TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Oni Cię nie zawiodą. Modlitwy w sprawach trudnych i beznadziejnych do trzech świętych orędowników - Św. Rita z Cascii, św. Antoni Padewski, św. Juda Tadeusz

Ocena:
(1 opinii)

Modlitwy w sprawach trudnych i beznadziejnych do trzech świętych orędowników

Często gdy modlimy się w sprawach szczególnie trudnych, czy też w naszych oczach beznadziejnych, ogarniają nas wątpliwości, czy tak wielkie problemy mogą zostać rozwiązane.

Zapominamy jednak, że miłosierdzie Boga jest nieskończone, a On sam dał nam potężnych orędowników, których wstawiennictwo w sposób szczególny porusza Jego serce. Umieją oni wyprosić nam ogromne łaski, uleczyć beznadziejne przypadki, a w ciągu setek lat ich kultu zdarzyły się niezwykłe cuda.

Mowa tu o św. Ricie z Cascii, św. Antonim Padewskim i św. Judzie Tadeuszu - świętych, którzy nigdy nie zawodzą. W książce znajdują się wybrane modlitwy (zarówno te bardzo stare, jak i zupełnie współczesne) oraz życiorysy świętych i związane z nimi historie, które mają za zadanie rozbudzić wiarę w świętych obcowanie i ich braterską pomoc.

Napisane jest: "Proście, a będzie wam dane" (Łk 11,9). Z wiarą i pokorą prosimy więc Boga o wysłuchanie naszych próśb, zgodnych z Jego wolą. A mieszkańców nieba - głębiej zjednoczonych z Chrystusem - prosimy, aby nasze błagania wsparli swoją modlitwą.

Ze wstępu

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam :)

Cudowne modlitwy, cudowne łaski

autor opinii: Monika

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Esprit
Autor: Sylwester Szefer
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 172
Wymiar [mm]: 125x185
EAN: 9788363621858
ISBN: 978-83-63621-85-8
ID: 285306

Zobacz również

Oni Cię nie zawiodą. Modlitwy w sprawach trudnych i beznadziejnych do trzech świętych orędowników - Św. Rita z Cascii, św. Antoni Padewski, św. Juda Tadeusz
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...