TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Podróż pragnień. W poszukiwaniu życia, o jakim marzyliśmy

W „Podróży pragnień” John Eldredge pisze:

Wszyscy doświadczamy tego samego dylematu – tęsknimy za prawdziwym życiem, ale nie jesteśmy pewni, gdzie je znaleźć. Zastanawiamy się, czy je w ogóle znajdziemy, a jeśli tak – czy potrafimy je zatrzymać na stałe... Dni życia przychodzą jak zagadka, a naszym świadectwom urodzenia nie towarzyszą odpowiedzi. Musimy wyruszyć w podróż, by znaleźć życie dla nas drogocenne. A przewodnikiem, jakiego nam dano, są pragnienia głęboko ukryte w naszym wnętrzu – pragnienia, które często przeoczamy lub mylimy z czymś innym, a nawet usiłujemy zlekceważyć.

Niektóre nurty Kościołów chrześcijańskich zdają się nauczać ludzi, by uśmiercali pragnienia i nazywają to świętością. Eldredge jednak stwierdza: „Chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem, by stać się osobą moralną. Nie jest to program, który ma nas doprowadzić do porządku lub zreformować społeczeństwo... W swojej istocie chrześcijaństwo zaczyna od zachęty, by poczuć pragnienie”.

W audiobooku, który Państwu przekazujemy, autor zachęca nas do odkrycia na nowo danych nam od Boga pragnień, byśmy mogli znów wyruszyć na poszukiwanie życia, o jakim marzyliśmy.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 234
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941469
ISBN: 83-86941-46-4
ID: 44810

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Podróż pragnień. W poszukiwaniu życia, o jakim marzyliśmy Podróż pragnień. W poszukiwaniu życia, o jakim marzyliśmy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...