TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bądź Liderem!

Uzupełnij swoją biblioteczkę biznesową o podstawową i klasyczną książkę Johna C. Maxwella "Bądź liderem!" - bestseller sprzedany już w ponad milionie egzemplarzy.

Ponadczasowe zasady zastosowane w życiu twoim i twojej organizacji przyczynią się do pozytywnych zmian w zakresie osobistej rzetelności i samodyscypliny. W swoim wyjątkowym stylu doktor Maxwell odkrywa:

Prawdziwą definicję przywództwa:

Przywództwo to wywieranie wpływu. To właśnie to. Nic dodać, nic ująć... Ktoś, kto tylko myśli, że przewodzi, a nie znajduje nikogo, kto by za nim podążał, jest jedynie spacerowiczem.

Cechy przywództwa:

Przywództwo nie jest ekskluzywnym klubem dla tych, którzy "się z tym urodzili". Cechy będące surowcem dla przywództwa można nabyć. Połącz je z pragnieniem i nic nie powstrzyma cię przed staniem się przywódcą.

Różnica między zarządzaniem i przywództwem:

Zapewnienie, że praca zostanie wykonana przez innych to dokonanie menedżera. Inspirowanie innych do lepszej pracy to dokonanie przywódcy.

Nieważne, na którym szczeblu przywództwa się znajdujesz. Książka "Bądź liderem!" zainspiruje cię, jak zainspirować innych swoim zaangażowanym, wizjonerskim przywództwem.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: MT Biznes
Autor: John C. Maxwell
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 158x233
EAN: 9788380873162
ISBN: 9788380873162
ID: 394289

Zobacz również

Bądź Liderem!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...