TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Placki z rodzynkami (CD mp3)

Ocena:
(21 opinii)

Mówią, że Eucharystia to uczta wystawiona na dwóch stołach. Na jednym z nich Bóg zostawił nam Ciało i Krew swojego Syna, dzięki któremu możemy żyć i to aż na wieki. Na drugim przyrządził zaś dla nas smakowite dania swojego Słowa. Skoro uczta i jedzenie, to bez smaków się nie obejdzie.

Ta płyta to zaproszenie do rozsmakowania się w Słowie, to zaproszenie do stołu, gdzie bogactwo zapachów i smaków może przyprawić o zawrót głowy albo i utratę przytomności.

Płyta jest zapisem rekolekcji wielkopostnych, które o. Adam głosił w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu oraz we wrocławskim duszpasterstwie akademickim "Maciejówka" w 2012 roku.

Adam Szustak OP - dominikanin, były duszpasterz duszpasterstwa akademickiego "Beczka" w Krakowie, obecnie - kaznodzieja wędrowny. Głoszenie o. Adama Szustaka wyróżnia się otwartością na współczesność, dzięki czemu trafia ono zarówno do osób utwierdzonych w swej wierze, jak i do tych, którzy borykają się z wątpliwościami.

Opinie naszych Klientów (21 opinii)Napisz swoją opinię

Ożywcze

Bóg sprawia rzeczywistość! - to Dobra Wiadomość jaka ożyła we mnie po wysłuchaniu tych rekolekcji

autor opinii: Ewa Wydrzyńska

Bardzo sprawna i miła obsługa. I niespodzianka - mały prezent-rewelacyjny pomysł:) Dziękuję

autor opinii: Zaneta G.

Zadowolony klient

Zamowienie zostalo zrealizowane bardzo szybko. Bardzo dobry kontakt z firma. Dziekuje, jestem bardzo zadowolona z zakupow u Panstwa.

autor opinii: Anna

Polecam

Książka piękna, transakcja przebiegła bez zarzutu.

autor opinii: Anna Ochota

"Placki.." ogromnie przybliżają do Jezusa

Mam 59 lat. Wydawało mi się, że już sporo wiem, ale Placki odkryły przede mną nowe światy. Na bezludną wyspę zabrałabym mojego męża i Placki ojca Adama.

autor opinii: Jolanta Rutkowska

Doskonala, slucha sie i przyswaja z latwoscia.
Goraco polecam

autor opinii: Marta Tkaczyk

O plackach o. Adama

Wspaniałe rozważania. Pomagają na świeżo spojrzec na Słowo Boże, wyjść ze schematów postrzegania znanych fragmentów Biblii. Pan Bóg, którego tam poznajemy jest naprawdę bliski. Warto polecić a nawet podarować tym na którm nam zalezy.

autor opinii: Elżbieta Czuma

DOSKONAŁE

Czytuję i słucham Biblię od dziecka. Mam 37 lat. I jak posłuchałem Ojca Szustaka to tak sobie pmyślałem, że właściwie to znając treść fragmentów Pisma Świętego nie wiem o czym jest mowa. "Placki" są doskonałe. Do samochodu, do snu....Po wysłuchaniu człowiek myśli dobrze o Bogu - o.Szustak powiedział że o to mu mniej więcej chodzi. Zachęcam do zakupu
Zacząłem od tego i skupuję powoli wszystkie rekolekcje tego księdza. Trochę żałuję że w Radomiu nie ma dominikanów.

autor opinii: BM

SUPER!!!!!!

Jestem jeszcze w trakcie słuchania ale już oczarowana!!!!!!!!! Od roku dopiero mam biblie w ręku i rekolekcje Ojca bardzo mi pomagają w odkrywaniu jej piękna i mam nadzieję ze pomogą w procesie nawracania!!!!!!! Moje życie na pewno staje się lepsze!!!!! DZIĘKUJĘ!!!! Książkę gorąco polecam!!!!!!!!!

autor opinii: Danuta Ziółkowska

bardzo polecam

Kolejana fantastyczna pozycja Adama Szustaka. Porusza skostniałe ścieżki myślowe. Przesłuchasz nie wrócisz juz w cieplutkie, oswojone i bezpieczne miejsce, coś zacznie uchylać i otwierać pozamykane drzwi i okna żebyś ożył. Znakomita interpretacja Biblijnych treści z przełożeniem na praktyczne wykorzystanie we współczesnym, może i własnym, życiu, chociaż wydaje sie to arcytrudne, chyba że z Bożą pomocą.

autor opinii: Zofia

jak zwykle SUPER

Genialne! Moge sluchac caly czas i uczyc sie na nowo postrzegania ludzi - samego siebie ( straszny we mnie faryzeizm), Boga ( niezwykle czuly, kochajacy i ciagle zaskakuje, zna moje marzenia i ...spelnia je) - czytac Slowo Biblii - szukac w Ksiedze Bozej - odpowiedzie na pytanie jak zyc...z o. Szustakiem...rewelacyjnie. Bogu Dzieki za o. Adama!

autor opinii: Ela Laskowska

OPinia o CD "Placki z rodzynkami"

Rewelacyjne refleksje o. Szustaka. Pobudzają do nowego spojrzenia na Biblię, ożywiają relację z Panem Bogiem, zaciekawiają.. Naprawdę godne polecenia i obdarowania tą płyta innych.

autor opinii: Elżbieta Czuma

Wspaniała!

To rzeczywiście sa rodzynki, świetne! Bardzo lubię takie krótkie dosadne,ale i autentyczne i mądre analizowanie Bożego Słowa. Na długo zapada w pamieć! polecam!

autor opinii: Renata Pawłowska

Placki...

Audiobook odebrałam bardzo pozytywnie, podobały mi się treści i sposób przekazu.

autor opinii: Agnieszka Strzeżysz

Konferencje O.Szustaka

Jestem zwolenniczką słowa pisanego. Na początku zamówiłam audiobook Zamknij Oczy- trochę z ciekawości, trochę z przekory, żeby sobie potwierdzić że audiobooki to porażka. I co? Jestem pod wrażeniem.O.Adam Szustak ma taki dar przekazu ustnego, że nawet gdybym czytała to jako książkę, nie ma mowy o porównaniu. Słuchając tego audiobooka- słowa Biblii otwierają się przed nami otworem. Szczególnie Stary Testament jest podczas czytania bardzo trudny. Nie mówię, że audiobook zastąpi czytanie Biblii, ale jest Jej wspaniałym uzupełnieniem. A w konferencjach O.Szustaka można się po prostu zakochać. Kupiłam już następne i jestem pod niezmiennym wrażeniem. Polecam

autor opinii: Ewa Spieczny

Ukojenie.

Audiobook bezcenny i wspaniały. O. Adam głosi SŁOWO wychodząc od rożnych fragmentów starego i nowego testamentu. Dobrze się tego słucha, ale to co się dzieje przy okazji.......Tak jak sam mówi - chciałby zachwycić nas Bogiem i jego do nas miłością. I to działa.

Polecam!!!

autor opinii: Piotr

rewelacja

Bardzo chetnie slucham o. Adama. Gdym miała możliwość to korzystałabym z bezpośredniego przekazu. Polecam gorąco "Placki...", można je słuchać wielokrotnie i zawsze odkrywamy coś nowego.

autor opinii: Małgorzata

celka jak nic

Pierwszy raz słuchałam rekolekcji o. Adama dzieki komuś kto przyslał mi je na skrzynkę. Od tego czasu szukam możliwości słuchania go albo czytania książek. Bardzo pomaga w akceptacji siebie i trudności jakie są naszą codziennością. Niewątpliwie pomaga zrozumieć i przyjmować Slowo Boże.

Placki z rodzynkami

"Placki z rodzynkami" to płyta z nagranymi kazaniami o Adama Szustaka. Bardzo do mnie przemawiają kazania tego księdza i skłaniają do myślenia oraz pracowania nad swoim życiem. "Placki z rodzynkami" zmieniły mój tok myślenia oraz to, że Bóg stał się moim Przyjacielem. Polecam ją każdemu, bo warto je posłuchać :)

autor opinii: Joanna Kowalczyk

uczta dla duszy

uwielbiam słuchać o.Adama polecam dla każdego ,świetna prelekcja

autor opinii: BEATA

Uczta duchowa

Prawdziwa uczta duchowa!

autor opinii: bodzio

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: W Drodze
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2013
EAN: 9788370338787
ID: 254738

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Placki z rodzynkami (CD mp3) Placki z rodzynkami (CD mp3)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...