TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ocalona aby przebaczyć... i z otchłani ludobójstwa podźwignąć się do nowego życia

Wiosną 1994 roku przez trzy miesiące naród ruandyjski był pogrążony w otchłani najokrutniejszego i najbardziej krwawego ludobójstwa, jakie widział świat. Immaculee Ilibagiza, młoda studentka, cudem przeżyła okres dzikiej rzezi, w której zginęła prawie cała jej rodzina, większość przyjaciół i ponad milion jej rodaków.

W książce pt. "Ocalona aby przebaczyć" Immaculee zabiera nas ze sobą w niezwykłą podróż. Dzięki jej prostemu, wyrazistemu językowi widzimy, jak radzi sobie z przeciwnościami i cierpieniem, jak walczy o przetrwanie, jak próbuje odnaleźć sens i cel życia w świecie, przez który przetoczyło się ludobójstwo. Oto historia prostodusznej, wrażliwej, młodej kobiety, która osierocona wędruje przez ponury i nieprzyjazny świat, kierując się niezachwianą wiarą w Bożą opiekę i Boże przewodnictwo.

Immaculee, tak jak w jej poprzedniej książce "Ocalona aby mówić", pragnie leczyć rany zadane przez wojnę, zachowując przy tym nadzieję, miłość i umiejętność przebaczenia. Z tą samą odwagą i wiarą, które przeprowadziły ją przez mroki ludobójstwa, Immaculee wreszcie może spojrzeć wstecz, przemyśleć swą przeszłość i w pełni zrozumieć, dlaczego Bóg ją ocalił. A uczynił to, aby mogła opowiedzieć swą historię światu.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Duc in altum
Autor: Immaculee Ilibagiza, Steve Erwin
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788360710166
ISBN: 978-83-60710-16-6
ID: 186735

Zobacz również

Ocalona aby przebaczyć... i z otchłani ludobójstwa podźwignąć się do nowego życia
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...