TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bądź liderem!

Ocena:
(1 opinii)

Uzupełnij swoją biblioteczkę biznesową o podstawową i klasyczną płytę Johna C. Maxwella "Bądź liderem!" - bestseller sprzedany już w ponad milionie egzemplarzy.

Ponadczasowe zasady zastosowane w życiu twoim i twojej organizacji przyczynią się do pozytywnych zmian w zakresie osobistej rzetelności i samodyscypliny. W swoim wyjątkowym stylu doktor Maxwell odkrywa:

Prawdziwą definicję przywództwa:

Przywództwo to wywieranie wpływu. To właśnie to. Nic dodać, nic ująć... Ktoś, kto tylko myśli, że przewodzi, a nie znajduje nikogo, kto by za nim podążał, jest jedynie spacerowiczem.

Cechy przywództwa:

Przywództwo nie jest ekskluzywnym klubem dla tych, którzy "się z tym urodzili". Cechy będące surowcem dla przywództwa można nabyć. Połącz je z pragnieniem i nic nie powstrzyma cię przed staniem się przywódcą.

Różnica między zarządzaniem i przywództwem:

Zapewnienie, że praca zostanie wykonana przez innych to dokonanie menedżera. Inspirowanie innych do lepszej pracy to dokonanie przywódcy.

Nieważne, na którym szczeblu przywództwa się znajdujesz. Płyta "Bądź liderem!" zainspiruje cię, jak zainspirować innych swoim zaangażowanym, wizjonerskim przywództwem.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna

Bardzo pomocna zarówno w biznesie jak i w życiu codziennym

autor opinii: Agnieszka Szewczyk

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: MT Biznes
Autor: John C. Maxwell
Rok wydania: 2014
EAN: 9788377465196
ID: 298554

Zobacz również

Bądź liderem!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...