TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Drapieżca

Ocena:
(1 opinii)

Masz profil na portalu społecznościowym, do którego logujesz się kilka razy dziennie? Informujesz swoich znajomych o tym, co robisz, gdzie idziesz, jakie są twoje plany i marzenia? Zamieszczasz swoje zdjęcia w internecie? Myślisz, że jesteś bezpieczny? ABSOLUTNIE SIĘ MYLISZ!!!

Dla Elli Carmichael, przebojowej nastolatki, obecność w sieci to prawdziwe być albo nie być. Na portalu społecznościowym GrapeVyne.net ma ponad tysiąc znajomych, z którymi dzieli się każdą przeżytą chwilą. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że w internecie grasuje drapieżca, dla którego dziewczyny takie jak Ella, naiwnie odkrywające publicznie całe swoje życie, są niezwykle łatwym łupem. Ella zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana.

Ojciec dziewczyny, nie licząc się z konsekwencjami, rozpoczyna swą prywatną wendetę. Jej starsza siostra, Kristy, psycholog z ośrodka wychowawczego dla młodych dziewcząt żyjących na ulicy, również rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Celem obojga jest dopaść mordercę za wszelką cenę.

Krista zastawia w sieci pułapkę na drapieżcę, nie wie jednak, czy zarząd firmy kontrolującej portal społecznościowy GrapeVyne.net będzie po jej stronie. Wkrótce następuje kolejna seria tragicznych zdarzeń. Sprawy komplikują się coraz bardziej, a drapieżca wciąż wybiera sobie coraz to nowe ofiary.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

polecam

Książka bardzo wciągająca. Przestrzega przed nadmiernym ujawnianiu informacji o swoim życiu prywatnym. Powinni przeczytać ją rodzice jak i wszyscy co korzystają z portali społecznościowych.

autor opinii: Marta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Terri Blackstock
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 150x220
EAN: 9788374921923
ISBN: 978-83-7492-192-3
ID: 221232

Zobacz również

Drapieżca
35.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...