TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitewnik osieroconych rodziców

O modlitwie w intencji dziecka "utraconego" i przebłaganiu w intencji dziecka "skazanego"

Refleksja, wielki ból oraz poczucie bezradności po utracie dziecka, na które z miłością i nadzieją czekali jego rodzice, przychodzi zazwyczaj natychmiast po jego nagłym, przedwczesnym odejściu.

Powoduje rany serca trudne do uleczenia, niekiedy rodzi pretensje do lekarzy, służby zdrowia, a często wprost do samego Boga - dlaczego do tego dopuścił?!

Refleksja po utracie dziecka, dla którego zabrakło miłości w sercach jego rodziców i które zostało "skazane" na zabicie jeszcze przed narodzeniem, przychodzi zazwyczaj po pewnym czasie.

Rodzi wyrzuty sumienia, wywołuje syndrom poaborcyjny, poczucie pustki, bólu i dramatu, którego po ludzku nie da się naprawić, skoro wyrok na bezbronne dziecko został już wykonany.

Czy jest wówczas dla poranionego serca i sumienia jeszcze jakaś nadzieja? Odpowiedź na to pytanie może dać jedynie Bóg, który jest Dawcą ludzkiego życia i Ojcem bogatym w miłosierdzie.

Niech ten modlitewnik będzie pomocą w odnalezieniu tego cennego lekarstwa, które jest ukryte w sercu Jezusa Miłosiernego.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo św. Stanisława BM
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 104
Wymiar [mm]: 105x145
EAN: 9788374226196
ISBN: 9788374226196
ID: 297907

Zobacz również

Modlitewnik osieroconych rodziców
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...