TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak zgadzać się na własne życie

Ocena:
(8 opinii)

Odpowiedzi na pytanie zadane w tytule książki, "Jak zgadzać się na własne życie?", szukać należy najpierw w głębi własnego serca, stając przed sobą samym i przed Bogiem z własnymi obawami i lękami, pragnieniami i nadziejami.

Publikacja ma charakter poradnika duchowego - egzystencjalnego i odwołuje się nie tylko do sfery ducha i religii, ale także do psychologii. Człowiek jest bowiem jednością duchową, psychiczną i fizyczną. Stąd też nie można mówić o ludzkiej egzystencji bez odniesienia do procesów psychicznych, które się w niej dokonują.

Książka składa się z dwu części. Pierwsza ukazuje przejawy niezgody na życie, druga zaś przedstawia dynamikę godzenia się na własne życie, która w najgłębszej swej istocie jest zawsze otwarciem się na Boga i Jego miłość.

Integralną częścią książki są "Pytania do refleksji" oraz "Ćwiczenia na czas modlitwy", dzięki którym książka może byś wykorzystana w rekolekcjach i skupieniach, jak też jako wprowadzenie do osobistej modlitwy.

Książka, bestseller polskiego rynku (tłumaczona także na języki słowiańskie) już niemal dwadzieścia lat pomaga, szczególnie ludziom młodym, w szukaniu odpowiedzi na pytanie: Jak zgadać się na własne życie?

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra pozycja

Książka jest bardzo dobrze napisana i dotyka bardzo ważnych płaszczyzn w naszym życiu. Pozwala wniknąć bardzo głęboko, co często nie jest łatwe i bywa bolesne w swoje własne życie. Odkrywamy dzięki temu kim jesteśmy i odkrywamy "lekarstwo" które jest idealne na nasze problemy.
Naszym celem jest być szczęśliwym i ta książka z całą pewnością pomaga ten cel osiągnąć

autor opinii: Paweł

Przeczytaj, a zobaczysz różnicę

Polecam tą książkę osobom zagubionym i mającym problem z akceptacją samego siebie czy swojej obecnej sytuacji życiowej. A także z przyjęciem przeszłości. Książka pomaga się rozwijać i pójść we właściwym kierunku zmian. Jest też pomocna w kontaktach i zrozumieniu innych ludzi.
Cieszę się, że ją kupiłam.

autor opinii: Magdalena

Bardzo dobra

Polecam tę książkę każdemu..Daje ona promyk światła dla tych, którzy czuja się przytłoczeni życiem i nie bardzo widza drogę wyjścia.

autor opinii: Aleksandra Czulińska

pozytywna

Jak wszystko co wyjdzie z pióra O. Augustyna bardzo dobra i pomocna książka

autor opinii: Małgorzata Rybska

Krótka i na temat

Bardzo dobra książka, krótka i na temat. Otwiera oczy na własne życie i na Boga. Szukałam książki która będzie poradnikiem psychologicznym i jednocześnie będzie wskazywała na Boga - i właśnie ją znalazłam. Poradników tego typu jest na rynku bardzo duże, ale większość skupia uwagę na samym sobie i własnych możliwościach. W tej książce pokazane jest jasno i wyraźnie że tylko zgadzając się na własne życie jakie dał nam Bóg i otwarcie się na Jego łaski może przynieść spokój i harmonię. Polecam każdemu kto szuka pokoju w sercu w zgodzie z Bogiem.

autor opinii: Edyta

Ciekawa

Subtelne wsparcie dla kogoś kto przeżywa trudności

autor opinii: A.T.

Ocena książki Jak zgadzać się na właasne życiesne życie?

"Zgoda na życie jest procesem,który trzeba nieustannie podejmować"Myślę,że ta publikacja
stała się dla mnie w jakimś stopniu pomocna w odpowiedzi na pytanie"Jak zgadzać się na własne życie"?"Odpowiedzi na to pytanie
nie możemy znaleźć poza sobą,na zewnątrz naszego życia:w mądrych książkach,w poradach,"wielkich mistrzów"."Zgodzić się na życie można tylko wprowadzając w to życie Boga".

autor opinii: Alina Rokoszewska

Jak zgadzać się...

Najtrudniejsza i zarazem najlepsza książka jaką przeczytałam (przemyślałam). Gorąco polecam

autor opinii: J

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Petrus
Autor: o. Józef Augustyn SJ, Lucyna Słup
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 120
Wymiar [mm]: 180x121
EAN: 9788377200919
ISBN: 978-83-7720-091-9
ID: 275930

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Jak zgadzać się na własne życie Jak zgadzać się na własne życie
14.90 zł
11.18 zł
Oszczędzasz 3.72 zł (25%)
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...