TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Komandosi w białych kołnierzykach. Metody zarządzania stosowane przez najlepszych menedżerów

Menedżerowie do zadań specjalnych

Dlaczego warto uczyć się zarządzania od strażaków, komandosów czy kierowników wypraw wysokogórskich? Jakie cenne rady mogą przekazać polskiemu menedżerowi szefowie ekspedycji ratunkowych?

Ich ludzie delegowani są do najtrudniejszych zadań. Często ryzykują życiem. Na planowanie, wykonanie zadania i powrót z misji mają często bardzo mało czasu. A jednak odnoszą sukcesy. Jak to robią?

Rafał Szczepanik twierdzi, że działają w najprostszy możliwy sposób. Pokazuje też, jak przeszczepić ich zasady na grunt biznesu i zastosować w codziennej walce - za biurkiem i w sali konferencyjnej.

„Komandosi w białych kołnierzykach” to powieść menedżerska, w której wartka, sensacyjna narracja przeplata się z wątkami edukacyjnymi. Autor stawia tezę, iż zarządzanie firmą, organizacją, zespołem ludzi (innymi słowy, bycie menedżerem) w wielu momentach stawia przed szefem zadania podobne do tych, jakie stoją przed dowódcą jednostki do misji specjalnych. Tyle, że jest mniej niebezpieczne…

Drugie wydanie książki zostało wzbogacone dodatkami, w których omówiona jest specyfika polskiego menedżera i rodzime style zarządzania.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: one press
Autor: Rafał Szczepanik
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 352
Wymiar [mm]: 140x208
EAN: 9788324680320
ISBN: 978-83-246-8032-0
ID: 271746

Zobacz również

Komandosi w białych kołnierzykach. Metody zarządzania stosowane przez najlepszych menedżerów
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...