TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Heroiczne życie

Urodziłeś się, by zmienić świat. Jesteś powołany do wielkich rzeczy. Ale to wcale nie jest łatwe.

Dziś, gdy świat się zmienia, trudno w życiu wydostać się z chaosu. Świat jest zupełnie inny niż choćby 20 lat temu i my też musimy dostosować się do tych zmian. Łatwe rozwiązania dziś już nie działają.

Jak odnaleźć drogę w tak szybko zmieniającym się świecie? Jak odnaleźć harmonię w życiu, w pracy, w rodzinie? Jak podejmować tak trudne decyzje, których wymaga od nas świat? Jak reagować na to, co niesie każdy dzień? Jak żyć prawdziwą pełnią życia, wiedząc, że to wszystko ma sens?

Wszyscy chyba zadajemy sobie takie pytania. Nie ma człowieka, którego by taki problem nie dotyczył. Ale istnieje rozwiązanie, istnieje metoda, która pozwala odnaleźć własną ścieżkę, pozwala odnaleźć harmonię. Ta metoda została opracowana 500 lat temu. Na tej metodzie opiera swój byt jedna z największych i najskuteczniejszych organizacji na świecie, Towarzystwo Jezusowe, jezuici.

Już 500 lat temu św. Ignacy Loyola opracował nieocenione techniki radzenia sobie z fundamentalnymi w życiu pytaniami i wypracowania własnej ścieżki. Opracował sposoby, jak podejmować w życiu najlepsze decyzje, nawet gdy są bardzo trudne. Dziś te techniki są odkrywane na nowo i podbijają świat.

Teraz jego metody zostały połączone ze strategiami znanymi z najlepszych szkół biznesu i rozwoju osobistego. Dzięki temu połączeniu powstaje coś wyjątkowego i niezwykle potężnego.

Ta książka nie jest jak inne poradniki, które omawiają proste, prowadzące do łatwego celu kroki. Łatwe rozwiązania zawodzą w dzisiejszych czasach. Ta książka wytycza niełatwą ścieżkę, wymagającą ćwiczeń na całe życie, za to takich, które naprawdę działają, naprawdę zmieniają życie.

Czytając tę książkę zobaczysz, jak krok po kroku przemienić swoją pracę, dom, przekonania i działania, swoją duszę i swoje ciało. Ucząc się od św. Ignacego i najlepszych praktyków biznesu i rozwoju osobistego, zbudujesz strategię dla swojego życia. Nauczysz się to życie kontrolować, być przywódcą tego życia.

Czerpiąc z metod i doświadczenia św. Ignacego i najlepszych strategów dowiesz się:

  • jak odnaleźć w życiu prawdziwy cel, dla którego warto żyć?
  • co zrobić, by każdy dzień miał znaczenie?
  • czym jest technika "examen" i w jaki sposób może pomóc Ci w codziennych postępach?
  • jak reagować na niemiłe niespodzianki, które niesie każdy dzień?
  • jak napełnić swoje życie wdzięcznością i optymizmem?

Autor tej książki, stosując się do tych metod, awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego na trzech kontynentach w jednym z największych międzynarodowych banków. Jego metody zostały docenione przez największych liderów biznesu, którzy jego książki oceniają jako "lekturę obowiązkową dla każdego lidera". Jego książki o "Heroicznym życiu" i "Heroicznym przywództwie" stały się międzynarodowymi bestsellerami i zdobyły niezwykle pozytywne recenzje czytelników.

Dziś świat największych światowych korporacji i świat rozwoju osobistego wraca do sprawdzonych metod św. Ignacego. Ty też możesz nauczyć się od niego pracy nad sobą, pracy nad własną konsekwencją, zrozumienia swoich mocnych i słabych stron, podejmowania trudnych decyzji i dokonywania wielkich wyborów przy użyciu głowy i serca.

Ta książka to 250 stron, które zmienią Twój świat. Sięgnij po nią już dziś.

Zobacz tę książkę także w miękkiej oprawie.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: WAM
Autor: Chris Lowney
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 156x232
EAN: 9788377679074
ISBN: 978-83-7767-907-4
ID: 274910

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Heroiczne życie Heroiczne życie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...