TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak zgadzać się na własne życie

Odpowiedzi na pytanie zadane w tytule książki, "Jak zgadzać się na własne życie?", szukać należy najpierw w głębi własnego serca, stając przed sobą samym i przed Bogiem z własnymi obawami i lękami, pragnieniami i nadziejami.

Publikacja ma charakter poradnika duchowego - egzystencjalnego i odwołuje się nie tylko do sfery ducha i religii, ale także do psychologii. Człowiek jest bowiem jednością duchową, psychiczną i fizyczną. Stąd też nie można mówić o ludzkiej egzystencji bez odniesienia do procesów psychicznych, które się w niej dokonują.

Książka składa się z dwu części. Pierwsza ukazuje przejawy niezgody na życie, druga zaś przedstawia dynamikę godzenia się na własne życie, która w najgłębszej swej istocie jest zawsze otwarciem się na Boga i Jego miłość.

Integralną częścią książki są "Pytania do refleksji" oraz "Ćwiczenia na czas modlitwy", dzięki którym książka może byś wykorzystana w rekolekcjach i skupieniach, jak też jako wprowadzenie do osobistej modlitwy.

Książka, bestseller polskiego rynku (tłumaczona także na języki słowiańskie) już niemal dwadzieścia lat pomaga, szczególnie ludziom młodym, w szukaniu odpowiedzi na pytanie: Jak zgadać się na własne życie?

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Petrus
Autor: o. Józef Augustyn SJ, Lucyna Słup
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 180x121
EAN: 9788377200919
ISBN: 978-83-7720-091-9
ID: 275930

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak zgadzać się na własne życie Jak zgadzać się na własne życie
11.18 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...