TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Odzyskana miłość

Jak pokonać kryzys małżeński mądrze, a nie łatwo? Autor, znany rekolekcjonista i duszpasterz, opisuje w poradniku dwie podstawowe reguły miłości: wierność i stanowczość. Uczy, jak kochać naszych najbliższych bezwarunkowo, a jednocześnie bronić się przed skrzywdzeniem.

Książka ks. dra Marka Dziewieckiego przedstawia miłość prawdziwą, dojrzałą, opartą na sakramencie małżeństwa.

W kolejnych rozdziałach autor przedstawia etapy dojrzewania do miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Ukazuje sposób wychodzenia z kryzysu małżeńskiego poprzez wybaczenie i pojednanie.

Sposobem na pokonanie wszelkich kryzysów jest zaufanie Chrystusowi. Zawierzenie modlitwie umacnia małżeństwa i rodziny, a także pozwala pokonać największe trudności.

Warto pamiętać, że Jezus jest prawdziwym Mistrzem Miłości. Nie wskazuje rozwiązań łatwych, które proponuje człowiekowi współczesny świat, lecz rozwiązania prawdziwe.

Ten, kto kocha Bożą dojrzałą miłością, uczyni wszystko, by bliska mu osoba była szczęśliwa i realizowała swoje życiowe powołanie w pełni szczęścia i radości.

Jest to poradnik przeznaczony dla każdego małżeństwa, ponieważ w każdym związku zdarzają się kryzysy. Dzięki tej publikacji dowiemy się, jak skutecznie przezwyciężać trudności.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: ks. Marek Dziewiecki
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 150
Wymiar [mm]: 120x170
EAN: 9788375958454
ISBN: 978-83-7595-845-4
ID: 298221

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Odzyskana miłość Odzyskana miłość
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...