TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość i logika. Jak nauczyć dzieci odpowiedzialności

Ocena:
(1 opinii)

Ten bestsellerowy poradnik zawiera zasady stworzonej przez jego autorów metody wychowania. Jej główne założenie polega na umożliwieniu dzieciom dokonywania wyborów i ponoszenia ich konsekwencji. Dzięki niej rodzice uczą się zdrowej miłości i autentycznej radości, zyskując jednocześnie wpływ i kontrolę nad swoimi dziećmi bez uciekania się do gróźb i krzyków.

Dzieci z kolei, rozwiązując własne problemy, uczą się logiki życia. Tym sposobem zdobywają umiejętności niezbędne w samodzielnym dorosłym życiu, takie jak pewność siebie i odpowiedzialność. Rodzice i dzieci mają dzięki temu szansę zbudować silną więź opartą na miłości i wzajemnym zaufaniu.

To najlepszy przewodnik dla rodziców, jaki można znaleźć na rynku. Dzięki niemu rodzice odkrywają, że błędy popełniane przez ich dzieci to doskonałe okazje do tego, żeby się nauczyły wielu ważnych rzeczy i wyrosły na odpowiedzialnych, troskliwych i porządnych ludzi.

GLORIA SHERMAN, licencjonowany terapeuta

Foster Cline jest światowej sławy psychiatrą zajmującym się zarówno problemami dzieci, jak i dorosłych. Razem z Jimem Fayem założył Instytut Miłości i Logiki. Jest ojcem trójki własnych dzieci, jednego dziecka adoptowanego i kilkorga dzieci przybranych.

Jim Fay od ponad pięćdziesięciu lat pracuje z dziećmi i rodzinami. Był nauczycielem, dyrektorem i administratorem w szkołach publicznych, prywatnych i parafialnych. Laureat wielu amerykańskich nagród w dziedzinie edukacji. Jest ojcem trójki dzieci.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Fajna...ale

Przeczytalam duzo pozytywnych opini na temat tej ksiazki i postanowilam ja sobie kupic.
Ksiazka bardzo fajnie sie czyta i ma duzo fajnych porad w kwestii wychowania, aczkolwiek przedstawia troche taki luzny styl wychowawczy z ktorym niekoniecznie sie zgadzam. Jako chrzescijanka staram sie wychowywac dzieci zgodnie ze Slowem Bozym, co w dzisiejszym swiecie nie jest zbyt latwym zadaniem. A niektore metody z tej ksiazki, wedlug mnie, odbiegaja od biblijnego modelu wychowawczego.

autor opinii: Agata Szweda

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Foster W. Cline, Jim Fay
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 346
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374824316
ISBN: 9788374824316
ID: 209110

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Miłość i logika. Jak nauczyć dzieci odpowiedzialności Miłość i logika. Jak nauczyć dzieci odpowiedzialności
39.90 zł
29.69 zł
Oszczędzasz 10.21 zł (26%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...