TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zwiadowcy. Księga 7. Okup za Eraka

Ocena:
(1 opinii)

Siódmy tom bestsellerowej serii Johna Flanagana, która sprzedała się na świecie w wielomilionowym nakładzie. Rozgrywający się niedługo po wydarzeniach opisanych w Bitwie o Skandię, "Okup za Eraka" jest chronologicznie wcześniejszy niż Czarnoksiężnik z Północy oraz Oblężenie Macindaw.

Marzenie Willa wreszcie się spełniło. Po długiej, pełnej niebezpiecznych przygód nauce, otrzymał wreszcie odznakę królewskiego zwiadowcy... Araluen zawarł właśnie przymierze z wojowniczymi Skandianami, jednak pakt staje pod znakiem zapytania, gdy przywódca wojowników Północy znika, porwany przez tajemnicze pustynne plemię.

Will, Halt, Gilan, Evanlyn, Horace i Svengal ruszają tropem Aridianów aż na bezlitosną, spaloną słońcem pustynię. Od tego, czy uda im się uwolnić Eraka, zależy przyszłość Araluenu.

Ale bezmierne, pozbawione życia piaski rządzą się własnymi prawami, a zasady, które obowiązują na ziemiach koczowników nie są tymi, których nauczył się Will... Obcy na obcej ziemi, bohaterowie muszą zmierzyć się nie tylko z porywaczami, ale stawić czoła burzom piaskowym i koszmarnemu gorącu, które przemieniło krainę Aridianów w piekło - piekło, w którym nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kolejny rewelacyjny tom!

Z każdym tomem coraz więcej do czytania. Świetna seria, którą pochłania się jednym tchem! Naprawdę godna uwagi :) Akurat ta cześć to czasy kiedy Will był uczniem Halta, ale wiele się tu dzieje, czasami momenty są aż dramatyczne i ściskają za gardło! Świetny język autora. Ciekawe opisy i pomysły na nowe postaci. Serdecznie polecam i już wczytuję się w kolejną cześć Zwiadowców... :)

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jaguar
Autor: John Flanagan
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 472
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788376860237
ISBN: 9788376860237
ID: 183449

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 7. Okup za Eraka
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...