TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak być prawdziwym przywódcą i w pełni człowiekiem

Chwal człowieka za to, co robi dobrze i stopniowo pomagaj mu przezwyciężać ograniczenia. Ta metoda działa niemal na wszystkich ludzi zamieszkujących ten najlepszy ze światów.

Dale Carnegie

Świat ulega dynamicznym przeobrażeniom i wymaga od osób zajmujących stanowiska kierownicze, aby dostosowywały się do ról i obowiązków, które ciągle się zmieniają.

Wymagania te nie ograniczają się tylko do konkurencji. Rosną także oczekiwania naszych pracowników, wewnętrznych i zewnętrznych klientów, dostawców, dystrybutorów i partnerów biznesowych.

Efektywni menedżerowie wiedzą, że aby osiągnąć swe cele, muszą być prawdziwymi liderami, którzy przewodzą, motywują, instruują i troszczą się o swoich współpracowników, a także równomiernie dzielą swoje umiejętności pomiędzy kierowanie i zarządzanie.

Książka "Jak być prawdziwym przywódcą i w pełni człowiekiem" pozwala przemyśleć to, czego nauczyliśmy się na temat zarządzania oraz zweryfikować przekonania, które ukształtowaliśmy na bazie doświadczeń.

Dzięki niej możemy zmierzyć się także z problemami, jakim stawiają czoła liderzy i poszukiwać rozwiązań, które pozwolą nam oraz naszym współpracownikom poprawić wydajność, a jednocześnie pielęgnować umiejętności oraz postawy niezbędne dla rozwoju zawodowego.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Studio Emka
Autor: Dale Carnegie
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 130x210
EAN: 9788363773328
ISBN: 978-83-63773-32-8
ID: 261043

Zobacz również

Jak być prawdziwym przywódcą i w pełni człowiekiem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...