TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłość przemienia. Przezwyciężanie trudności małżeńskich i rodzinnych

Ocena:
(6 opinii)

Książka jest zapisem doświadczeń i wniosków, będących rezultatem towarzyszenia dziesiątkom małżeństw i rodzin w ich zmaganiach z dramatycznymi nieraz trudnościami oraz w ich poszukiwaniu dojrzałości i szczęścia. Jej lektura da szansę na to, aby kolejne małżeństwa w swych trudnościach mogły skorzystać z doświadczeń i sukcesów innych ludzi.

Opinie naszych Klientów (6 opinii)Napisz swoją opinię

Sztuka bycia razem

Ślubując sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską nikomu nie przychodzi nawet do głowy, że może być inaczej. Jednak życie nie zwraca uwagi na nasze marzenia czy przysięgi. Nagle pojawia się tzw. kryzys małżeński. Marnujemy czas na szukanie winnego. Szukamy rozwiązań kierując się radami przyjaciół, znajomych i pod wpływem emocji. Książka nie daje recepty na udany związek. Wskazuje drogę, którą możemy iść. Najważniejsze jest to co nas połączyło. Czyli miłość. Miłość, która może zdziałać wiele. Nawet jeśli myślimy, że to już koniec i tylko pozostaje rozwód. Warto poświęcić trochę czasu aby przeczytać o miłości, która przemienia i dzięki której można przezwyciężyć trudności w małżeństwie i rodzinie. Gorącopolecam

autor opinii: Bożena Waszkiewicz

Polecam tę pozycję!

Ks. Marek Dziewiecki odznacza się wyjątkową znajomością natury ludzkiej. Jego wykłady, książki, wystąpienia publiczne świadczą o głębokiej znajomości problemów i przyczyn ludzkich tragedii. Treści, które głosi z całą pewnością niejednej osobie pomogą w zrozumieniu swoich emocji, w podjęciu decyzji dotyczących swojego małżeństwa i dylematach moralnych. Polecam!

autor opinii: Wioleta Strządała

również dobra ksiażka ale juz nie tak przemawiająca jak dzikie serce badz sztuka zrozumienia meżczyzny, brak zyciowych przykladow, za duzo moim zdaniem "duchowych i religijnych kwestii". Czlowiekowi wspolczesnemu zyjacemu po tak zwanemu "po Bożemu" nie wystarczy wiedziec jak nalzey dobrze zyc w malzenstwie, w zwiazk, bo tacy ludzie to wiedza ale brakuje rzeczywistego pokierowania, tego wlasciwego slowa, przykladu, tresci, która przemowi.

Bardzo polecam!

Książka ks. M. Dziewieckiego jest zwięzłym i konkretnym omówieniem - jak wskazuje podtytuł - współczesnych trudności życia małżeńskiego i rodzinnego. Zawiera bardzo praktyczne wskazania, w jaki sposób zaradzić tym sytuacjom. Niewielki format jest dodatkowym atutem tej lektury.

autor opinii: ks. Piotr Wiktor

Bardzo dobra!

Spotkałam sie już z "twórczością"ks. Dziewieckiego, którego cenię.również ta książka mnie nie rozczarowała!Ksiądz Marek znając polskie realia bardzo prosto mówi na co zwrócić uwagę wybierając męża czy żonę. Polecam wszystkim którzy zastanwiają się jak pokonywać trudności w związku.

autor opinii: Jola

dziękuję

Dziękuję bardzo ks Drzewieckiemu za tą książkę. Wpadła mi do ręki w bardzo trudnym dla mojego małżeństwa czasie.Dzięki tej książce jesteśmy razem dała mi dużo sił aby się pozbierać zrozumieć to co się stało.Odkryć przyczyny dlaczego tak było. Wracam do niej często i odnajduję w niej nowe wartości. POLECAM

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 117x165
EAN: 9788371685644
ISBN: 83-7168-564-5
ID: 10752

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Miłość przemienia. Przezwyciężanie trudności małżeńskich i rodzinnych Miłość przemienia. Przezwyciężanie trudności małżeńskich i rodzinnych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...