TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Gotowi na wszystko. 52 zasady efektywności w pracy i życiu

To zupełnie inne zasady zarządzania czasem niż te, z którymi się dotąd zetknąłeś. Z właściwym sobie poczuciem humoru oraz wykorzystując skuteczność programu Getting Things Done, David Allen przedstawi Ci 52 sposoby na to, jak sprawić, by wszystko, co robisz, wiązało się z mniejszym nakładem pracy i mniejszym stresem. Poza tym każde podejmowane przez Ciebie działanie będzie teraz wyzwalało w Tobie więcej energii, kreatywności i pozytywnych myśli.

W każdym z motywujących rozdziałów autor skupia się na jednej z istotnych zasad osiągania stanu odprężenia i opanowania, zdobywania swobody oraz wypracowania bezstresowego, ale produktywnego stylu życia. Wreszcie nauczysz się panować nad czasem. Osiągniesz to dzięki realizacji poszczególnych lekcji, pogrupowanych według czterech głównych tematów:

* oczyszczenie umysłu
* skupienie uwagi
* stworzenie struktur zapewniających sukces
* podjęcie skutecznego działania

Rewolucyjny system Getting Things Done potwierdza tezę, że ludzie na całym świecie, mimo różnic kulturowych i zawodowych, poszukują takich właśnie informacji i możliwości zmian. Czy czujesz się czasem przytłoczony pracą i życiem? Desperacko pragniesz odzyskać utracone możliwości, aby działać w sposób twórczy? Szukasz nowego podejścia, jakiegoś systemu, w ramach którego mógłbyś działać bez względu na okoliczności zawodowe czy osobiste? Wiedza zawarta w tej książce może wydać Ci się zaskakująco znajoma, lecz nie ze względu na to, że już się z nią zetknąłeś. To wszystko zasługa intuicji i bezbłędnie wykorzystującego jej istnienie planu działania.

David Allen jest twórcą przełomowej metodologii GTD (Getting Things Done). Dzięki niej wiele milionów ludzi dowiedziało się, jak odmienić swoje życie. Allen pokazał, jak zwolnić tempo, zrezygnować z przytłaczających obowiązków i uwolnić się od ciągłej presji czasu, aby osiągnąć wewnętrzną równowagę, harmonię, a co za tym idzie, lepsze wyniki w pracy. Ogromna popularność metody GTD polega na tym, że znajduje ona zastosowanie zarówno w pracy, szkole, jak i w domu.

Zaliczono go do grona pięciu najlepszych trenerów kadry kierowniczej na świecie. Magazyn „Fast Company” nazwał go „guru osobistej produktywności” oraz „jednym z najbardziej wpływowych myślicieli na świecie” w obszarze zarządzania czasem.

Książki autorstwa Davida Allena – Sztuka efektywności. Skuteczna realizacja zadań" (Onepress) oraz "Gotowi na wszystko. 52 zasady efektywności w pracy i życiu" – stały się w krótkim czasie światowymi bestsellerami. Sztuka efektywności została wydana w dwudziestu czterech językach i sprzedana w ponad milionie egzemplarzy.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: one press
Autor: David Allen
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 148x210
EAN: 9788324615810
ISBN: 978-83-246-1581-0
ID: 153001

Zobacz również

Gotowi na wszystko. 52 zasady efektywności w pracy i życiu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...