TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak wygrać małżeństwo? Instrukcja obsługi

Ocena:
(15 opinii)

Przed każdym zakupem, sprzedażą, zastanawiamy się więcej niż przed ślubem. A przecież małżeństwo jest "aż do śmierci"! Zakochanie przychodzi samo, ale aby stworzyć szczęśliwe małżeństwo, trzeba się napracować. Trzeba też dużo wiedzieć i trzeba jeszcze mieć chęć i siłę wprowadzić to w życie.

W książce tej znajdziemy (krótko i na temat): o trzech filarach niezbędnych dla każdego małżeństwa; o wierności i nierozerwalności, czyli że nie trzeba szukać innego współmałżonka, gdyż wystarczy uporządkować życie z tym, którego się ma; o tym, czego żona potrzebuje, a czego mąż.

Autorzy książki nie unikają też tematów intymnych, a z małżeńskiej alkowy "przechodzą" do tematów rodzicielskich. Dowiemy się również, co dla młodego małżonka znaczy "odpępowić się", a także o tym, że zamiast atakować się nawzajem, lepiej wspólnie atakować problem. Z książki tchnie optymizm, że każde małżeństwo może być udane. A dla tych "mniej udanych" jest nadzieja - jeśli tylko... Ale o tym - w książce.

Opinie naszych Klientów (15 opinii)Napisz swoją opinię

Moja instrukcja obsługi

Książka ta jest niesamowicie konkretną i otwierającą oczy pozycją. "Instrukcje" w niej opisane, w bardzo krótki, ale przemawiający sposób pokazują istotę małżeństwa oraz co robić, aby było ono udane. Książeczka zwraca uwagę na wiele tematów, które w (szczególnie młodych stażem) małżeństwach są przyczyną wielu nieporozumień wynikających po prostu z różnic między kobietą, a mężczyzną. Pokazuje, co należy robić, aby poznać te różnice. Do tej pory jest ona moją ulubioną pozycją w tematyce małżeńskiej i stanowi nieodłączny dodatek do każdego prezentu ślubnego.

autor opinii: Karolina Dudziak

Świetna na prezent

Polecam jako prezent dla pary młodej, albo dla narzeczonych, jestem bardzo zadowolona z tek książki

autor opinii: Natalia

wygrałam!!!!!

zakupiłam tą książke z zamiarem podarunku dla męża, ale starym zwyczajem najpierw ja przeczytałam, popłakałam i podarowałam ja synowi, z prośba aby zastosował w swoim życiu te wspaniałę rady, aby czytał je wraz ze swoja żona, zawsze, w dobrych chwilach a szczególnie w kryzysowych. Poprosiłam aby leżała gdzies na wierzchu, by mogli dostrzec ją ich goście, by mogli również skorzystać z jej mądrego przekazu. Jest w niej niewiele treści ale za to każde słowo posiada tak wielka wartość, że z powodzeniem można nazwac tę książke skarbem.

autor opinii: Zofia Olszewska

Prezent dla nowożeńców

Super książka na prezent dla młodej pary - byli bardzo zadowoleni :)

autor opinii: NJ

PREZENT

Myślę, że dla młodych małżonków to wartościowa pozycja. Polecam.

autor opinii: Lidia Olszewska

polecam na prezent ślubny

Ksiązeczkę pełną życiowych mądrości zakupiłam jako dodatek do prezentu ślubnego dla mojego brata. Wybrałąm ją, ponieważ sama zostałam nią obdarowana 6 lat temu i w wielu chwilach: trudnych i radosnych- wracam do niej :)

autor opinii: K.

Mała, poręczna i niezwykle intrygująca książeczka. Wzruszające cytaty, wzniosłe idee i prawdy życiowe, które wszyscy winniśmy znać ale jednak często zapominamy. Czy można się prawdziwie wzruszyć z powodu kartki papieru? Mnie się to udało :) Kochałam, kocham i będę kochać mojego męża ale teraz także go rozumiem. Teraz jeszcze muszę go zachęcić by sam ją przeczytał i pojął, że ja "Nie Narzekam" tylko o niego "Dbam" :)))

autor opinii: Wenika

Świetna !

Książka wspaniała polecam! :)

autor opinii: Ewelina Lewandowska

Instrukcja obsługi dla kobiety i mężczyzny

Polecam! W środku piękne zdjęcia, krótkie i mądre sentencje.

autor opinii: Kaja

sedno mądrości dla dobrego małżeństwa

Książka rewelacyjna, w najbardziej jasny i otwarty sposób mówi o podstawach sukcesu dwojga małżonków, piękne obrazy, poczucie humoru, lektura lekka, przyjemna a zarazem bardzo treściwa.
Bywam często na weselach ( taka praca) i postanowiłam wręczać ją każdej młodej parze, aby miłość w nich trwała tak jak w tym uroczystym dniu ślubu.
Ja i maż, mimo że jesteśmy 16 lat razem, też z niej skorzystaliśmy. Polecam gorąco!

autor opinii: Katarzyna Haliniak

Gorąco polecam. Bardzo rzeczowa instrukcja obsługi, traktująca " 3 filary" jako fundament stabilnego, psychicznie i emocjonalnie zdrowego związku małżeńskiego. Polecam do wspólnej lektury z partnerem lub małżonkiem.

autor opinii: Kasia

Prezent

Książkę zakupiliśmy, jako prezent dla młodej pary.Oczywiście przed ofiarowaniem jej, zajrzałam do środka i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie treść tej książki. Mądre i rozsądne cytaty ale przede wszystkim bardzo wartościowe porady odnoszące się do Biblii i Boga. Może się wydawać, że jest to książka jedynie dla praktykujących chrześcijan,ale wcale nie. Każde małżeństwo chcąc żyć ze sobą w szczęściu powinno stosować się do wskazówek zawartych w tej pozycji.

autor opinii: Magdalena Czapiewska

Dająca dużo do myślenia (przemyślenia) :)

Książeczkę kupiłam tuż przed moim ślubem - od tego czasu minęło już siedem lat, a jej treści są wciąż aktualne! Odnoszą się do każdej dziedziny życia małżeńskiego, nawet przedmałżeńskiego!

autor opinii: Kasia Dziurdziak

książka jak wygrać małżeństwo

książka bardzo dobra

autor opinii: Anna Frost

Goraco polecam

Książeczka,będąca przedmiotem sprzedaży, została mi podarowana w dniu mojego ślubu.Co ważniejsze -jest ona adresowana nie tylko do nowozencow, ale rowniez do osób, przed którymi stoi decyzja o wstapieniu w zwiazek małżeński.Ksiązeczka zawiera ciekawe refleksje autorów na tematy takie jak: nierozerwalnosc małz.,roznice w psychice kobiet i mezczyzn,relacje:małzonkowie - tescie,rodzicielstwo,antykoncepcja i wiele innych... Autorzy przytaczaja fragmenty z Pisma Swietego. Ksiazeczka obfituje w ciekawe i barwne ilustracje!Można do niej sięgnąc w każdej chwili i szybk nasycic sie wartosciowymi słowami (ksiazeczka jest poreczna). Goraco polecam jej zakup! (moj ulubiony fragment z tej ksiazeczki to "Aby wygrac małzenstwo, wytrwale gramy w jednej druzynie,chocby przeciwko calemu swiatu").

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Rok wydania: 2005
Ilość stron: 84
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788371688133
ISBN: 83-7168-813-X
ID: 10907

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak wygrać małżeństwo? Instrukcja obsługi Jak wygrać małżeństwo? Instrukcja obsługi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...