TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowenna ku czci Niepokalanej Dziewicy Maryi

Drodzy przyjaciele Matki Bożej - Niepokalana jest Matką Syna Bożego i jest Wniebowziętą. Jako taka staje się dla nas źródłem naszej ufności i nadziei na trudy ziemskiego pielgrzymowania. Kiedy upadamy w grzechy i chcemy się z nich dźwignąć i zyskać przebaczenie u Pana - do Niej idziemy. Kiedy uginamy się pod brzemionami cierpień krzyża - u Niej szukamy pokrzepienia i siły. Kiedy umęczeni życiem kierujemy ku wiekuistym ludzkim przeznaczeniom i wieczności - Ją prosimy, aby stanęła u naszego wezgłowia w ostatniej godzinie. Ona nigdy nie zawodzi jest naszą Matką, Opiekunką, Pocieszycielką i wsparciem.

Ona, Matka Niepokalana. Ona zna nas dobrze. Wie, ile w nas miłości i wie o wszystkim, czego nam brak. Ona wie, co nas boli i doskwiera; zna nasze cierpienia, nasze przewinienia i nasze mocne postanowienia.

Matko, Ty wiesz co nurtuje nasze serca, tak bardzo pragnące oddać się Tobie na nowe Tysiąclecie w macierzyńską niewolę miłości. Prosimy Cię, Maryjo, powiedz swojemu Synowi o naszym trudnym dziś. Powiedz Mu o naszych ludzkich słabościach i szczerych dążeniach ku dobremu. Niepokalana Matko, Matko Chrystusa, spojrzyj z miłością na nas. Chcemy stawać się coraz bardziej podobni do Ciebie. Naucz nas żyć z Tobą dla Twojego Syna.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor:
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 152
EAN: 9788375950465
ISBN: 978-83-7595-046-5
ID: 445056

Zobacz również

Nowenna ku czci Niepokalanej Dziewicy Maryi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...