TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opowieści gwiazdeczki. O tym, że Bóg przygotował dla każdego wyjątkowe zadanie

Mała Gwiazdka zazdrościła słońcu. Chciała jak ono służyć ludziom, ale wciąż nie dostawała tak ważnych zadań do wykonania. Obserwowała z nocnego nieba rajski ogród, podziwiała wiarę Abrahama, widziała wędrówkę Izraelitów do Ziemi Obiecanej, jednak wciąż czekała na specjalne zadanie, które Bóg jej powierzy…

Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy mała Gwiazdka dostanie swoją szansę i poznać jej dalsze losy, zanurz się w lekturze tego niezwykłego opowiadania!

„Opowieści Gwiazdeczki” to książka dla starszych przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. W przystępnej formie przybliża historię zbawienia, widzianą oczyma małej Gwiazdki, która swą opowieścią prowadzi dzieci od Edenu przez wydarzenia opisane w Starym Testamencie, narodzenie Jezusa w Betlejem, po Jego śmierć i zmartwychwstanie.

Biblijna podróż śladem Gwiazdki to znakomita przygoda zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

Emilia Litwinko to absolwentka Politechniki Gdańskiej, żona kochającego męża, mama dwóch synków; w 2007 roku została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie literackim "Ja i mój świat"; autorka wydanej przez Wydawnictwo eSPe książki "Babcia"; nieustannie zachwycona miłością - tą mniejszą, ludzką i tą Największą, Jedyną i Wieczną.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Emilia Litwinko
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 52
Wymiar [mm]: 140x205
EAN: 9788374828253
ISBN: 9788374828253
ID: 391505

Zobacz również

Opowieści gwiazdeczki. O tym, że Bóg przygotował dla każdego wyjątkowe zadanie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...