TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cudowna przemiana

Ocena:
(1 opinii)

Wielu z nas towarzyszy dziwne poczucie, że powinniśmy żyć w innym miejscu, zajmować się czym innym, a nawet być kimś innym. Mamy przeczucie, że istniejemy dla czegoś większego niż nieustanne zabieganie wokół codziennych spraw. Tęsknimy do pięknego świata, który - jak podświadomie czujemy - musi gdzieś być.

Ale jak się tam dostać? Jak spełnić głęboko ukryte pragnienia serca? Jak stać się kimś innym, jednocześnie będąc prawdziwie sobą?

Te same odczucia i pytania budzą się w sercach naszych dzieci. Były one też w sercu małego Filipka - jednego z bohaterów tej książeczki. Czy znalazł odpowiedzi na swoje pytania? Czy my je znajdziemy? Może pomoże nam w tym ta książeczka.

Życzymy wszystkim Rodzicom pełnych znaczenia i niezapomnianych chwil spędzonych z dziećmi na wspólnej z nimi lekturze, refleksji i rozmowie nad treścią tej książeczki.

Magda Grabowska zajmuje się doradztwem małżeńskim i rodzinnym. Wraz z mężem prowadzi konferencje, seminaria, wykłady dla małżeństw, rodziców i narzeczonych. Jest wykładowcą na konferencjach dla kobiet, poświęconych tematyce biblijnej. Jest autorką książek Kobieta warta królestwa, Klucze do pokoju, Wielka wędrówka oraz współautorką książki do przygotowania do życia w rodzinie "Zanim wybierzesz". Ma trzech dorosłych synów i sześcioro wnucząt.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Cudowna Przemiana

książkę zakupiłam dla mojego wnuczka i polecam ją bardzo mocno wszystkim czytelnikom.

autor opinii: Mariola Szymańska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Magda Grabowska
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 232x232
EAN: 9788378291169
ISBN: 978-83-7829-116-9
ID: 272338

Zobacz również

Cudowna przemiana
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...