TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odrodzeni przez ogień

Świadectwo ocalonych z zamachu 11 września 2001!

Dawno temu George Washington powiedział: "Wartość charakteru człowieka mierzy się przez próby nieszczęścia". 11 września większość Amerykanów była świadkiem ataków terrorystycznych -byli obserwatorami.

Natomiast Birdwellowie byli uczestnikami tej tragedii. Ta inspirująca, prawdziwa historia pokazuje, że atak terrorystyczny na Pentagon nie obudził, ale raczej ujawnił charakter Birdwellów.

"Odrodzeni przez ogień" to opowieść o odwadze, oddaniu, wzrastaniu i wierze. To książka niezwykle potrzebna, by wierzyć, mieć zaufanie konieczne do przetrwania oraz siłę, która jest fundamentem wielkich poczynań ludzkich.

Emerytowany generał Eric K. Shinseki i pani Patty Shinseki
To jedna z tych książek, od których nie można się oderwać. Porywająca lektura! Brian i Mel Birdwellowie są autentyczni. Dwoje ludzi odrodzonych przez niewyobrażalne cierpienie. Dzięki książce "Odrodzeni przez ogień" twoja wiara stanie się silniejsza. Będziesz się z nimi śmiał i płakał. Pokochasz tę książkę i Birdwellów tak jak ja!

Dennis Rainey, prezes Familylife
Odważna, szczera, fascynująca opowieść. Pokazuje, jak wyglądają prawdziwa wiara oraz odwaga w obliczu ognia, w obliczu niewyobrażalnych zdarzeń. Pokazuje nam również dokładny obraz tego, co tak naprawdę liczy się w codziennym życiu.

Ellen Vaughn,
była wiceprezes Executive Communications for Prison Fellowship

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gaudium
Autor: Brian Birdwell, Mel Birdwell, Ginger Kolbaba
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375480825
ISBN: 9788375480825
ID: 208057

Zobacz również

Odrodzeni przez ogień
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...