TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Biblia Młodych. Opowieści ze Starego i Nowego Testamentu

Biskup Antoni Długosz znany jest z wielu programów telewizyjnych, książek oraz katechetycznych występów. Nosi piękne miano „biskupa od dzieci”, wzbudza radość wszędzie, gdzie się pojawi. Ma swój niepowtarzalny sposób przybliżania najmłodszym Dobrej Nowiny.

Wyjaśnia to następująco:

O Biblii mówię dzieciom w czasie teraźniejszym. To nie może być jak w bajce – za siedmioma górami, za siedmioma lasami. Czas teraźniejszy pozwala dzieciom być czynnym uczestnikiem wydarzenia. Biblia nie jest przecież wspomnieniem, jest księgą żywą, którą odczytywać będziemy do końca życia. Wydarzenia historyczne przeminęły, ale misterium trwa. Chrystus nadal pisze historię Zbawienia na kanwie naszego życia.

W tej bogato ilustrowanej książce bp Antoni Długosz barwnie opowiada o wydarzeniach biblijnych ze Starego i Nowego Testamentu, nie tylko zajmująco i stosownie do wieku swych słuchaczy, ale też – co bardzo ważne – pod kątem katolickim.

Proponuje również młodemu Czytelnikowi odpowiedzi na ciekawe pytania oraz krótkie modlitwy. Książka przekazuje podstawową wiedzę biblijną.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Biały Kruk
Autor: bp Antoni Długosz
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 210x260
EAN: 9788375531992
ISBN: 9788375531992
ID: 347769

Zobacz również

Biblia Młodych. Opowieści ze Starego i Nowego Testamentu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...