TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ogień w moim sercu. Klucz do życia pełnego miłości i modlitwy

  • Czy tęsknisz za życiem przepełnionym miłością?
  • Czy pragniesz pogłębić swoją relację z Bogiem?
  • Czy chciałbyś wiedzieć, jak skutecznie modlić się za siebie i innych?

Jeśli tak, to sięgnij po tę wyjątkową książkę s. Ann Shields. Opisuje ona tutaj, jak odpowiadać na łaskę Ducha Świętego i jakie powinny być podstawowe priorytety w naszym życiu osobistym i modlitewnym.

Pokazuje, że mamy w naszej dyspozycji moc przemieniania naszych rodzin, sytuacji zawodowych i relacji. Moc, pochodzącą z miłości Boga, która - wlewana w nas - może być przelewana na innych. Drogą zaś do przyjęcia tej miłości i sposobem przekazywania jej innym jest modlitwa.

S. Ann, która od lat posługuje na całym świecie modlitwą wstawienniczą, przekazuje wiele niezwykle cennych, zanurzonych w jej doświadczeniu, wskazówek dotyczących praktykowania i rozwijania życia modlitewnego.

"Ogień w moim sercu" to napisany prostym, zrozumiałym dla każdego językiem, przywołujący wiele przykładów z życia i obrazowych przypowieści, zbiór praktycznych porad, jak żyć z Bogiem każdego dnia.

Życie pełne miłości przeżywane jest w nieustannej świadomości Bożej miłości. Jest życiem przeżywanym w ciągłym poleganiu na Bożej miłości. Takie życie oparte jest na bezustannym okazywaniu Bożej miłości innym.

Fragment książki

Siostra Ann Shields jest przełożoną zgromadzenia Służebnic Bożej Miłości, autorką wielu książek, m.in. wydanych przez Wydawnictwo eSPe "Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej" i "Dlaczego mam przebaczać?". Prowadzi rekolekcje i konferencje na całym świecie, na co dzień mieszka w Ann Arbor, Michigan.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Ann Shields
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374826488
ISBN: 9788374826488
ID: 297766

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ogień w moim sercu. Klucz do życia pełnego miłości i modlitwy Ogień w moim sercu. Klucz do życia pełnego miłości i modlitwy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...