wołochowiczowie, Fundacja Misja Służby Rodzinie,
autorzy książek "Seks po chrześcijańsku" oraz "Jak wygrać małżeństwo"

Gary Thomas jest założycielem i dyrektorem stowarzyszenia The Center for Evangelical Spirituality, a także autorem wielu książek poświęconych praktycznym aspektom duchowości chrześcijańskiej - m.in.: "Święte rodzicielstwo" (Aetos Media, Wrocław 2014), "Cenniejsza niż perły" (Vocatio, Warszawa 2007), "Sacred Pathways", "Holy Available" oraz "Authentic Faith".

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Aetos Wydawnictwo
Autor: Gary Thomas
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 360
Wymiar [mm]: 140x210
EAN: 9788361097419
ISBN: 978-83-61097-41-9
ID: 300825

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Święte małżeństwo Święte małżeństwo
33.58 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...