TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość małżeńska może być piękna

Ocena:
(6 opinii)

Miłość małżeńska naprawdę może być piękna! Czasami trudno w to uwierzyć. Jednak każde małżeństwo może być piękne i możemy z niego czerpać nieograniczoną ilość siły, energii, mocy.

To opracowanie zostało przygotowane nie tylko z myślą o małżonkach. Może być pomocne wszystkim, którym tematyka sakramentalnego związku mężczyzny i kobiety jest bliska: duszpasterzom, doradcom życia rodzinnego, nauczycielom i katechetom. Ta książka powinna także zainteresować młodzież i narzeczonych.

Mieczysław Guzewicz, od 28 lat żyjący w sakramentalnym związku małżeńskim, ojciec trojga dzieci. Doktor teologii biblijnej, członek Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski, członek Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz Diecezjalnej Komisji ds. Rodziny. Pracuje jako katecheta w I LO we Wschowie, prowadzi wykłady na Studium nad Małżeństwem i Rodziną w Gorzowie i Zielonej Górze z zakresu małżeństwo i rodzina w Piśmie Świętym. Jest autorem licznych publikacji i opracowań dotyczących zagadnień małżeństwa i rodziny, wychowania religijnego dzieci oraz problematyki cierpienia w Biblii. Prowadzi liczne konferencje i prelekcje dla narzeczonych, małżonków i rodziców, duszpasterzy.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Miłość małżeńska może być piękna"

tą książkę kupiłam już poraz kolejny,dołączając ją do życzeń nowożeńcom,
Jakże cenna lektura na całe życie dla młodych małżeństw ale i takich jak moje z kilkudziesiętnym stażem.
napisana przystępnym językiem,pokazując że to od nas samych zależy czy miłość w naszym małżeństwie będzie piękna.
Dziękuję autorowi że napisał tak cenną książkę,czyta się ją z przyjemnością

autor opinii: Małgorzata Florjańska

Polecam!!

Zdecydowałam się na kupno tej książki po rekolekcjach z P.Guzewiczem, które miały miejsce w Anglii. Oczarowała mnie lekkość wypowiedzi P. Guzewicza wraz z prostotą słowa, nazywaniem rzeczy "po imieniu", bez owijania w bawełnę.Nie jestem jeszcze w związku małżeńskim, ale książka ta przybliżyła mi obraz szczęsliwego małżeństwa. Wiele wątków nad którymi wcześniej się nie zastanawiałam, po przeczytaniu tej ksiązki nabraly zupełnie innego wymiaru i znaczenia. P.Guzewicz w swoich opowieściach nie zmusza, ale zachęca do zmiany swojej postawy czy podejścia względem drugiej osoby. Cieszę się, że tak mądry człowiek stanął na mojej drodze! Podejrzewam, że nie będzie to ostatnia lektura jaką przeczytam tego autora. Dziękuję!

autor opinii: Sabina

mądra

Książka mądra, zachęcająca do ułożenia sobie życia zgodnie z zamysłem Bożym, ukazująca piękno w miłości małżeńskiej.

autor opinii: Beata

Dobre rady dla małżonków

Książkę czyta się z dużą lekkością. Przeznaczona dla każdego odbiorcy, tego wymagającego i tego, który mało czasu poświęca na czytanie książek. Książka zawiera wskazówki, do których powinni dostosować się młodzi małżonkowie. Książki pana Guzewicza to źródło wiedzy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Książka zawiera wiele wartościowych wskazówek. Autor trafnie i umiejętnie przedstawił wszystkie informacje, ponieważ ma ogromną wiedzę na temat małżeństwa i wieloletnie doświadczenie.

autor opinii: Elzbieta Kalina

Doskonała!!!

Nigdy nie czytałem równie genialnej książki na temat miłości małżeńskiej. Autor jest wybitnym ekspertem w tym temacie. Ilość i jakość argumentów niesamowita. Cudowna książka dla narzeczonych i małżonków. Będzie również świetną pozycją dla wszystkich tych, którzy chcą w przyszłości zbudować dobre katolickie małżeństwo i rodzinę.

autor opinii: Piotr Santowski

Polecam

Bardzo dobra książka, napisana przystępnym językiem, szybko się czyta - bo wciąga swą głęboką treścią. Gorąco polecam narzeczonym, młodym małżonkom i małżeństwom z dłudim stażem.

autor opinii: Joanna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Mieczysław Guzewicz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788372569264
ISBN: 9788372569264
ID: 130633

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Miłość małżeńska może być piękna Miłość małżeńska może być piękna
16.03 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...