TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Ocena:
(126 opinii)

Co zrobić, gdy nic Ci się nie udaje? Jak sobie poradzić, kiedy po raz kolejny ponosisz porażkę? Ile to już razy żaliłeś się, że jesteś do niczego?

Bardzo możliwe, że często wmawiasz sobie, że nie jesteś wystarczająco inteligentny, atrakcyjny lub utalentowany, żeby realizować swoje marzenia. Bezkrytycznie przyjmujesz to, co mówią inni i pozwalasz się zamknąć w klatce najróżniejszych ograniczeń.

Jak każdy, masz chwile zwątpienia, ale nie możesz się poddawać. Czasami ciężko znaleźć Ci inspirację. To całkowicie normalne. Na szczęście jest ktoś, kto skutecznie Cię zmotywuje i da Ci siłę do działania!

Przedstawiamy Ci niezwykłego człowieka, który inspiruje cały świat. Tą osobą jest Nick Vujicic, który cierpi na fokomelię - rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn.

Tuż po narodzeniu nawet jego matka nie chciała wziąć go na ręce. W szkole koledzy bardzo mu dokuczali. Czuł się samotny i nikomu niepotrzebny. Nick chciał uwolnić się od tych problemów i próbował popełnić samobójstwo. Ale pewnego dnia jego życie radykalnie się odmieniło...

Jeśli sam nie doświadczasz cudu, bądź cudem dla innych

Nick Vujicic

Dziś Nick jest głęboko wierzącym chrześcijaninem. Z jego postawy i słów wyraźnie widać, że bez wiary nie wyobraża sobie życia. Jest jednym z najbardziej inspirujących mówców motywacyjnych na świecie - poruszył do głębi już niejedno serce. Oprócz tego ma swoją firmę, odniósł duży sukces (także finansowy), gra w golfa, nieźle pływa, podróżuje po świecie, przemawia na międzynarodowych konferencjach i spotyka się z głowami państw.

Jeśli jemu bez rąk i nóg udało się osiągnąć w życiu tak wiele, to Ty możesz jeszcze więcej!

Nick Vujicic pokaże Ci, jak możesz wykorzystać swoje porażki, by w przyszłości przynosiły najlepsze owoce. Od Nicka nauczysz się, jak żyć z tym, co daje Ci Bóg. Podpowie, jak przedostać się bezpiecznie na drugi brzeg przez odmęty smutku, cierpienia, jak odnaleźć siłę, determinację i inspirację do życia, jakiego pragniesz - do życia, które przerasta wszelkie wyobrażenia!

Czytając książkę tego fascynującego autora dowiesz się:

  • jak odnaleźć swój życiowy cel?
  • co zrobić, by być naprawdę szczęśliwym?
  • jak odnaleźć siłę do walki ze swoimi słabościami?
  • jak wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie?
  • jak sprawić, by Twoje życie stało się pełne pasji?

Sięgnij po tę książkę i przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć!
"Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!" to piękna i budująca opowieść o sile człowieka, która drzemie w jego sercu. Nick Vujicic pływa, surfuje, jeździ po świecie z wykładami, kieruje swoją firmą, pomaga innym, prowadzi program w radiu. Można powiedzieć, że z jego życia płynie przesłanie: „Żyj śmiało! Ten świat jest tego wart”. Szczerze podziwiam.

Marek Kamiński – podróżnik, polarnik, pisarz, założyciel fundacji wspierającej osoby niepełnosprawne
To nie liczba rąk czy nóg decyduje o naszej sile, ale to, co mamy w głowie. Jeśli Nick uśmiecha się tak często, to każdy, kto narzeka na swoje życie, powinien się zawstydzić, a potem podnieść głowę do góry i wziąć się w garść!

Jasiek Mela – założyciel Fundacji Poza Horyzonty, najmłodszy i jedyny niepełnosprawny na świecie zdobywca obu biegunów

Zobacz tę książkę także w wersji audio (na płycie CD).

Opinie naszych Klientów (126 opinii)Napisz swoją opinię

Pozytywna

Autor powołując się na doświadczenia swojego życia pokazuje jak można cieszyć się życiem, niezależnie od tego jak bardzo jest ciężko. Autor podkreśla także jak ważną rolę odgrywa ​w jego życiu wiara w Boga, która nadaje życiu sens. Niezwykle motywująca książka, buduje pozytywne nastawienie do życia. Polecam.

autor opinii: Natalia

Książka dla każdego

Wspaniała, wciągająca książka dla każdego, kto miewa trudne do pokonania kłopoty lub przeciwności...czyli właściwie dla każdego. Przekonuje do uwierzenia we własne siły i Bożą pomoc. Polecam!

autor opinii: Anna Szuster

Cudo

Witam, naprawdę polecam przeczytać każdemu tę książkę, gdyż z niej można zaczerpnąć tej inspiracji, zachłysnąć się tą radością, motywacją do życia. Polecam wszystkim, naprawdę!

autor opinii: Aleksandra

Książka jak najbardziej pozytywna z której bije duży optymizm. Myślę, że lektura tej książki jest wskazana dla osób, które uważają, że niepełnosprawnych to już najlepiej się pozbyć, gdy są w łonie matki, bo pożytku z nich nie będzie, a tylko same kłopoty. Historia tego autora jest totalnym zaprzeczeniem, że niepełnosprawni to tylko kłopot dla społeczeństwa. Mając odpowiednią opiekę i wsparcie od innych (które i autor miał) mogą niepełnosprawni uczestniczyć w życiu społecznym. Wspaniale, że są ludzie niepełnosprawni jak Nick, którzy dostali swoją szansę, ale nie należy zapomnieć, że wielu ludzi jej nie ma żyjąc w krajach bardzo ubogich, w których nawet zdrowi ledwo żyją, a co dopiero niepełnosprawni. I dobrze by było, żeby z tej książki nie tylko nakarmić się radością bijącą od Nicka z udanego życia, ale też poddać się refleksji, że jest jeszcze dużo do zrobienia na świecie wobec ludzi niepełnosprawnych, a i nie tylko niepełnosprawnych, by mogli godnie żyć.

autor opinii: Ula

Godna polecenia

Książkę warto przeczytać,pełna optymizmu i wiary w lepsze jutro.Gorąco polecam.

autor opinii: Anna Ż

Gorąco polecam!!!

Jest to druga książką Nicka Vujicica, którą przeczytałam i zdania nie zmieniam. Jest to wspaniały, inspirujący człowiek, pełen optymizmu i radości, który do głębi poruszył moje serce. On pokazał mi że można osiągnąć i zrobić wszystko jeśli akceptuje się siebie, jeśli jest się pełnym nadziei i wiary we własne możliwości oraz kiedy odrzuca się od siebie negatywne myśli zamieniając je na pozytywne. Zainspirował mnie do tego aby nigdy się nie poddawać i dzięki niemu powróciła nadzieja, radość i wewnętrzny spokój. Teraz wiem, że jeśli zaufam Panu Bogu, wykażę się cierpliwością i pokorą oraz z wiarą i nadzieją będę patrzeć w przyszłość to moje życie stanie się jaśniejsze i piękniejsze oraz uporam się z moimi problemami i troskami.
Szczerze polecam!!!
Pozdrawiam serdecznie :)

autor opinii: Kasia T.

Nick

Książka niezwykła:) daje duzo ciepła , wiary i nadzieje ze w życiu można naprawdę sięgać po to co z pozoru nieosiagalne:) polecam gorąco obydwie części.A

autor opinii: Agnieszka Siennicka

Rewelacja!!!

Książka bardzo mi pomogła.Nick jest Niesamowitym Człowiekiem. Przeczytałam ja dopiero po spotkaniu z nim na :Życiu bez ograniczeń- w Poznaniu.
Mogę napisać tylko tyle,że żałuję że dopiero teraz.
Pomaga, poprawia humor, motywuje do działania i daję nadzieję.
Trzeba przeczytać, nawet i kilka razy jeśli trzeba.

autor opinii: Katarzyna Syguła

super

Książka podnosząca na duchu, dodająca chęci do działania

autor opinii: Irena Poślednik

"Życie obłędnie szczęśliwe"

Książka jest rewelacyjna! To już 5 -ty egzemplarz ,który kupiłam i rozdałam.
Zawsze z dobrym skutkiem. Podnosi na duchu, uczy, ewangelizuje i podpowiada jak szukać drogi życiowej. A wszystko w ciepłej i pozytywnej atmosferze. Nie może być inaczej, wszak Nick Vujicic to nieprzeciętny człowiek. A w tym roku ma zawitać do Polski...

autor opinii: Renata Pawłowska

odpowiedni moment

Książkę podarowałam synowi, który 5 lat temu chorował na raka Obecnie jest zdrowy. Choroba odmieniła jego życie. Trudno odnaleźć się w świecie zdrowych, po obcowaniu ze śmiercią przez rok.
Komentarzem do książki niech będzie sms ,jaki od niego otrzymałam
"Mamo, dostałem tę książkę w odpowiednim momencie. Czegoś takiego takiego potrzebowałem"...

Polecam ją wszystkim,którzy są zagubieni i szukają sensu swojego życia.

autor opinii: Teresa Podczaska

Aż brakuje mi słów. Bardzo inspirująca książka. Według mnie obowiązkowa lektura dla każdego.

WSPANIAŁA KSIĄŻKA

autor opinii: JOANNA LEONHARDT

Super książka

Bardzo dobra książka, po przeczytaniu jej twoje problemy schodzą do poziomu zero :-)

autor opinii: Andzelika Gogol

Opinia po przeczytaniu "Bez rąk, bez nóg...

Bardzo wzruszająca historia. Opowiedziana w sposób wciągający czytelnika. Podziw dla autora za odwagę mówienia i przedstawiania się. Uważam, że książkę powinno przeczytać jak najwięcej ludzi. Szczególnie Ci mający problemy zdrowotne i rozczulają się nad sobą. Sama od dziecka borykam się z niepełnosprawnością, obecnie poruszam się przy pomocy kul. Bóg często zsyła na mnie choroby. Próbuję żyć z tym wszystkim, nie poddaję się. A po przeczytaniu tej książki uważam,że moje problemy to nic w stosunku do autora.

autor opinii: Jadwiga Janicka

Rewelacyjna książka, bardzo motywuje do działania

Nick Vujicic to niezwykła postać i opis jego trudnego, ale tak równocześnie radosnego życia powinien być jeszcze bardziej rozpowszechniony w naszym "malkontenckim" Kraju, a tylko należy wrócić do Radości Bożej...

autor opinii: Maria

Radość z cierpienia

Ta książka ukazuje ogromną siłę i moc jaka drzemie w sercu człowieka, który urodził się niepełnosprawny, bo bez rąk i bez nóg. Wydawałoby się, że ma przegrane życie, że będzie tylko ciężarem dla najbliższych. Jednakże ten Człowiek, Nick, potrafi robić dużo więcej niż większość ludzi pełnosprawnych. Nick skończył studia, pracuje, prowadzi własną firmę, jeździ po całym świecie i niesie nadzieję i radość milionom ludzi, chorym i zdrowym, dzieciom, młodzieży i dorosłym. Nick patrzy oczami serca. Nick ze swej niepełnosprawności potrafi czerpać olbrzymią siłę, radość i szczęście, gdyż odkrył Boży plan względem siebie. Źródłem tak wielkiej siły, odwagi i radości u Nicka jest Jezus. Nick to mądry i przystojny mężczyzna, który miał takie same marzenia, jak każdy inny i te jego marzenia się spełniły. Obecnie jest żonaty, ma piękną żonę i dwoje dzieci. Żyje pełnią życia. Jestem pełna podziwu i zachwytu dla Niego i jego Rodziców, którzy włożyli ogrom poświęcenia, wytrwałości, cierpliwości a nade wszystko miłości, aby wyrósł na tak wspaniałego i Wielkiego Człowieka, nie załamali się jego kalectwem. Tą książkę polecam młodzieży i dorosłym.

autor opinii: Urszula Grabowska

Dobre świadectwo życia religijnego

Z tego co zacząłem czytać to książka nastawia pozytywnie do życia. Powiedziałbym, że jest to pewnego rodzaju świadectwo wiary w Boga, ale też i świadectwo niepoddawania się przeciwnościom.
Książka napisana językiem łatwym do odbioru, nie ma trudnych słów

autor opinii: Zbigniew Kogut

Każdy ma prawo do szczęścia

Książka niezwykła.Pisze ją młody człowiek cierpiący na rzadką chorobę (fokomelię), objawiającą się brakiem kończyn. Co dla większości byłoby niemożliwością pogodzenia się z taką niepełnosprawnością, nie mówiąc już o jej akceptacji czy wykorzystaniu jej do uczynienia życia szczęśliwym , spełnionym. A jednak jest to możliwe, o czym przekonuje nas sam bohater każdą kartką swojej książki, porażając czytelnika niezwykłą szczerością, odsłaniając nawet najbardziej intymne sfery , wydawałoby się,pełnego ograniczeń życia. Udziela nam się jego radość z pokonywania problemów i nieraz ogromnych przeszkód, jakie musiał zwalczyć. Częstuje nas nadzieją, namawia do walki z chwilami zwątpienia nawet jeśli po drodze spotyka się , złych , nierozumnych ludzi.Myślę , że z tej książki może skorzystać wielu podobnie cierpiących, jak również pobudzić do myślenia pozostałych w celu edukacyjnym. Bo czyż nie większa wiedza o człowieku i jego psychiczności, może uratować niejedno ludzkie istnienie przed zepchnięciem na margines. Prawda, że każdy ma prawo do szczęści bez względu na ułomność, nigdy nie uległa dewaluacji. I tak jak w przypadku bohatera tej książki wystarczy nieraz jeden rozumny , wyedukowany człowiek, aby to co nienormalne przez swą inność włączyć w zwyczajny byt społeczeństwa, które powinno stworzyć warunki, albo przynajmniej nie utrudniać niepełnosprawnym dążenia do swoich celów .

autor opinii: Joanna Lubowicka-Kos

Rewelacyjna !!!

Książka, która pomogła mi zmienić POSTAWE :D przeczytaj a dowiesz sie o co chodzi :) Dla mnie jedna z najlepszych ksiażek jakie przeczytałam. Napisana w ciekawy sposób, autor ma dystans do siebie. Momentami wzruszająca, momentami zabawna. Czyta się szybko bo wciąga !!!

autor opinii: Aldona Jagiełło

polecam!

świetna książka! Przywraca wiarę i daje pozytywnego kopa;) Po jej przeczytaniu na życie patrzy się zupełnie inaczej...

autor opinii: MONIKA

REWELACJA

Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki, a w zasadzie jej autora. Czyta się ją z zapartym tchem, chłonie się optymizm Nicka, jego wiarę, nie dając wiary równocześnie, że tak można kochać świat, ludzi i Boga. A przede wszystkim, mimo tylu przeszkód, chcieć. Pogodzić się, ufać, i działać. Bardzo wzruszająca książka. Człowiek czuje się taki maleńki przy, pełnym wigoru, radości, pokonującym tyle barier, Nicku. Patrzy ze wstydem na swoje, często wydumane, stwarzane przez siebie, nieistotne w zasadzie problemy. Nick zaraża wszystkim tym, co dobre i istotne, co piękne i wartościowe. Uczy, że zawsze warto, że zawsze można, że wszystko ma swój sens...

autor opinii: Małgorzata Żurakowska

Książkę przeczytałam w dwa dni- właściwie to ją "pochłonęłam". Wcześniej oglądałam na youtube filmiki z konferencji Nicka i stąd chęć sięgnięcia po tę pozycję. Co w niej urzeka? Sama historia życia Nicka i jego rodziny, zmaganie się z cierpieniem wynikającym z kalectwa i reakcji otoczenia na nie, wielki hart ducha autora, umiejętność wydobycia się z depresji i beznadziei dzięki wierze w Boga. Dla mnie, osoby wierzącej, jest to książka, która pokazuje, że plan Boży obejmuje wszystkich bez wyjątku, wszyscy jesteśmy kochani i nawet z wielkiego zła Bóg potrafi wydobyć dobro. Nick jest autentyczny przez swoje doświadczenie cierpienia, dzięki temu jest wiarygodnym mówcą motywacyjnym pokazuje do czego człowiek mimo wielkich ograniczeń jest zdolny, jak wiele zależy od nas samych, jeśli wierzymy, że: "wszystko możemy w Tym , który nas umacnia"

autor opinii: Beata Piłat

Super książka

Już trzy razy kupiłam tę książkę. Za każdym razem pożyczam i nie wraca albo jest długa kolejka do wypożyczenia.
Sama wielokrotnie zaglądam do książki i niekoniecznie zaczynam od początku. Tę książkę można czytać w każdej chwili i od początku, w środku i na końcu. KSIĄŻKA WZMACNIAJĄCA PSYCHICZNIE.

autor opinii: Elżbieta Ślusarz

Jestem w trakcie czytania. Książka "wciąga". Autor pisze w bardzo przyjemny sposób. Ma bogatą treść, daje dużo przemyśleń, podnosi na duchu, daje nadzieję i potwierdza, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, że ze wszystkiego wyprowadza dobro. Godna polecania, aby zmienić myślenie na pozytywne i zawierzyć Bogu swoje życie. Niech PAN Wam błogosławi.

autor opinii: Beata K.

POLECAM!

Polecam tę książkę każdemu, niezależnie od wieku, płci czy wyznania! Prawdziwa opowieść Nickiego daje takiemu szaremu człowiekowi,którym np. ja jestem, tyle do myślenia. Jak wielu z nas nie potrafi docenić tego, co ma.Jak wielu z nas,narzeka i ma pretensje do Boga, że jest mu tak źle. Jak wielu z nas nie potrafi cieszyć się z tego co ma.Dzięki tej książce zrozumiałam,że każdy człowiek może odnaleźć własne szczęście. Każdy z nas jest wyjątkowy, tylko trzeba tę wyjątkowość w sobie odkryć!

autor opinii: Łucja

POLECAM

Książka jest genialna , daje dużo do myślenia i taki pstryczek w nosa zdrowej osobie. Polecam tę książkę jest super :)

autor opinii: Sara

bardzo dobra

ksiazka która pokazuje nam jak zycze nawet ludzie którzy sa iwalidami pokazuja jak w pelni korzystac z zycia i jak wplyw ma na nas wiara w Boga

autor opinii: rafa lstercula

polecam

Polecam wszystkim, którzy są na etapie poszukiwania w ludziach Bożej siły, która potrafi góry przenosić, i którzy wątpią, że oni tę siłę też mogą w sobie odnaleźć.

wspaniała !!!

Wspaniała książka, której autor opowiada o sobie, swoim życiu i pokonywaniu trudności. Następnie zwraca się do czytelnika motywując go do działania. Jeśli osoba niepełnosprawna jest radosna, optymistyczna i radzi sobie z trudnościami, to czy osoba pełnosprawna ma prawo narzekać i się załamywać. Książka jest również pełna humoru. Polecam wszystkim.

autor opinii: Kasia T.

Wspaniała!

Ksiązka jest naprawdę wspaniała, najlepszy dowód, że zakupiłam jeszcze 4 egzemplarze i rozdałam w rodzinie. Zasypano mnie radosnymi SMSami ! Wielkie dzieki!!

autor opinii: Renata Pawłowska

Lekcja radości i optymizmu w niebanalnym wydaniu

Mega pozytywna książka. Napisana lekkim, dowcpinym językiem. Pozwala spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Pokazuje, że dla człowieka wierzącego ograniczenia nie stanowi nawet brak kończyn. Uczy szacunku do tego kim się jest i co się posiada. Obowiązkowa lektura dla wszystkich, którym jest w życiu ciężko, a także dla tych, którym tylko wydaje się, że ich życie jest beznadziejne ;) Tym pierwszym przynosi pocieszenie i nadzieję, a tym drugim daje do zrozumienia, że mają naprawdę ogromne szczęście w życiu, tylko nie zawsze potrafią go dostrzec.

autor opinii: Agnieszka Koźlik

doskonała

Bardzo mocno motywująca do życia.
Zawstydza tych dla których życie straciło swój smak i sens.
Polecam serdecznie.

autor opinii: Urszula Stawicka-Kuras

Książka na która warto poświęcić chwilę

Polecam ją wszystkim, którzy uważają że ich życie jest ograniczone a bariery nie do pokonania. Nick swoim przykładem i życiem pokazał że z łaską Bożą wszystko jest możliwe. Wystarczy zaufać i walczyć x) Co ciekawe ożenił się i doczekał się potomka!. Polecam, jak dla mnie książka godna uwagi.

autor opinii: Mikołaj Kupka

Polecam wszystkim osobom. Książka zmienia nastawienie do życia i dodaje otuchy. Jak ktoś myśli, że się do niczego nie nadaje i nie ma sensu życia zmieni zdanie.

autor opinii: Katarzyna

Bardzo polecam!

Książka jest świetna. Prosty język , lekko się czyta ,a jest tak pełna optymizmu i pozytywnych przesłań,ze nie moge jej czytać na noc ,bo rozbudza mnie i chce mi sie działać! Jest drukowana dużymi literami i luźnym drukiem, co ma znaczenie w moim wieku./60lat/
Ale jest tu dużo o młodzieży.Warto polecać młodym, żeby uwierzyli w siebie i nie marnowali życia w kompleksach...
- NICK , JESTEŚ WSPANIAŁY I MASZ PIĘKNY UŚMIECH!

autor opinii: Renata

Wiara

Autor książki ukazuje, jak dzięki wierze, można pokonać wszelkie trudności.

autor opinii: Józef Świderski

,,Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń''

Książka godna polecenia wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy są wiecznie niezadowoleni ze swojego wyglądu i stale,, poprawiają '' Pana Boga''. Uczy pokory, dodaje sił zniechęconym trudnościami w życiu. Wielokrotnie będę do niej wracać. Obecnie przechodzi z rąk do rąk wśród znajomych i wszyscy podzielają moją opinię.

autor opinii: Elżbieta

Moja opinia

To piękna, budująca opowieść o możliwościach które każdy w swym wnętrzu posiada, a rzadko z nich korzysta. Książka ta daje " perspektywę" ludziom" zbudowanym w ca lości," ale wiecznie niezadowolonym lub co gorsza będącymi w depresji.Czytając ją nabieramy pewności, iż każdy " na tym łez padole" ma jakąś misje do wykonania. Plan jest rozpisany, a my tylko musimy wkroczyć na odpowiednia dróżkę. Gorąco polecam.

autor opinii: Marzena Brzeska

Wspaniała!

Bardzo inspirująca,podnosząca na duchu,wzbudzająca nadzieję książka.

autor opinii: Jakub Kudełka

Bardzo dobra książka

Szczerze polecam tę książkę. Wcześniej znałam historię Nicka, widziałam Jego filmy, więc wydawało mi się, że książka zawiera to co już wiem. Jednak to nie to samo. Książka pozwala spotkać się z Nickiem, dodaje otuchy, mocno motywuje i inspiruje. Do tego wszystkiego Nick to mądry i przystojny facet, warto przeczytać co ma do powiedzenia. Polecam nastolatkom, studentom, dorosłym, kobietom i mężczyznom, wszystkim.

autor opinii: Emilia

Wspaniała książka, wspaniały Człowiek!

Rewelacyjna biografia o człowieku pełnym miłości i wiary w możliwości.
Pokonał wiele trudności i udowadnia, że w każdej sytuacji można znaleźć dobre strony.
Wspaniała, inspirująca książka :)

Bardzo polecam! :)

autor opinii: Przemysław Sarzyński

umiarkowana

Książkę kupiłam ku zainspirowaniu moich dzieci, lat 10-13. Zawiera ona wiele niesamowitych historii z życia Nicka, które rzeczywiście je poruszyły. Minusem jest długi wstęp, pierwsze kilkadziesiąt stron to ponoć głownie przekonywania Nicka, że warto wierzyć, które młodych czytelników zniechęcały.

autor opinii: A

Polecam!

Książka jest wartościowa i godna polecenia. Bardzo polecam osobom, które mają niskie mniemanie o sobie i posiadających kompleksy na różnym tle. Autor ukazuje swoje problemy i uświadamia, że z Bożą Pomocą można dokonać wiele.

autor opinii: Magdalena Garczyńska

Autentyzm

Doskonała książka dla młodego człowieka szukającego drogi. Przeczytałam jednym tchem. Podoba mi się, że jest autentyczna, że Nick nie robi z siebie bohatera, tylko pokazuje jak można żyć z Bogiem w każdych okolicznościach i że nie ma przypadków w życiu.

autor opinii: Ula

Super

książka jest po prostu świetna! Dostałam ją na prezent pod choinkę i cała rodzina przeczytała. Wszyscy pod wrażeniem! Polecam gorąco!

autor opinii: Urszula Rymut

Prosto, mądrze i bez nudy

Książkę "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!" pochłonęłam bardzo szybko - jej przeczytanie zajęło mi dwa dni. Zachwyciła mnie prostota i mądrość w niej zawarte. Autor (sprawiający wrażenie bardzo otwartego, sympatycznego i radosnego człowieka) szczerze opowiada o swoich trudnych przecież życiowych doświadczeniach. O akceptacji własnej niepełnosprawności, o swoich relacjach z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, o czerpaniu z życia pełnymi garściami. Ta książka odświeżyła moje spojrzenie na wiele istotnych spraw i zmotywowała do realizacji marzeń. Myślę, że może ona dać nadzieję wielu osobom w różnych trudnych sytuacjach życiowych.

autor opinii: Ewelina Jędrasik

Niesamowita

Niesamowita historia Nicka dodaje skrzydeł każdemu kto sięgnie po ta ksiazke. U nas w rodzinie przekazywana z rak do rak. Z całego serca polecam! i DZIĘKUJE

autor opinii: Małgorzata Walęga

bez rak i nó bez ograniczen

BARDZO DOBRA KSIĄŻKA

autor opinii: PILAS

Nadzieja i siła do walki

Ta książka zdecydowanie daje nadzieję i siłę do walki z przeciwnościami losu ! Pokazuje, że problemy z którymi większość ludzi boryka się na co dzień są tak naprawdę błahostkami w porównaniu do tego przez co przechodzą inni ludzie,tacy jak Nick. Mimo wszystko Nick posiada tak wielką chęć życia i czerpania z niego całymi garściami,że każdy z nas może brać z niego przykład. Czasem zapominamy jakimi jesteśmy szczęśliwcami, że otrzymaliśmy od Pana dar życia. Ta książka nam przypomina, jak powinniśmy z niego korzystać.

autor opinii: Zuzanna Łabno

polecam

Dla kogoś, kto zna historię Nicka Vujicica, ta książka nie będzie zaskoczeniem, ale cennym podsumowaniem jego nauczania, uporządkowaniem jego biografii, rozwinięciem myśli zawartych w jego wykładach motywacyjnych.
Od pierwszych stron można się przy niej ogrzać, wzruszyć, zamyślić. Szczególnie podoba mi się sposób, w jaki Nick mówi o Bogu - bez zadęcia, moralizatorstwa. takiej teologii, popartej przykładami z życia konkretnych, współcześnie żyjących ludzi, mi brakuje.

autor opinii: Iwona Mejzel

Świetna książka! polecam wszystkim,zwłaszcza tym którzy nie doceniają swoich możliwości i talentów, aby dzięki optymistycznemu i wytrwałemu Nikowi cieszyli się z życia

autor opinii: Elżbieta Czerepak

taką książką trzeba się dzielić :)

Od Świąt przeczytało ją kilka osób i ustawiają się kolejki do pożyczania! Polecam każdemu :)

autor opinii: Zosia

Czy Nic może pomóc

Książkę tą poleciła mi znajoma karmelitanka, była podekscytowana i mówiła, że warto. Postanowiłam ją kupić. Spodobała mi się, ma w sobie ogromne przesłanie, że warto żyć pomimo ... że warto kochać pomimo,,, że warto wierzyć pomimo....
Sama ostatnio borykam się ze zmianami w życiu, opowieść Nica o sobie niejednkorotnie mnie motywowała, zawstydzała i zasakiwała tym co robił i pisał.
Strzałem w 10 była informacja, że w marcu ubr. autor ksiązki wziął ślub z normalną dziewczyną i to że zamierzał być dobrym ojcem. Polecam wszystkim tym którzy mają problem z wiaą w siebie oraz Pana Boga, którym naprawdę dla każdego ma coś dobrego.

autor opinii: Tyburska Regina

Gorąco polecam tę książkę

Chciałbym zwrócić uwagę na postawę rodziców Nicka, którzy od samego początku pozytywnie motywowali swojego syna do walki aby zawsze wieżył w siebie i zaufał w plan Boga dla jego życia. Brawo Rodzice. Postawa ta jest dla mnie wzorem do którego będę się starał dążyć jako rodzic.

autor opinii: J.M.

rewelacja

Porywające świadectwo. Na każdej stronie słowa dające nadzieję. Gorąco polecam...wykorzystuję ją ewangelizacyjnie :)

autor opinii: Barbara

:)

Co tu dużo mówić, super książka :)

autor opinii: Marcin Maksymiec

rewelacyjna ksiązka

Autor książki NICK ukazuje w książce to na co powinniśmy wszyscy zwracać uwagę, pokazuje że mimo przeciwności losu zawsze powinniśmy wyciągnąć pozytywne rzeczy. Polecam tę książkę wszystkim którzy zapomnieli co tak naprawdę powinno się liczyć w życiu - miłość do bliskich osób do wszystkich ludzi do siebie samego i nade wszystko do Boga który zawsze jest przy człowieku tylko nie zawsze człowiek tą miłość dostrzega. Książkę Nicka powinni przeczytać wszyscy ludzie bo niestety nasz świat wpadł w wir pracy zarabiania pieniędzy tylko to jest na 1 miejscu - a niestety nie to jest w życiu najważniejsze.

autor opinii: AH

Polecam

Już od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem kupna tej pozycji. Nie żałuję. Wiele można się nauczyć. Zaczyna się patrzeć na świat zupełnie z innej perspektywy.

autor opinii: Ania

Rewelacja!!!

Książka rewelacyjna! Wszystkie poradniki na temat motywacji, poczuciu własnej wartości czy wiary w siebie i w ludzi są niczym w porównaniu z ta pozycją. Na pewno będę do niej wielokrotnie wracać.

autor opinii: Urszula Kaczmarek

Pozytywna

Polecam, książka bardzo fajna.

autor opinii: Bartosz Małek

Jest ok :)

Książka jest bardzo ok, aczkolwiek nie jest to coś odkrywczego i 'wow" - raczej dewizy, które słyszałeś już setki razy w życiu - tu jednak zbudowane na mega historii Nicka - i to dodaje tej książce czegoś "wow" :) hasła typu 'uwierz w w siebie". "upadniesz 7 razy, wstań 8" itd - to chleb powszedni mów motywacyjnych, tutaj jednak, na tle całej historii, są czymś więcej niż tylko "hasłami" - są elementami cudownej opowieści :)

autor opinii: PD

Wspaniałe dzieło!

Doskonale napisana książka. Na prawdę wiele mnie nauczyła i dużo we mnie zmieniła... Uważam, że każdy powinien ją przeczytać, bo WARTO.

autor opinii: Karolina A.

RADOŚĆ I WIARA W SIEBIE- efekt przeczytania tej książki

O tej książce napisano już chyba wszystko, natknęłam się na nią zupełnie przypadkowo akurat w momencie kiedy byłam na życiowym zakręcie, historię Nicka poznałam w internecie i od razu zapragnęłam poznać bliżej jego osobe . Książkę przeczytałam jednym tchem, napełniła mnie ona wewnętrzną radością i wiarą w siebie .Polecam ją całym sercem wszystkim zwątpionym , załamanym i narzękającym na swój los . Uczmy się od Nicka podejścia do życia a szczęście nas nie opuści :)

autor opinii: Margaretka

moja inspracja

Mam dwie ręce, dwie nogi - do tego rewelacyjnie sprawne, a ograniczeń mam chyba dwa tysiące...
Bohater tej książki, kartka po kartce staje się bohaterem mojego życia. Inspiruje, wzrusza, buduje tożsamość.
Niezwykły mężczyzna i jego niecodzienna historia pokazują mi, jak pokonać stawiane sobie przez samego siebie bariery do życia pełną życia!

autor opinii: Agnieszka Ścieszka

Interesująca i wspaniale burząca stereotypy

Książkę zaczęłam czytać z ogromnym zainteresowaniem wiele lat pracowałam z osobami z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Bohater jest dla mnie osobą ,która mobilizuje i zmienia ludzkie nastawienie , opinie i oczekiwania i to zarówno osób uznawanych za lub niepełnosprawne.
Na rok wiary dobra lektura. Niestety nie dokończyłam jeszcze bo już pożyczyła m książkę 4 osobie.

autor opinii: joanna Ziemacka

Polecam

Książka warta polecenia, szczegolnie wszystkim tym, którzy borykają się z oceną samych siebie, nie wierzą w powodzenie swojego życia.

autor opinii: Kasia

Niesamowita książka.

Właśnie zaczęłam czytać tę książkę .Właściwie każdy może się utożsamić z autorem tej książki zdrowy jak i niepełnosprawny.Odnaleść drogę do siebie,poznać samego siebie a co najważniejsze zobaczyć ,że dla każdego z nas Bóg wytyczył drogę , ze nie jesteśmy sami w naszych zmaganiach życiowych.To wiara w Boga , nadzieja na lepsze jutro i miłość bliskich pomaga nam nieustannie podnosić się i iść dalej z podniesioną głową.Polecam tę książkę z całego serca.Pozdrawiam .

autor opinii: SZRAMKA MIROSŁAWA

Siła i Wiara

Jestem pod wrażeniem jak ten człowiek potrafił sobie poradzić z tak ciężkim kalectwem.Kłopoty zwykłego i zdrowego człowieka są poprostu błachostkami.Teraz inaczej patrzę na życie nie narzekam.

autor opinii: Włodzimierz Jędryka

Wiara w siebie...

Książka rewelacyjna,polecam wszystkim którzy stracili nadzieję na lepsze jutro.Nick pokazuje swoją postawą ,że do osiągnięcia szczęścia,miłości,zadowolenia z wszystkiego co go otacza nie są mu potrzebne ręce i nogi.Chłopak ma tak wielkie serce i wiarę,że może być dla nas pełnosprawnych wzorem do naśladowania

autor opinii: Renata Głombik

Podziękowanie

Zamawiałam już kilka książek w państwa Wydawnictwie. Ostatnią była: Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! autor: Nick Vujicic.

Nick - to wspaniała osoba, bohater, wzór do naśladowania. Znane filmiki mogą być pięknym materiałem ewangelizacyjnym; książka "Bez rąk, bez nóg..." jest wiecznym, niezatartym dokumentem wielkich DZIEŁ BOGA!
Dziękuję za jej wydanie!

autor opinii: Barbara Dawidowska

Zdecydowanie polecam

Polecam każdemu! Nick pokazuje ludziom, że nieważne w jakiej jesteś sytuacji, to własnie ta konkretna sytuacja może wpłynąć na to kim będziesz, jak wykorzystasz narzędzia, które otrzymałeś od Boga. Przy tym książka daje niesamowite pokrzepienie i chęć działania. Człowiek przestaje się użalać i patrzy z nadzieją na lepsze jutro, z Bogiem, który nas umacnia do malowania sobie coraz piękniejszego życia :)
POLECAM GORĄCO! Obowiązkowa lektura! WPROWADZIĆ DO SZKÓŁ!

autor opinii: Karol Grec

a ty co zrobiłeś ze swoim talentem?

mam 2 ręce, 2 nogi i mnóstwo ograniczeń:( Chciałabym, aby mój wstyd i wdzięczność przekształciły się w działanie

autor opinii: Małgorzata Łuczaj

pragmatycznie pozytywna

Zdarzyło mi się czytać kiedyś Joseph'a Murphy (Potęga Podświadomości itp.) ale tu nie dość że doświadczenia płyną wprost od osoby bardzo doświadczonej , która przekuła swoje ograniczenia w prawdziwą studnie nowych możliwości to jeszcze wskazuje praktyczne mechanizmy ludzkiej percepcji w odniesieniu do naszych dużych i małych ograniczeń.
Po przeczytaniu powyższej lektury pewien jestem że fizyczna niepełnosprawność to tylko wierzchołek wielkiej góry (widzianej tylko u niektórych). Zdecydowana większość "niepełnosprawnych" spotykamy na co dzień walczących (lub nie) ze swoimi demonami

autor opinii: Tomasz Zielonka

Swietna książka bardzo motywująca,budująca.Sam autor jest niesamowitym człowiekiem.Ja mam kolejke do czytania tej książki

autor opinii: Urszula

PRZEŁOM

Książka Nicka Vujicica, a właściwie jego świadectwo to wydarzenie przełomowe w życiu moim i mojej żony.
Nick w praktyce przekazuje jedną z najważniejszych prawd - to znaczy, uzmysławia i unaocznia przesłanie, że życie jest darem od Boga.
Po przeczytaniu książki "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń" zaczęły mnie cieszyć najprostsze czynności dnia codziennego, takie jak: robienie herbaty, mycie naczyń czy też wieszanie prania, wszystkie te rzeczy, które do tej pory mnie irytowały i najchętniej bym ich unikał. Zdałem sobie sprawę, że to wszystko co mamy to dar oraz szansa. Można powiedzieć, że dzięki historii Nicka uwierzyłem naprawdę, że życie w swojej prostocie i bez spektakularnych wydarzeń, których czasem oczekiwałem ma wielki sens.

PS
Tydzień po przeczytaniu książki dowiedzieliśmy się, że nasze nienarodzone dziecko ma zespół złożonych wad prenatalnych i według diagnoz nie ma najmniejszych szans na przeżycie po urodzeniu.
To był, a właściwie dalej jest dla nas olbrzymi cios. Jednak historia Nica dodaje nam sił w tym trudnym momencie i pozwala mieć nadzieję i wierzyć, że to wszystko ma głęboki sens - że ma sens życie.

autor opinii: Tomasz Stachura

książka

Książka znakomita. Powinni ją przeczytać młodzi i starzy. Zwłaszcza wtedy,kiedy wątpią w swoje siły i możliwości. Podarowałam synowi, który martwi się o swoją przyszłość, jak większość młodych ludzi.

autor opinii: Barbara Klimek

SUPER KSIĄŻKA

Książkę tę przeczytałam bardzo szybko. Podziałała na mnie niczym wizyta u psychologa. Dodała mi chęci do życia. Pożyczyłam ją znajomej i "poszła" dalej. Nie wiem czy do mnie wróci, jest wprost rozrywana. A ja chciałabym do niej zaglądać tak jak na wizytę do psychologa.
POLECAM WSZYSTKIM I MAŁYM I DUŻYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor opinii: Elżbieta Ślusarz

Szczerze polecam!

Polecam każdemu książkę Nicka. Czyta się ją tak jakby się z nim rozmawiało. Na każdej stronie Nick przekazuje bardzo dużą dawkę pozytywnych emocji, która dzięki temu, że jest oparta na autentycznych przykładach z jego życia nie jest ani schematyczna, ani płytka, ani nudna. Książkę czytałem fragmentami i po każdym czułem, że moje akumulatory się doładowały, że zmieniało się moje podejście do życia.
Uważam, że "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!" dla osób mających problem ze znalezieniem miejsca dla siebie w dzisiejszym świecie to zdecydowanie lektura obowiązkowa.

autor opinii: Mariusz

:-))))))

Książkę Nicka dorwałam w księgarni po tym, jak otrzymałam od Was maila informującego, że taka książka w ogóle jest!:-)))) w moim przypadku jest to książka na czasie - życie bez ograniczeń -o taaaaak!!!!! i w końcu ta świadomość, że to nie świat mnie ogranicza, ale ja sama. Wyzwalające!dzięki

autor opinii: Magda

Szkoda, że nie przeczytałam jej 10 lat wcześniej.

Właśnie taką refleksję miałam po przeczytaniu tej książki. Jest FENOMENALNA! Napisana wspaniałym a przy tym prostym językiem. Świetnie czytało mi się ją w domu i w podróży. Książka daje motywację na każdy dzień. Bardzo żałuję, że nie miałam możliwości przeczytać jej wcześniej... Być może może życie wyglądało by nieco inaczej. Być może nie miałabym tak wielu kompleksów i nie było by aż tak ciężko w niektórych sytuacjach z mojego życia. Ale zawsze jest czas na zmiany i ja zaczynam na nowo z tą wiedzą, którą przekazał mi Nick Vujicic. Bo trzeba otwarcie przyznać jest to człowiek niesamowity, pełen ciepła i optymizmu. Chciałabym mieć choć 1% takiej radości z życia jak autor książki "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!". Książkę polecam wszystkim, bo naprawdę warto. Do mojego egzemplarza ustawiła się już spora kolejka :)

autor opinii: Karolina Nowak

POLECAM !!!!!!

Wspaniała książka dla tych którzy chcieliby a brakuje im ZDECYDOWANIA w podjęciu działania. Najlepsza książka jaką do tej pory przeczytałem . POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!

autor opinii: Krzysztof Krajewski

Pełna Wiary.........

Ta książka daje dużo wiary ,nadziei,miłości.Po prostu rewelacyjne dzieło-cudownego człowieka.Polecam wszystkim... ;)

autor opinii: Agata Koloch

zawstydzona ..

Oboje z głównym autorem jesteśmy wierzący, a że mam ciężki czas od kilku tygodni, pod wpływem jego świadectwa na youtube, postanowiłam zamówić książkę i nie żałuję ani strony!
Piękna, życiowa lektura, często zawstydzająca mnie - osobę sprawną fizycznie i patrzącą na pewne sprawy jakby nie do przeskoczenia, kiedy Nick musi walczyć m.in. z głupim ubraniem T-shirtki, każdego dnia ...Myślę, że wiele osób zawstydzi się, patrząc na swą wiarę i wątpliwości dotyczące swojej osoby...
Bardzo polecam wszystkim i wierzącym i niewierzącym.
A pomysł z zakładką uważam za doskonały!:)

autor opinii: Joanna Kulczyńska

Książka warta przeczytania :-) Śmiało mogę nazwać ją Małym przewodnikiem w życiu :-) Porusza problemy jakie każdy z nas napotyka na swojej drodze. Zmienia podejście do wielu spraw, dodaje wiary w to, że jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele :-) Myślę że takich książek powinno być więcej :-)Polecam :-)

autor opinii: Katarzyna Bronisz

Piekna budująca książka. Naprawde warto ja przeczytać. Niezależnie od etapu swojego życia..Szczególnie mogę ja polecić osobom, które przeżywają jakieś trudności, cierpienia, ktorym w tej chwili jest naprawdę pod górkę. Ta książka mówi jak pokonywać wlasne slabości,jak to co niemożliwe może stać sie możliwe, dzieki naszemu nastawieniu i oczywiście pomocy Pana Boga. Jeżeli on może powimo tak ogromnych trudności i przeciwności to czemu mnie zdrowemu człowiekowi ma sie nie udać.
Polecam gorąco, tej książki nie można nie przeczytać.

autor opinii: Anna Gołąb

Bez... konkurencyjna

Nick jest niezłym mówcą motywacyjnym, jednak nie wszystkim mówcom udaje się dobrze pisać. Moim zdaniem Nick to potrafi i tą książkę powinni przeczytać przede wszystkim młodzi ludzie, choć i starsi znajdą coś dla siebie.

autor opinii: Rysiek

;-)

Niesamowity człowiek, niesamowita książka, niesamowite przeżycia podczas czytania

autor opinii: Kasia

książka jest fantastyczna,gdybym tylko mogła to obdarowałabym nią KAŻDEGO człowieka co ma ręce i nogi !!! i to jest wszystko na ten temat.

wasza czytelniczka

autor opinii: Elżbieta Adamkiewicz

Naprawdę NIESAMOWITA książka, polecam ten człowiek jest NIESAMOWITY i ma NIESAMOWITY dar do przekazywania NIESAMOWICIE pozytywnej energii!! naprawdę gorąco i NIESAMOWICIE polecam!!

autor opinii: Bartek

Wspaniała!

Piękna,przejmująca,"dająca powera",niesamowita. Polecam wszystkim bez wyjątku, a w szczególności tym,którzy mają niskie poczucie swojej wartości.

autor opinii: Anna Pinker

Opinia zadowalająca

Książka mi się podoba, czyta się ją z zaciekawieniem i chęcią poznania autora. Treść jest napisana łatwym językiem i działa motywująco.

autor opinii: Karolina Zarzycka

wzruszająca

Piękna, pełna ciepła i humoru książka niesamowitego człowieka, który dzieli się z czytelnikiem swoimi przeżyciami, wiarą i pokazuje, że zawierzając się Bogu można, pomimo własnych ograniczeń i słabości, szczęśliwie, dobrze żyć.

autor opinii: M.K.

Bardzo ciekawa książka

Jestem zadowolony z tego że kupiłem tą książkę.Książka napisana jest prostym językiem z humorem i optymizmem , dlatego czyta się ją szybko .Uwaga książka zaraża optymizmem

autor opinii: Mirek z Lublina

genialna książka

Książka Nicka Vujcica jest niewątpliwie jedną z lepszych książek, jaką przeczytałam. Ten niepełnosprawny człowiek mógłby zawstydzić nas wszystkich użalających się na swój zły los. Siła, jaka kieruje Nickiem jest zaraźliwa ... NICK JESTEŚ WIELKI!!!

autor opinii: Anna

Jak wyżej

Super ! gorąco polecam tym wszystkim, którzy szukają inspiracji i zachęty .
pozdrawiam
km

autor opinii: Krzysztof Motyka

Bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń - super ksiązka dla każdego

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczen - to super książka, którą przeczytałam w ciągu trzech dni, przysłowiowym jednym tchem. Kilku osobom pozyczyłam do przeczytania a kilku osobom sprezentowałam..... Ta ksiązka a własciwie jej Autor czyli NICK jest super inspiracją , daje nadzieję, podtrzymuje na duchu, daje optymizm i patrzenie z nadzieją na lepsze jutro. Ta ksiązka powinna byc obowiązkową lekturą w szkole a przede wszystkim w naszych seminariach duchownych. Gdyby przeczytał ją kazdy kleryk to z pewnościa do swieceń kapłańskich przystępowaliby ludzie z pozytywnym mysleniem o niepełnosprawnych. Moze wtedy w radach parafialnych byliby tez niepełnosprawni, którzy wniesliby inne spojrzenie na świat i Boga, tak jak wnosi je NICK. Narazie niestety zarówno w Polsce jak i w polskim Kosciele Katolickim mamy znaczna dyskryminacje niepełnosprawnych. Ja staram sie z tym walczyć i pokazać, że niepełnosprawni to czesto o wiele bardziej wartosciowi ludzie niz w pełni sprawni... W/w ksiązke polecam każdemu do przeczytania.... Pozdrawiam :-)

autor opinii: Barbara Lizak

dzięki Nick!

dzięki tej książce można odkrywać ciągle na nowo, prawdę że nasze ograniczenia i niepełnosprawności są w naszej "głowie" zawsze bardziej niż w ciele czy realiach życia.
Nick jesteś mniej niepełnosprawny ode mnie dwunogiej i dwurękiej!

autor opinii: Monika Małocha

Książka jest godna polecenia. Podobno jako Polacy mamy skłonność do marudzenia, a tu mamy przykład ogromnego hartu ducha, pogody.. Warto się przekonać czy na pewno mamy na co narzekać, czy może tylko nie wykorzystujemy swoich możliwości. Miłego czytania!

autor opinii: Zosia

Warta kupienia

Kupiłam tę książkę głównie za namową moich synów (7 i 8 lat). Nie jest to częste zjawisko, aby moje dzieci namawiały mnie na kupno jakiejś książki - nie biorąc pod uwagę oczywiście kolorowych bania-luków. Stwierdziłam więc, że warto i nie zawiodłam się. Czytałam im co ciekawsze fragmenty, byli naprawdę przejęci i zainteresowani. Książka dostarcza wiele dobrego humoru i wzruszających momentów. Opisuje wiele miejsc i wiele różnych sytuacji życiowych, których do tej pory mogłam się jedynie domyślać. Jest to książka, którą czyta się "jednym duszkiem". Przeważnie książki po przeczytaniu oddaję w prezencie ale tą chyba zatrzymam na dłużej w swojej biblioteczce.

autor opinii: Joanna Cabaj

niesamowita

książka tak jak się spodziewałam napisana stylem w jakim Nick przemawia w filmikach umieszczonych na You Tube. W ciężkich chwilach dodaje energii i wiary w siebie. Myślę, że można nadać jej miano kategorii duchowego przewodnika. Polecam gorąco!

autor opinii: Dorota Zawichrowska

Nick

Książkę polecam wszystkim, którzy przeżywają trudności, czują się samotni lub odrzuceni. Ale nie tylko, niech przeczytają ją także ci, którzy są szczęśliwi i wszystko mają. Dla mnie ten człowiek to heros, rozczulamy się nad drobiazgami, a zapominany o tym, co mamy. Jest silny, ale siłę swą czerpie od Jezusa. To najlepsze świadectwo dla wszystkich, którzy chcą Boga usunąć z życia. Skoro Nick dziękuje Bogu za to, że żyje (choć bez rąk i nóg), to dlaczego my nie dziękujemy za życie, zdrowie, pracę, rodzinę, za każdy przeżyty dzień? Bo to nam się należy?

autor opinii: Joanna K.

Niesamowity Nikck

Witam serdecznie. Nie miałam dostępu do internetu i dopiero dzisiaj otworzyłam swoją pocztę. Książka jest niesamowita - własciwie jej bohater.Jestem osobą "wiekową" i czytając zalewałam się łzami podziwiając fantastyczne cechy Nicka i jego dojrzałą wiarę. Po przeczytaniu zaczęłam inaczej patrzeć na siebie /za dużo we mnie EGO/ Oby jego misja docierania do ludzi niepełnosprawnych rozprzestrzeniała się do wszystkich ludzi- także tych zdrowych, by docenili jaki skarb mają od PANA i spojrzeli na tych , którzy mają trudniejsze zycie i starali się nieść pomoc w różnych sferach życia. Książka jest w "obiegu" w rodzinie i wśród znajomych. Pozdrawiam Panią serdecznie.

autor opinii: Lidia Zawadzka-Wołoszczuk

Świetan książka , polecam !

Książkę Nica Vujicica polecam wszystkim którym brakuje wiary we własne siły. Nick zaraża optymizmem , a właściwie zmienia sposób patrzenia na problemy. Uczy traktować przeszkody jako wyzwanie i możliwość rozwoju. Książka bardzo pozytywnie nastawia do życia .
Polecam!

REWELACJA

Bardzo dobra książka, którą już propaguję i zachęcam do przeczytania i przemedytowania

autor opinii: ks. Stanisław Fyda

Bardzo dobra książka. Napisana przez człowieka, któremu się wierzy.

autor opinii: wojciech żurek

Motywuje

Motywuje do życia, pracy i zawierzenia Bogu który ma dla nas Swój Plan na życie oraz otwiera oczy na wszystko co mamy i posiadamy (zdrowe ciało) aby to właściwie docenić.

autor opinii: Grzegorz Pol

Warto przeczytać

Czytałam ją dwa razy.Uświadomiła mi, jak trzeba patrzeć na życie.Nauczyła mi jak trzeba cieszyć sie zdrowiem i cieszyć sie każdą chwilą dnia.

autor opinii: Teresa Brillowska

Chcę podziękować , za książki jakie od państwa otrzymałam ,ponieważ dotarły do mnie w idealnym stanie , i bardzo szybko .moje oczekiwania sie sprawdziły książki są pisane prosto i zrozumiale dla czytelnika , jestem usatysfakcjonowana ..bardzo państwu dziękuje i z przyjemnością polecam innym ,,,serdecznie pozdrawiam życze miłego dnia

autor opinii: brygiga cichon

Bardzo dobra

Tę książkę warto zakupić

autor opinii: DOROTA BURY

Gorąco polecam

Książka dla wszystkich wątpiących w sens i cel życia. Czytałam i ryczałam, ale chyba najbardziej nad sobą... Mimo to polecam, a słowa "Bóg Cię kocha i ma dla Twojego życia wspaniały plan" postaram się już zawsze pamiętać. Wszystko ma sens, wszystko jest po coś - wystarczy tylko uwierzyć i zaufać ;)

autor opinii: Justyna

Samo życie

Książka jest zbiorem myśli, doświadczeń życiowych i głębokich przemian duchowych jakich doznał Nick Vujicic. Tą niezwykłą postać jaką jest Nick pierwszy raz ujarzałem w kościele oglądając krótki film o nim. Człowiek bez rąk i bez nóg ale z ogromnym zaufaniem do Boga zainspirował mnie do pytań i wewnętrznej przemiany.
Kiedy księgarnia Tolle polecila mi książkę Nicka bez wahania zamówiłem ją.
Polecam ją każdemu kto doznał załamania , szuka swego miejsca w tym świecie ,akceptacji. Słowa zapisane w tej książce wyplywają z serca , motywują do dobrego życia .
Tej książki nie można przeczytać ,ją się czyta cały czas i za każym razem ukazuje nam coś nowego.

autor opinii: Andrzej Jabłoński

poztywna

WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!!!!!!!!!!!!! PRZYJACIEL NA CHWILE RADOSNE I NA TE Z CAŁKOWITYM DOŁKIEM.
W KL. VI POSŁUŻYŁAM SIĘ FRAGMENTAMI NA PIERWSZEJ LEKCJI. POKAZAŁAM UCZNIOM ZDJĘCIE, KTÓRE ZNAJDUJE SIĘ NA OKŁADCE, ALE TO NA KOŃCU KSIĄŻKI I ZAPYTAŁAM, CO SĄDZICIE O TYM CZŁOWIEKU NA PODSTAWIE ZDJĘCIA.......WYPOWIEDZI BYŁY NIESAMOWITE!!!!!!!!!!! A WSZYSTKO PRZEZ TEN UJMUJĄCY Z SERCA PŁYNĄCY UŚMIECH.
GDY POKAZAŁAM ZDJĘCIE Z PIERWSZEJ STRONY OKŁADKI ZAPANOWAŁA CISZA, KONSTERNACJA, ALE JAKŻE WYMOWNA........JAK PIĘKNIE MOI UCZNIOWIE ZROZUMIELI WARTOŚĆ PODEJMOWANIA TRUDU, ABY OSIĄGNĄĆ WYMARZONY CEL. polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!! pOMYSŁ TEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor opinii: S. ANNA w.

polecam gorąco

To niezwykła książka! Napisana dobrym, współczesnym językiem i dająca jasne przesłanie o tym jak cierpienie można przemienić w "perłę". Jak pojąć dlaczego Pan Bóg "nie wysłuchuje" naszych próśb natychmiast i dokładnie zgodnie z naszą intencja, chociaż mówi "proście a będzie wam dane". Jak przyjąć obdarowanie po stokroć większe niż nasze wyobrażenia. To również świetna lektura dla rodziców jak mądrze przygotować dziecko do samodzielnego życia pomimo licznych ograniczeń, jak nie wyręczać a pozwolić na mozolne zdobywanie umiejętności wspierając i cierpliwie czekając. Gorąco polecam dla każdej grupy wiekowej.. W mojej rodzinie trzy pokolenia znalazły w niej treści odpowiednie dla siebie.

autor opinii: Teresa Zaborowska

Książka, która wzrusza, dodaje skrzydeł, motywacji i ... wiary!

Książka jest REWELACYJNA, prosta, głęboka, pokazuje wiarę i determinację człowieka, który miałby wszelkie powody, by się załamać, zniechęcić, zbuntować przeciwko losowi ... Ale ...to właśnie on pokazuje, jak wierzyć, kochać, dawać siebie i cieszyć się z każdej chwili, każdego dnia. Przepiękna, wzruszająca ... pełna humoru ... POLECAM!!!

autor opinii: Adrianna

SUPER PRZESYŁKA I KSIĄŻKA

Książkę otrzymałam bardzo szybko, bardzo pozytywna treść i dobre wydanie, w żadnej mierze się nie rozczarowałam, będę wracać do treści z pewnością co jakiś czas. Dałam ją do przeczytania rodzinie bo jest bardzo pokrzepiająca, autora, choć nie znam b. b. polubiłam i chciałabym kiedyś spotkać a księgarnia wysyłkowa godna polecenia innym,

autor opinii: Beata Nowakowska

Książna napisana bardzo prostym językiem, ale właśnie dzięki tej prostocie przekazu jej treści mogą być zrozumiane zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci. Okazuje się, że bardzo dużo podrastającej młodzieży w wieku około 11, 12 i więcej lat, ma jej lekturę już za sobą.
Jeżeli chodzi o treść to jest to bez wątpienia bardzo wartościowa książka, która wszystkim "mięczakom", "leniwcom" i zagubionym duszom daje wyraźny przekaz "przestań narzekać, zacznij wierzyć i zacznij robić to o czym marzysz, pomimo tych drobnych ograniczeń i trudności, jakie spotykasz na swojej drodze, drobnych w porównaniu z tymi, jakie miał do pokonania autor książki", książka tym bardziej wartościowa, gdyż pisana przez człowieka, który nie wymyślił w niej ani słowa, lecz wszystko o czym pisze przeżył sam.
Taki przekaz z ust człowieka, który osiągnął tak wiele, choć miał wiele powodów, żeby się poddać - głęboko zapada w pamięć i warto do niego powracać w chwilach, gdy przestajemy wierzyć w siebie.

autor opinii: Izabela Kowalczyk-Mazurkiewicz

Warto zaufać!

Bardo polecam tę książkę,ponieważ zawiera wiele ważnych porad i rad,dotyczących życia...książka napisana przez niepełnosprawnego Nicka,choć dla mnie ten człowiek jest pełnosprawny...naprawdę podziwiam go i dziękuję,za to,że jest,bo dzięki Niemu nasze życie jest łatwiejsze..wielokrotnie mamy żal do Boga i ludzi,że coś się nam nie udaje,czegoś nam brakuje,a tak naprawdę mamy dużo,tylko tego nie doceniamy...dzięki Nickowi można zrozumieć ten i wiele innych aspektów naszego życia...Bóg stworzył go dla Nas...dzięki Nick
Jeśli chodzi o portal tolle.pl to bardzo im ufam,gdyż potrafią znaleźć książkę dla każdego,fajnie przedstawiają jej krótką charakterystykę,zawsze książki są w dobrej cenie,zero problemów z płatnością i dostarczeniem,wszystko jest załatwione na czas.

autor opinii: Paweł Bator

świetna na jesienne humory

Książka Nicka Vujicica to po prostu elementarz, który każdy borykający się z różnymi problemami człowiek powinien przeczytać. Myślę, że dzięki tej lekturze więcej osób zacznie odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia.

autor opinii: Paweł

Nie ma słów do opisania!

Każdego dnia dziękuje Bogu za jego plan dla mnie.
Przeczytałem mnóstwo książek o tematyce religijnej, każda z nich wpłyneła na mnie pozytywnie i mocniej utwierdzała mnie w wiare i w Boga, książka Nicka pokazała mi albo bardziej potwierdziła mnie w moich działaniach rozwiała wątpilwości jakie miałem dotyczące życia. Nick pokazał mi że nie ma czegoś takiego jak O G R A N I C Z E N I E a jeszcze bardziej ucieszyło mnie, że brak tych ograniczeń daje również wiara w Boga.
To jest moj autorytet bez ograniczeń.

autor opinii: marcin

bardzo dobra

Książka bardzo interesująca, dająca duża do myślenia, sprawiająca, że inaczej zaczynamy patrzeć na własne życie, i postępowanie. Odnajdujemy w niej potwierdzenie, że liczy się mocny duch, a nie ciało. Polecam

autor opinii: Jolanta Pałczyńska

Bez cenne!

Wciąż czytam tę książkę, zabieram ją na wszystkie podróże, krótsze i dalsze. Dużo pracy, niewiele czasu w trasie ale na tę lekturę, w każdym hotelu, zawsze znajdę trochę minut przed zaśnięciem.
Nick uczy czegoś ważnego. Uczy, jak można być szczęśliwym i spełnionym. Podziwiam Jego radość życia i wiarę.
Parafrazując znaną piosenkę: "W moim świecie, po kryjomu, ocierałem łzę."
W książce Nicka znajdziecie trochę łez i dużo uśmiechu. Wiara, nadzieja i miłość też tam będą ;-) Polecam.

autor opinii: Włodzimierz Cieślar

Naprawdę warto przeczytać!

Świetna książka, która motywuje do działania i do wzięcia życia w swoje ręce. Zachęca do tego aby nie bać się spełniać swoje marzenia. Daje nadzieję na lepsze jutro i skłania do pozytywnego myślenia. Autor dzieli się z czytelnikiem swoimi doświadczeniami i historiami, które niekiedy wzruszają, ale innym razem wywołują szczery uśmiech na twarzy. Zachęca aby zaakceptować samego siebie; aby najpierw pokochać siebie, a potem obdarzać miłością swoich najbliższych. Niesamowita historia człowieka, który pomimo braku kończyn tak wiele osiągnął. Powinniśmy śmiało brać z niego przykład. Polecam tę książkę szczególnie młodzieży, która w dzisiejszych czasach ma tak wiele problemów, że już nie potrafi prawidłowo cieszyć się życiem!

autor opinii: Karolina Lechowska

Do malkontentów...

... czy dalej masz ochotę ponarzekać, że ,, wszystko jest bez sensu'', ,, że kolor ściany nie ten w salonie'' , że ,, nie mam samochodu jak szwagier'' , że ,,jestem przecież taaka gruba'' , że ,, nie byliśmy w tym roku na Majorce a przecież tak bardzo chcieliśmy podnieść ciśnienie koleżankom w pracy'' , że... , że... , że... , że... , .......
Ludzie ! POBUDKA!!! OCKNIJCIE SIĘ!!! NAPRAWDĘ MOŻECIE ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE! ZAUFAJCIE BOGU, POZWÓLCIE MU DZIAŁAĆ!!!!!!!!!!! PRZESTAŃCIE UKŁADAĆ SOBIE ŻYCIE PO ,,SWOJEMU -BO JA WIEM LEPIEJ NIŻ BÓG'' ...........i to nas gubi..... To sie nazywa pycha...

autor opinii: Barbara O.

Bez rak ,bez nog , bez ograniczen

Podziwam go bardzo za swoja odwage radosc ,jaka przekazuje ludziom

oraz mlodziezy normalnie Bog mu dal taka duza wiare milosci ze ludzie

zaczynaja w niego wierzyc w to co on nam chce przekazac slowa od Boga

autor opinii: renata goch

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: AETOS Media
Autor: Nick Vujicic
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 288
Wymiar [mm]: 165x220
EAN: 9788361097228
ISBN: 9788361097228
ID: 235650

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!
39.90 zł
29.24 zł
Oszczędzasz 10.66 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...