BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Małżeństwo o jakim marzysz

Ocena:
(2 opinii)

Małżeństwo nie jest umową sankcjonującą pożycie seksualne. Nie jest też jedynie instytucją społeczną gwarantującą opiekę nad dziećmi. Jest czymś więcej od poradni psychologicznej, w której możemy uzyskać potrzebne wsparcie emocjonalne. Nie powinniśmy go również sprowadzać do narzędzia, za pomocą którego można uzyskać odpowiedni status społeczny lub ekonomiczne bezpieczeństwo.

Podstawowy cel małżeństwa nie zostanie osiągnięty nawet wówczas, gdy będzie ono nośnikiem miłości i wspólnoty, jakkolwiek cenne by one były. Istotą związku małżeńskiego jest zjednoczenie dwojga osób na najgłębszym poziomie, we wszystkich dziedzinach życia - intelektualnej, fizycznej, społecznej i duchowej - w sposób prowadzący do poczucia głębokiego spełnienia małżonków.

Niezależnie od tego, czy jesteście nowożeńcami, rozpoczynającymi dopiero nowy etap życia, jako mąż i żona, czy też weteranami, mającymi już za sobą wiele wyzwań, powinniście zdawać sobie jasno sprawę, że tak naprawdę jedynym celem małżeństwa jest osiągnięcie prawdziwej jedności we wszystkich dziedzinach życia. Bez osiągnięcia tego celu nie ma szansy, aby małżeństwo mogło być udane. Jak tego dokonać, na dowolnym etapie waszego życia małżeńskiego? O tym właśnie mówi znakomita książka Garego Chapmana.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra książka

Książka pt.: "Małżeństwo o jakim marzysz" to bardzo ciekawa propozycja dla małżeństw które chcą się rozwijać i dbać o swoje relacje. Czyta się ją dość łatwo, każdy rozdział kończy się "zadaniem domowym". Książka ta daje nam proste i jasne wskazówki jak pogłębić relację z mężem/żoną. co zrobić w sytuacji konfliktu i jak łatwo go rozwiązać. Książka godna polecenia małżeństwom jak i również narzeczonym.

autor opinii: ania

Super

Książka naprawdę niesamowita, szkoda,że nie trafiłam na nią na początku małżeństwa tylko 8 lat później pewnie uniknęłabym kryzysu, ale rady które daje autor zaczęłam stosować i przynoszą zadziwiające skutki. polecam wszystkim na pewno pomoże i otworzy oczy na wiele spraw.

autor opinii: Agata

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Gary Chapman
Wymiar [mm]: 125 x 195
EAN: 9788371462504
ISBN: 83-7146-250-6
ID: 46055

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Małżeństwo o jakim marzysz Małżeństwo o jakim marzysz
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...