TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zaplątane anioły

Ocena:
(1 opinii)

Powieść sensacyjna z wątkiem kryminalnym!

Roman Gromski od dłuższego czasu nie mógł pozbyć się wrażenia, że ktoś go śledzi. Początkowo starał się lekceważyć swoje przeczucia. Kiedy jednak analiza zdjęć wykazała, że jest obserwowany, nie miał wątpliwości, że znowu nastaje dla niego gorący czas. Próbując odkryć, kim są osoby na zdjęciu, nie podejrzewał nawet, że zaczyna się dla niego najbardziej niebezpieczna przygoda jego życia, w czasie której znajdzie się o krok od śmierci...

Ryszard Hop, autor powieści: "Nieznany uczeń Jezusa", "Złote jabłka Kaina"; zbiorów opowiadań i scenariuszy filmowych.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra powieść kryminalna

Jeśli nadal sądzisz, że polskiego kryminału nie da się czytać, to jesteś w błędzie. Ostatnio pojawiła się kilku nowych autorów. Jednym z nich jest Ryszard Hop. Powieść „Zaplątane anioły” nie ustępuje w niczym reklamowanym za wielkie pieniądze powieściom zachodnim, a ja nawet powiedziałbym, że jest od wielu literacko lepsza. A poza tym opisuje nasze, polskie realia. Przy jej lekturze z pewnością nie można stracić czasu. Poznasz prawdziwego detektywa, byłego gliniarza, który musi zwyciężyć gang handlujący narkotykami, albo stracić życie.
Dodatkowym atutem tej książki jest brak wulgaryzmów oraz przemyślenia głównego bohatera, godne niemal umieszczenia ich w książce filozoficznej.
Zasiadłem do tej książki przed dziennikiem telewizyjnym o 19,30, a o pierwszej w nocy skończyłem lekturę. Niezbyt duża objętość powieści (180 stron), może być jedynym mankamentem książki, ale mówię z mojego punktu widzenia, mola książkowego, któremu żona musi odbierać książki, aby mógł obudzić się do pracy.
Zresztą o tym mankamencie piszę żartem; z pewnością autor napisze kolejne powieści, które dostarczą mi równie miłych chwil.

autor opinii: Karol K

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Ryszard Hop
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 182
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788375802115
ISBN: 978-83-7580-211-5
ID: 191114

Zobacz również

Zaplątane anioły
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...