TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jestem na ciebie zły, ale cię kocham. Jak naprawić relacje z rodzicami

Jak wybaczyć rodzicom i zbudować z nimi bliską relację?

Czy rodzice cię wyzywali? W jaki sposób cię krytykowali? Czy pamiętasz uczucie rozczarowania, kiedy nie wypowiadali słów wsparcia lub uznania, których oczekiwałeś? Czy byli wobec ciebie okrutni lub obojętni?

Być może jesteś dorosły, a nawet założyłeś już rodzinę, ale bolesne wspomnienia wracają. Czy przychodzą ci wtedy do głowy myśli: „Nie czuję potrzeby, aby rozmawiać z rodzicami o przeszłości, uwolniłem się od tego”, „Nie chcę ich skrzywdzić”, „Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego”? Jeśli tak, to proces przebaczenia jest jeszcze przed tobą.

Isabelle Filliozat radzi, jak wyrazić tłumioną złość oraz udowadnia, że niezależnie od wieku warto zawalczyć o uzdrowienie relacji z rodzicami.

Tej książki nie da się przeczytać w jeden wieczór i odłożyć na półkę. Można z nią jedynie wyruszyć w głąb siebie i odnaleźć klucz do tworzenia zdrowych więzi.

Natalia Białobrzeska www.niespiesznie.me

Isabelle Filliozat – psychoterapeutka, autorka książek "W sercu emocji dziecka", "Próbowałam już wszystkiego" i "Moje dziecko doprowadza mnie do szału", które stały się najpopularniejszymi poradnikami dla rodziców, sprzedającymi się w setkach tysięcy egzemplarzy.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Esprit
Autor: Isabelle Filliozat
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 344
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788365847218
ISBN: 9788365847218
ID: 394403

Zobacz również

Jestem na ciebie zły, ale cię kocham. Jak naprawić relacje z rodzicami
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...