TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia

Czy jesteś już zmęczony nakłanianiem ciebie do wydajniejszej pracy - w tych samych wciąż warunkach - przez płatnych konsultantów lub - co gorsza - przez własnego szefa?

Masz szczęście. Laura Stack wie, że twoja lista zadań jest przepełniona do granic możliwości, ukazuje więc, jak osiągać więcej mniejszym nakładem pracy.

Tak, dobrze zrozumiałeś. Nowatorski system organizacji czasu Laury Stack pozwoli ci osiągać więcej mniejszym nakładem pracy.

Wdrażanie krok po kroku przedstawionej przez autorkę Formuły Produktywnego Toku Pracy pozwoli ci zorganizować życie wokół zadań, które naprawdę się liczą - tych o zasadniczym znaczeniu - oraz skutecznie pozbywać się wszystkich innych.

Dziesiątki praktycznych metod opisanych w tej książce pomogą ci zmniejszyć przeciążenie pracą, wyeliminować zakłócenia i czynniki rozpraszające uwagę oraz usunąć przyczyny nieefektywności.

Skrócisz swoje listy spraw do załatwienia i oszczędzisz czas - w wymiarze dziewięćdziesięciu minut dziennie, dzięki czemu poprawisz radykalnie efekty pracy i zachowasz zdrowie psychiczne.

W świecie kręcącym się coraz szybciej każdego dnia rady pani Stack są wybitnie na czasie. Proponowany przez nią system samoorganizacji, łatwy do wdrożenia, pozwoli przepracowanym ludziom wyzwolić się z niewolniczego kieratu i powrócić na właściwy tor.

Harvey Mackay, autor bestsellera "New York Timesa" Pływaj z rekinami i nie daj się pożreć
Praktyczna. Dokładna. Zwięzła. Najlepsza dotąd książka Laury Stack, wskazująca skuteczną drogę do życiowej satysfakcji.

Dianna Booher, autorka książek
Nareszcie gwarantowana metoda zrzucania nadwagi - w postaci tysięcy spraw obciążających i spowalniających osobisty rozwój. Laura Stack zmieni cię w odchudzoną i bezwzględnie sprawną maszynę. Będziesz chciał szybko odłożyć tę książkę, by równie pośpiesznie przywrócić porządek i ład w swoim życiu.

Alan Weiss, PhD, autor książek

Laura Stack jest prezeską firmy The Productivity Pro, Inc., przewodniczącą Narodowego Stowarzyszenia Mówców oraz popularnym wykładowcą w dziedzinach podnoszenia efektywności pracy i osobistej wydajności oraz zarządzania czasem. Jest autorką czterech wcześniejszych książek, m.in. "Leave the Office Earlier" ("Wychodź z biura wcześniej").

Zobacz tę książkę także w miękkiej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Logos
Autor: Laura Stack
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488352
ISBN: 9788363488352
ID: 292975

Zobacz również

Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
41.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...