TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Bogaty ojciec, biedny ojciec

Ocena:
(15 opinii)

Czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa? Dowiedz się, jak sprawić, aby pieniądze pracowały dla ciebie i dlaczego nie musisz mieć bardzo wysokiej pensji, aby stać się zamożnym.

Książka, która wstrząsnęła światem finansów!

Jeśli borykasz się z finansami, zarabiając jedynie na skromne życie i co miesiąc z tęsknotą wypatrujesz dnia wypłaty, wiedz, że dzielisz los większości. Możesz jednak szybko znaleźć się wśród mniejszości, która w pełni korzysta z życia.

Książka, która uświadamia ludziom ich niewiedzę!

"Bogaty ojciec, Biedny ojciec" - czyli czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i średnia klasa - od kilku lat utrzymuje się na szczycie światowych bestsellerów biznesu.

Autor, Robert Kiyosaki, otwiera nam oczy na świat, jakiego nie poznamy w szkole czy na studiach. Współczesna edukacja przygotowuje dzieci i młodzież do życia w świecie, który tak naprawdę już nie istnieje.

O tym, że rzeczywistość jest bardzo odmienna od teorii, dowiadujesz się dopiero wtedy, gdy nie możesz znaleźć pracy, płacisz nadmierne podatki, nie możesz podołać spłacie kredytów itd. Pewna praca, świadczenia socjalne, naiwne mniemanie, że państwo będzie w stanie zagwarantować ci byt, gdy będziesz u schyłku życia i tym podobne mrzonki - to myślenie z minionej epoki.

Książkę czyta się jednym tchem. Na początku wydaje się nieco kontrowersyjna, ale im dłużej ją czytasz, tym bardziej uświadamiasz sobie swoją niewiedzę i potrzebę dokonania zmian w swoim życiu.

"Bogaty ojciec, Biedny ojciec" nie zawiera cudownego przepisu na sukces: "Jak stać się bogatym", ale wskazuje, co powinieneś zrobić, aby wziąć sprawy w swoje ręce oraz jak umiejętnie generować i pomnażać swoje pieniądze.

Książka ta powinna stać się punktem zwrotnym w życiu 20% bezrobotnych Polaków i 70% etatowych pracowników. Dla pozostałych 10% powinna być inspiracją do dalszego działania i receptą na niepowodzenia w biznesie.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

książka bez korekty!

Treść może byłaby cenna, ale książka wygląda tak, jakby nie przeszła ani redakcji, ani korekty, a całość przetłumaczona została nie przez tłumacza, a jakiś program komputerowy.
Błędy stylistyczne i językowe zdecydowanie utrudniają lekturę.

autor opinii: Małgosia

Warto przeczytać

Książkę czyta się szybko, daje parę tematów do przemyślenia.

autor opinii: Mariusz

Genialna

Książka spełniła moje oczekiwania, nie można się od niej oderwać.
Warto wydać na nią swoje pieniążki.
Polecam wszystkim miłośnikom pieniędzy;-)

autor opinii: Robert Kozieł

POLECAM!

Po przeczytaniu tej książki, zmieniłam sposób myślenia o pieniądzach i inwestowaniu! Wiedziałam, że istnieje sposób na oszczędzanie i racjonalne wydawanie pieniędzy, tylko nie potrafiłam tego wdrożyć w życie.
Autor książki zmobilizował mnie do tego, aby rozpocząć poważne planowanie inwestowania oraz oszczędzania swoich pieniędzy.

autor opinii: Łucja

Rewelacja!

Kupiłam mężowi i jest to pierwsza od lat książka, która go nie dość, że nie uśpiła, ale wciągnęła na tyle, ze nie mógł się od niej oderwać!
Pozycja otwiera oczy i wskazuje, że nie musimy żyć od pierwszego do pierwszego" (nawet przy niewielkich zarobkach), nie musimy bać się zwolnienia z pracy itd. Polecam!
Mankamentem poniekąd może być trochę marny styl pisarza, który od czasu do czasu gubi wątek, potarza się etc. Ale nie zmienia to treści! :) Super pozycja!

autor opinii: WK

zafascynowala mnie....

... i zdenerwowała jednocześnie. Niewiem czy uświadomienie sobie jak jest nasz wspaniały świat zbudowany jest takie pożyteczne dla mojego systemu nerwowego. Jak mówił Morefeusz: "Ignorance is bliss."

autor opinii: Marcin G.

polecam!

Bardzo interesująca książka.Polecam ją szczególnie
rodzicom dzieci którzy chcą aby coś osiągnęli w przyszłości .

autor opinii: Edyta H

moja opinia

bardzo dobra książka

autor opinii: jakub janiak

Bardzo polecam książek dla osób które chcą się dowiedzieć cokolwiek na temat w jaki sposób pieniądz działa na podejmowanie przez nas decyzje i w jaki sposób wyrwać się z tak zwanego "wyścigu szczurów".

autor opinii: Andrzej Kiszycki

Wciagajaca zarowno BoGaty Ojciec, biedny ojciec tak i Boagat Kobieta ... jestem w polowie czytania i jednej i drugiej .. bardzo dobre ksiazki otwierajace oczy na pieniadze jakie wydajemy i jakie zarabiamy.... otwierajace szeroko oczy na to jak dyrygujemy swoja przyszloscia i ryzykiem i strachem ....i swoja emerytura

autor opinii: Iza

Czy warto byc bogatym?

Jasne,ze warto:) A ta książka pisze jak to zrobić. I droga nie prowadzić przez to, żeby robić nadgodzin, ciężko pracować i zamienić pracę na dom. Uzmysławia nam jak mamy to zrobić,żeby cieszyć się tym co mogą nam dać pieniądze.
Gorąco polecam:)

Jak olśnienie.

Ta książka to rzeczywiście moje kolejne "olśnienie" życiowe. Niesamowicie zmienia myślenie nie tylko o pieniądzach ale i pracy, wyborze zawodu i ew. jego zmianie, o ciągłym rozwoju...Dlatego dzielę się nią z najbliższymi,pożyczam do przeczytania albo po prostu kogoś nią obdarowywuję. Dziękuję portalowi Tolle et Lege za to, że również takie książki można tutaj dostać. Pozdrawiam Wszystkich, którzy przeczytali lub dopiero przeczytają "Bogatego ojca..." Elżbieta Szwed

Zmiana sposobu myślenia.

Książka rzeczywiście zmienia sposób myślenia w odniesieniu do zarządzania własnymi finansami. Pokazuje jak traci swoje pieniądze przeciętny iksiński (klasa biedna i średia), a jak pomnaża je bogaty, mający tzw.inteligencję finansową. Polecam wszystkim, którzy chcą posiaść inteligencję finansową oraz chcą zarabiać na oszczędzaniu i inwestowaniu, a tym samym uzyskać niezależność finansową.

autor opinii: Lidia Nawrocka

Żywioł

Współczesny świat sprawia wrażenie chaotycznego i pełnego absurdów. Gubią się w nim nawet dorośli, również ci wykształceni i inteligentni. Ale chaos pojęć i wartości najbardziej zagraża dzieciom. Przez wieki pomagała dzieciom literatura.

autor opinii: Maria Sobotka

Chcę być dorosły!

Często w sprawach finansowych jesteśmy jak dzieci. Dlatego każdy kto chce dorosnąć powinnien przeczytać tą książkę.

autor opinii: Bartłomiej Świderski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Instytut Praktycznej Edukacji
Autor: Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 150x220
EAN: 9788392256144
ISBN: 978-83-922561-4-4
ID: 74766

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Bogaty ojciec, biedny ojciec Bogaty ojciec, biedny ojciec
29.41 zł
25.08 zł
Oszczędzasz 4.33 zł (15%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...