TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)

Jeśli chcesz nauczyć kogoś poławiania pereł, to zacznij od nauki pływania, zamiast rzucać go na głęboką wodę.

Rewolucja w motywacji, przewrót w branży szkoleniowej – tym razem, w przeciwieństwie do popularnych programów inspiracyjnych, zaczynamy od początku!

Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, czym naprawdę jest motywacja, jak wyznaczać sobie cele i czym się kierować przy ich selekcji. Swoje tezy popiera żywymi i przemawiającymi przykładami, odwołując się do największych szkoleniowców świata.

Pomysł na „Pociąg” pojawił się po wydanych niedawno audiobookach, po których premierze autor dostawał setki maili z pytaniem: „Skąd mam wiedzieć, czego chcę”? Wśród autorów tych maili byli menadżerowie średniego i wyższego szczebla, biznesmeni, artyści, studenci, młodzież. Wydaje się więc, że wszystkich nas trapi to ważne pytanie: Co tak naprawdę chcę robić z życiu?

Szukając odpowiedzi na to pytanie, wielu z nas korzysta ze szkoleń, coachingu i treningów, ale nie jesteśmy pewni, czy przynoszą one efekt. Po miesiącu od jednego ognistego szkolenia potrzebujemy kolejnego, by podpalić ogień na nowo. Błaszkiewicz w błyskotliwy sposób znów trafia w samo sedno i pokazuje, gdzie nas boli.

„Pociąg wniebowzięty” jest odpowiedzią na ważne pytania tkwiące w sercu każdego z nas i może być drogowskazem dla poszukujących swojej drogi.

Książka wraz z płytą to w końcu rewolucja w myśleniu, obalenie utartego schematu pojmowania świata jako relacji dobra ze złem.

Jakie więc siły rządzą nami na tym świecie? Gdzie podąża pociąg naszych marzeń i jak nad nim zapanować? Czy jest sens mieć milion na koncie? – tego dowiecie się z książki i płyty „Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu”.

Fabian Błaszkiewicz – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Pracuje z biznesmenami, artystami i ludźmi, dla których ważny jest rozwój. Jest przekonywający i porywający. Prawdziwy mężczyzna o dzikim sercu. Jego płyty i książki są bestsellerami i inspirują do wielkich rzeczy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 1
Wymiar [mm]: 140x190
EAN: 9788393527700
ISBN: 978-83-935277-0-0
ID: 271550

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD) Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...