TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Eros et iuventus!

Ocena:
(9 opinii)

Autorka bestsellerowej książki Beskidzkie rekolekcje omawia najważniejszą relację między mężczyzną a kobietą, czyli miłość. Ukazuje różne postawy i sytuacje związane z małżeństwem i rodziną. Publikacja oparta jest na wiedzy lekarza psychiatry, jak i na bogatym doświadczeniu autorki, pochodzącym z bezpośrednich kontaktów z młodzieżą. Jest to reedycja wydania, które ukazało się wcześniej pod tytułem „Przygotowanie do małżeństwa”.

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

pozytywna

Wartościowa pozycja . Polecam .

autor opinii: Jolanta Romanowska

Nie do przecenienia. Pięknie napisana. Miłość i Młodość ! Pokazuje czym jest prawdziwa Miłość w świetle relacji człowieka z Bogiem Stwórcą oraz z drugim człowiekiem. Wspaniała.

autor opinii: Jacek Cendrowski

Zbyt piękne by mogło być prawdziwe !?

Jestem w trakcie czytania książki, jest w niej dużo mądrości, takiej ludzkiej, życiowej. Polecam !!! Nie wszystko jest łatwo wcielić w życie, ale świadomość jest punktem wyjścia.

autor opinii: Aghi Podolski

Bardzo mądra książka wyjaśniająca czym jest prawdziwa miłość i czym miłość nie jest.

autor opinii: Roman

Świetna książka, święta kobieta!

Wszystko precyzyjnie, przemyślanie, rzeczowo, ale też jak świeżo powiedziane, istota miłości i seksualności , polecam wszystkim !
Nawiasem mówiąc byłem niedawno na spotkaniu z dr. Półtawską i słuchając jej byłem przekonany że kiedyś będę na jej kanonizacji ;)

autor opinii: Jan Rabczuk

Polecam bardzo serdecznie tę książkę. Traktuje ona o miłości. Pokazuje pewne wypaczenia w pojmowaniu terminu "miłość" oraz pokazuje jak powinno się ją rozumieć.

autor opinii: Michał Choszcz

Warto przeczytać!

Według mnie książka godna polecenia. Dużo idei jak postępować w każdym etapie związku: od poznania drugiej osoby, przez okres narzeczeństwa i małżeństwa do zrodzenia potomstwa. Dla mnie osobiście zabrakło przykładów z życia wziętych, a za dużo było teorii z KKK, czy encyklik JP2. Ale nie zmienia to faktu, że warto tę książkę przeczytać :)

autor opinii: Arek

Sięgnęłam po książkę z nastawieniem na kolejną ucztę zbliżoną chociaż do pochłaniania tworów Jacka Pulikowskiego czy ojca Knotza. Myśli Pani Półtawskiej znam już z innych pozycji, które, nie przeczę, bardzo mnie poruszyły i trafiły w moją "melodię":). A tu... Dla kogoś, kto sięga po "Eros et...", nie znając uprzednio innych publikacji Autorki, mogę polecić; mam wrażenie, że jest tu w skrócie zawarty Jej sposób pojmowania świata, widoczny w szerszej perspektywie w innych dziełach. W oczach tych, którzy "przegryźli" już kilka Jej tekstów (np. w książkach "Samo życie", "I boję się snów"), może się tu uwidaczniać pewna przewidywalność i zbytnia surowość. Panią Wandę ogromnie cenimy (ja i mąż) jako jeden z autorytetów wśród mylącej miałkości współczesnego biegu wydarzeń, ale poszukującej młodzieży polecamy zdecydowanie inne pozycje - Jej lub wspomnianych wyżej Autorów.

autor opinii: Justyna Szychowska

Nauka miłości

Autorka dzieli się z czytelnikiem swym wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie doradztwa małżeńskiego. Ukazuje, czym jest prawdziwa miłość w świetle miłości Bożej. Zwraca uwagę na fakt, że młodzieńcze zauroczenie nie ma nic wspólnego z prawdziwą miłością, którą trzeba budować i pielęgnować przez całe życie. Rezygnacja z własnego "ja", troska o drugą osobę i pełne poświęcenie się dla niej - to dopiero klucz to odkrycia prawdziwej, silnej miłości. Książka szczególnie cenna dla narzeczonych i małżeństw z niewielkim stażem.

autor opinii: Marcin Pogonowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Wanda Półtawska
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788374246989
ISBN: 9788374246989
ID: 156034

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Eros et iuventus! Eros et iuventus!
14.90 zł
11.84 zł
Oszczędzasz 3.06 zł (21%)
  • Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...