TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowy Testament dla moderatorów

Nowy Testament dla moderatorów to bardzo szczególne wydanie Pisma Świętego. W tej publikacji do znakomitego, nowoczesnego przekładu Nowego Testamentu dokonanego przez ks. prof. Remigiusza Popowskiego SDB (KUL) zaimplementowano szeroko znany na Zachodzie przewodnik do praktycznego studium biblijnego zwany Serendipity Bible.

Materiał z tego przewodnika umieszczony na marginaliach i w stopkach każdej strony niniejszej książki udostępnia Czytelnikowi nie tylko dodatkowe wnikliwe komentarze do tekstu i kontekstu, ale także świetnie przemyślane pytania.

Te pytania są znakomitą propozycją do dyskusji nie tylko dla prowadzącego studium w ramach kręgów biblijnych, ale także dla każdego, kto w osobistej refleksji z nabożeństwem pochyla się nad Biblią. Każdy, kto brał udział w kręgach biblijnych, wspólnotowym rozważaniu tekstów biblijnych czy skrutacji Pisma Świętego, doceni niewątpliwie zalety tego opracowania. Z całą pewnością będą nim zainteresowani moderatorzy Dzieła Biblijnego, liderzy grup Światło-Życie, katechiści, katecheci i wszyscy powołani do dzielenia się Słowem Bożym.

Nowe wydanie zostało uzupełnione o komentarz do Nowego Testamentu w kolorze.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Remigiusz Popłowski, Lyman Coleman
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 702
Wymiar [mm]: 170x240
EAN: 9788374921473
ISBN: 9788374921473
ID: 184732

Zobacz również

Nowy Testament dla moderatorów
158.45 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...