TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)

Ocena:
(4 opinii)

Jeśli chcesz nauczyć kogoś poławiania pereł, to zacznij od nauki pływania, zamiast rzucać go na głęboką wodę.

Rewolucja w motywacji, przewrót w branży szkoleniowej – tym razem, w przeciwieństwie do popularnych programów inspiracyjnych, zaczynamy od początku!

Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, czym naprawdę jest motywacja, jak wyznaczać sobie cele i czym się kierować przy ich selekcji. Swoje tezy popiera żywymi i przemawiającymi przykładami, odwołując się do największych szkoleniowców świata.

Pomysł na „Pociąg” pojawił się po wydanych niedawno audiobookach, po których premierze autor dostawał setki maili z pytaniem: „Skąd mam wiedzieć, czego chcę”? Wśród autorów tych maili byli menadżerowie średniego i wyższego szczebla, biznesmeni, artyści, studenci, młodzież. Wydaje się więc, że wszystkich nas trapi to ważne pytanie: Co tak naprawdę chcę robić z życiu?

Szukając odpowiedzi na to pytanie, wielu z nas korzysta ze szkoleń, coachingu i treningów, ale nie jesteśmy pewni, czy przynoszą one efekt. Po miesiącu od jednego ognistego szkolenia potrzebujemy kolejnego, by podpalić ogień na nowo. Błaszkiewicz w błyskotliwy sposób znów trafia w samo sedno i pokazuje, gdzie nas boli.

„Pociąg wniebowzięty” jest odpowiedzią na ważne pytania tkwiące w sercu każdego z nas i może być drogowskazem dla poszukujących swojej drogi.

Książka wraz z płytą to w końcu rewolucja w myśleniu, obalenie utartego schematu pojmowania świata jako relacji dobra ze złem.

Jakie więc siły rządzą nami na tym świecie? Gdzie podąża pociąg naszych marzeń i jak nad nim zapanować? Czy jest sens mieć milion na koncie? – tego dowiecie się z książki i płyty „Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu”.

Fabian Błaszkiewicz – szkoleniowiec, charyzmatyczny mówca, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego i motywacji. Pracuje z biznesmenami, artystami i ludźmi, dla których ważny jest rozwój. Jest przekonywający i porywający. Prawdziwy mężczyzna o dzikim sercu. Jego płyty i książki są bestsellerami i inspirują do wielkich rzeczy.

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Lekki przekaz ciężkich treści, trochę na wesoło, trochę poważnie, szkoda że kończy się w istotnym punkcie, trochę brak końca.

Opinia

W mojej opinii jest to faktycznie jedno z dokładniejszych studiów w zakresie motywacji. Tłumaczy, co faktycznie trzeba wziać pod uwagę.
jako składową motywacji.
OLGA

Super!

o.Błaszkiewicz to super odkrycie dla mnie i mojego narzeczonego. Polecam jego audiobooki każdemu!

autor opinii: Monika Kozyra

Pozytywnie

Witam! Jeśli idzie o płytę, muszę powiedzieć, że bardzo dobra. Dokładnie tak jak w opisie - zaczyna się mówić od początku :) Znalazłem kilka myśli, które bardzo mocno mnie uderzyły. Natomiast muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o księgarnię to bardzo się zawiodłem. Myślałem, że kupię mało drogo i jeszcze będą kłopoty, a tu nic z tego - nie dość że tanio, szybko (na trzeci dzień miałem u siebie) to jeszcze dostałem bardzo fajny gratis! Gorąco Polecam!

autor opinii: Mateusz Kubiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: Fabian Błaszkiewicz
Rok wydania: 2013
Wymiar [mm]: 140x190
EAN: 9788393527700
ISBN: 978-83-935277-0-0
ID: 271550

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD) Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)
31.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...