TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak zwyciężać w pracy

Osiągnij przywództwo wyższego stopnia - pozwól swoim pracownikom rozwinąć skrzydła!

„Przywództwo w najlepszym wydaniu” to charakteryzujące się wzajemnym zaufaniem i szacunkiem partnerstwo pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy wspólnie pracują, aby osiągnąć wspólny cel. W takim przypadku zarówno lider, jak i pracownik mają możliwość wywierania wpływu na siebie nawzajem. Obie strony odgrywają istotną rolę w podejmowaniu decyzji o bieżących sprawach. Innymi słowy takie przywództwo to „my”, a nie „ja”.

Fragment Wstępu

Garry Ridge, dyrektor generalny firmy WD-40, przedstawia w tej książce system oceniania i motywowania pracowników stosowany w jego firmie oraz prezentuje swoją wizję przywództwa.

Wyjaśnia, co należy zrobić, aby każdy pracownik stał się zwycięzcą - nie tylko świetnie wykonywał swoje zadania, ale też czuł się osobiście zaangażowany w wyniki przedsiębiorstwa.

W drugiej części Ken Blanchard wyjaśnia, dlaczego system zarządzania ludźmi w WD-40 działa tak dobrze i co zrobić, żeby jego elementy skutecznie wprowadzić we własnej organizacji.

Książka jest doskonałą lekturą dla menedżerów, którzy chcą poprawić styl przywództwa w swoich organizacjach i dzięki temu osiągnąć lepsze wyniki.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor: Ken Blanchard, Garry Ridge
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788301162504
ISBN: 9788301162504
ID: 170432

Zobacz również

Jak zwyciężać w pracy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...