TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niecodzienna codzienność małżeństwa

Jeśli czujesz, że Twoje małżeństwo jest dalekie od ideału, a wręcz czujesz się nim znudzony - natychmiast przestań! Przypomnij sobie, dlaczego postanowiłeś się związać właśnie z tą osobą i działaj - ale tak, żeby wszyscy w koło mogli powiedzieć patrząc na was: "To naprawdę udane małżeństwo".

"Niecodzienna codzienność małżeństwa" pomoże Ci na nowo zachwycić się związkiem, bez względu na to czy jesteś rok, dwa czy 50 lat po ślubie. Odkryj na nowo lub po raz pierwszy, że małżeństwo to niecodzienna sprawa, a codzienność w nim nie musi być szara i ponura.

Związek małżeński jest jak roślina: pielęgnowana - rozwija się, zaniedbywana - obumiera. Jeśli chcemy pogłębiać więź ze współmałżonkiem, musimy poświęcać temu czas, wkładać w to wysiłek i umieć także rezygnować z różnych rzeczy, ze względu na drugą osobę. W dużej mierze od nas zależy, czy będziemy szczęśliwi w małżeństwie, czy też z czasem stworzymy sobie piekło na ziemi - fragment książki.

Elżbieta Kopocz - ukończyła filologię angielską i podyplomowe studia teologii duchowości na Uniwersytecie Śląskim. Od trzydziestu lat zajmuje się tematyką małżeństwa i rodziny tłumacząc książki z dziedziny poradnictwa rodzinnego, duchowości, psychologii i teologii. Wraz z mężem współautorka wywiadu z o. Karolem Meissnerem OSB Małżeństwo nie musi boleć - jak budować więzi między małżonkami oraz autorka Rodzinnego przewodnika po świętach i Nie przegapić życia. Doradca rodzinny przy Klasztorze Ojców Dominikanów w Katowicach. Prezes Fundacji Misja Rodzina. Żona Jacka, mama Agnieszki i Pawła, babcia Klary i Zosi.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Emmanuel
Autor: Elżbieta Kopocz
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 140
EAN: 9788365375810
ISBN: 978-83-65375-81-0
ID: 444743

Zobacz również

Niecodzienna codzienność małżeństwa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...