TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały

Ocena:
(1 opinii)

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić... tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania.

W "Jak mówić do nastolatków…" Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu, o pragnieniu akceptacji, o młodzieńczym buncie, przekorze i potrzebie decydowania o sobie, jaką odczuwają prawie wszystkie nastolatki.

Poruszają także kwestie związane ze zmianami obyczajowymi, przedwczesnym zainteresowaniem seksem, łatwym dostępem do narkotyków, niebezpieczeństwami związanymi z szerokim dostępem do mediów.

Książka powstała na podstawie wielu zajęć i spotkań, jakie autorki przeprowadziły z nastolatkami i ich rodzicami. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Super poradnik

Rewelacyjna książka,polecam wszystkim rodzicom a przede wszystkim tym których dzieci niebawem wkroczą w trudny wiek dojrzewania i wielkiej przemiany.Prosto i bardzo mądrze napisana książka która pomoże rodzicom zrozumieć i pomóc nastolatkom przetrwać ten trudny dla nich czas.Więc nie czekajcie zamówcie już dziś ten poradnik a zobaczycie,że życie z nastolatkiem pod jednym dachem nie będzie takie trudne.

autor opinii: Katarzyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Media Rodzina
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788380082823
ISBN: 9788380082823
ID: 366078

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały
25.00 zł
18.49 zł
Oszczędzasz 6.51 zł (26%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...