TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Między ojcem a synem. O budowaniu relacji

Książka profesora Franco Nembriniego jest wspaniałym antidotum na współczesny kryzys ojcostwa i wychowania. Jest ona przede wszystkim bardzo mądrym i aktualnym świadectwem życia w rodzinie wielodzietnej, wspaniałego związku między ojcem a synem.

Wynika z niej bardzo praktyczna mądrośc człowieka, dla którego wychowanie stało się misją życiową. Książka pokazuje wszystkim czytelnikom piękno, urok i potrzebę wychowania, budowania relacji. Wszystkim troszczącym się o wychowanie serdecznie polecamy.

Franco Nembrini (ur. 1955), czwarty z dziesięciorga dzieci, nauczyciel, ojciec rodziny, obecnie dyrektor szkoły równościowej La Traccia i odpowiedzialny za nauczycieli oraz uczniów szkół średnich w ruchu Comunione e Liberazione.

Dla Nembriniego wychowanie jest powołaniem życiowym. Autor wielu wykładów i konferencji skierowanych do rodziców, nauczycieli, wychowawców, lekarzy, urzędników państwowych. W książce tej zebrane zostały niektóre z jego najbardziej znaczących wystąpień.

Opowiedziane językiem prostym i bezpośrednim, ubogaconym tysiącami przykładów zaczerpniętych z długiego osobistego doświadczenia, stanowią propozycję dla wszystkich, którzy - czy to w domu, czy w szkole, czy też w każdym innym środowisku - pragną uzyskać pomoc w trudnym i fascynującym zadaniu przekazywania młodym nadziei oraz sensu życia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Franco Nembrini
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 300
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788380210295
ISBN: 9788380210295
ID: 337216

Zobacz również

Między ojcem a synem. O budowaniu relacji
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...