TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Cudowne modlitwy. Proście, a będzie wam dane

Ocena:
(1 opinii)

Życie duchowe pełne jest sytuacji, gdy w modlitwie brakuje nam słów, by wyrazić Bogu wdzięczność, oddać należytą cześć czy uwielbienie. Wtedy właśnie czerpiemy z tradycyjnych modlitw, wierząc głęboko, że są słowa, z których korzystało wiele pokoleń chrześcijan przez całe wieki.

To właśnie one otwierały wiernych i sprawiały, że prośba była wypowiedziana z większą wiarą. A przy tym była bardziej skuteczna. Bóg zawsze wysłuchuje naszych modlitw, ale my nie zawsze jesteśmy w tej modlitwie wierni. Dlatego z ufnością sięgajmy do skarbca cudownych modlitw, które nigdy nas nie zawiodą.

Te szczególnie miłe Panu słowa, odmawiane z pokorą i ufnością w niezwykły sposób przybliżają nas do Boga. Książka Valentiny Ben jest pełna niezwykle skutecznych modlitw, których stale używali papieże, osoby duchowne i święci, zalecając ich odmawianie.

Można w niej znaleźć m.in. piękne modlitwy za dusze czyśćcowe, chorych, dzieci i rodziny, modlitwy zawierzenia, a także dziękczynne czy przeciwdziałające demonom.

Boże mój, wierzę w Twoją nieskończoną dobroć: nie tylko w dobroć, która rozjaśnia świat, ale i w tę szczególną, jedyną dobroć, która dociera do mnie, biednego stworzenia, i która rozporządza wszystkim tak, by otaczało mnie tylko to, co dobre. Oddaję się w Twoje ręce. Uczyń ze mną, co chcesz i nie zostawiaj mi innego pocieszenia poza radością bycia Ci posłusznym. Niech tak się stanie!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Korzystam z nich prawie codziennie przy wieczornej i porannej modlitwie. Bardzo przydatna

autor opinii: Dorota Więch

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Valentina Ben
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 118
Wymiar [mm]: 120x200
EAN: 9788363621629
ISBN: 9788363621629
ID: 282165

Zobacz również

Cudowne modlitwy. Proście, a będzie wam dane
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...