TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moje dziecko doprowadza mnie do szału. Jak zrozumieć to, co dzieje się w głowie twojego dziecka

Ocena:
(1 opinii)

Jak poskromić małego złośnika?

Zastanawiasz się, dlaczego dziecko potrafi cię zezłościć tak bardzo, że masz ochotę krzyknąć lub trzasnąć drzwiami? Czy masz wrażenie, że Twoja pociecha do perfekcji opanowała metodę doprowadzania cię do szału? Nie jesteś bezradny! Z pomocą przychodzi znakomita francuska psychoterapeutka, Isabelle Filliozat.

Jeśli chcesz wiedzieć:

  • co powoduje u dziecka napad złości?
  • co zrobić, gdy dziecko rzuca rzeczy, gdzie popadnie?
  • jak rozpoznać przyczyny stresu dziecka?
  • czy tiki mogą być niebezpieczne?

…ten poradnik jest właśnie dla Ciebie! Poznaj lepiej swoje dziecko i dowiedz się, w jaki sposób regularne napełnianie dziecięcego „zbiornika miłości” zmienia rodzinne relacje na lepsze.

„Bycie rodzicem to nie bułka z masłem” – twierdzi Isabelle Filliozat. I ma sto procent racji! Spróbujmy dokładnie przeczytać tę profesjonalnie i przejrzyście napisaną książkę – instrukcję obsługi małego człowieka, a następnie krok po kroku realizujmy zalecenia autorki. Życzę powodzenia!

Ewa Chotomska – Ciotka Klotka z Tik-Taka , trochę pisarka, trochę tekściarka, mama, babcia i ciocia ponad tysiąca Fasolek
"Moje dziecko doprowadza mnie do szału” to absolutny must have każdego świadomego rodzica. Pozwala zrozumieć dziecko, obrazowo konfrontując jego uczucia z najczęstszymi rodzicielskimi reakcjami na jego zachowanie. Wyraźna struktura poradnika pozwala szybko odnaleźć interesujące nas kwestie w sytuacjach podbramkowych. A że takie wystąpią, możemy być pewni! Isabelle Filliozat ma tego pełną świadomość i dlatego daje nam nowoczesne narzędzie w zmaganiach z trudnymi momentami rodzicielstwa. Ożywcze i budujące.

dr n. med. Alicja Kost - naukowiec, blogerka (www.mataja.pl) i... mama dwójki dzieci, które czasem doprowadzają ją do szału

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

To trzeba przeczytać

Tą książkę powinien przeczytać każdy rodzić. Nie pamiętamy jak odbieraliśmy rzeczywistość, jaki był nasz sposób myślenia na poszczególnych etapach rozwoju i jak bardzo myślenie dzieci różni się od naszego. Książka zawiera wiele cennych wskazówek, a za pomocą ilustracji pozwala zrozumieć poszczególne problemy z jakimi borykamy się podczas wychowywania dzieci. Książka otworzyła mi oczy i wiem skąd bierze się złość u dziecka, co należy zrobić, jak reagować na histerie w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem by pomóc mu i zadbać o prawidłowy rozwój emocjonalny. Książka to obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, którzy mają dzieci w wieku 6-11 lat :) Gorąco polecam :)

autor opinii: Basia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Isabelle Filliozat
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 220
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788364647833
ISBN: 9788364647833
ID: 327976

Zobacz również

Moje dziecko doprowadza mnie do szału. Jak zrozumieć to, co dzieje się w głowie twojego dziecka
29.90 zł
19.44 zł
Oszczędzasz 10.46 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 48 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...