TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Podróż pragnień. W poszukiwaniu życia, o jakim marzyliśmy

Ocena:
(12 opinii)

W „Podróży pragnień” John Eldredge pisze:

Wszyscy doświadczamy tego samego dylematu – tęsknimy za prawdziwym życiem, ale nie jesteśmy pewni, gdzie je znaleźć. Zastanawiamy się, czy je w ogóle znajdziemy, a jeśli tak – czy potrafimy je zatrzymać na stałe... Dni życia przychodzą jak zagadka, a naszym świadectwom urodzenia nie towarzyszą odpowiedzi. Musimy wyruszyć w podróż, by znaleźć życie dla nas drogocenne. A przewodnikiem, jakiego nam dano, są pragnienia głęboko ukryte w naszym wnętrzu – pragnienia, które często przeoczamy lub mylimy z czymś innym, a nawet usiłujemy zlekceważyć.

Niektóre nurty Kościołów chrześcijańskich zdają się nauczać ludzi, by uśmiercali pragnienia i nazywają to świętością. Eldredge jednak stwierdza: „Chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem, by stać się osobą moralną. Nie jest to program, który ma nas doprowadzić do porządku lub zreformować społeczeństwo... W swojej istocie chrześcijaństwo zaczyna od zachęty, by poczuć pragnienie”.

W audiobooku, który Państwu przekazujemy, autor zachęca nas do odkrycia na nowo danych nam od Boga pragnień, byśmy mogli znów wyruszyć na poszukiwanie życia, o jakim marzyliśmy.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (12 opinii)Napisz swoją opinię

"Podróż pragnień"

Cudowna, niesamowita podróż...wspaniale jest czytać taką książkę...dzięki niej odnalazłam pragnienie Boga w moim życiu. Jak wiele mamy pragnień prowadzących nas donikąd, w ślepe zaułki życia, a wystarczy odnaleźć i poczuć tylko to jedno, to prawdziwe ...
Gorąco polecam, wspaniała książka.

autor opinii: Ewa

Cudowna książka

Niesamowicie głęboko dotyka serca i duszy... Polecam każdemu!

autor opinii: J.

pozytywna

Nie przeczytałem jeszcze całej książki ale pierwsze 100 stron jest niezłe. Czsami czytając książki Eldredge'a mam wrażenie, że ktoś już czytał moją duszę, moje myśli. Bardzo niekomfortowe uczucie. Nie podoba mi się to.

autor opinii: Ł.M.

Cudowna książka

Bardzo głęboka treść książki, pomogła mi nazwać głód jaki czuję. W książce mam wiele podkreśleń - nie raz jeszcze wrócę do jej treści.

autor opinii: Ania

Polecam każdemu młodemu mężczyźnie

Treść książki nie jest łatwa do zrozumienia. Autor może nie pisze językiem nieprzeciętnym,ale tutaj trzeba dużo się zastanowić nad swoimi pragnieniami czy w ogóle je mamy czy umarły w nas. To nie wszystko- w książce jest napisane jak panować nad nimi gdy mamy wygórowane pragnienia nie do osiągnięcia. Warto przeczytać ponieważ można poznać samego siebie. Myślę że dobrze zrobiłem kupując tę książkę. Polecam Każdemu!

autor opinii: Konrad Łęcki

Najlepsza książka Eldredge'a

Jak przeczytałeś "Dzikie Serce" i "Urzekającą" musisz przeczytać tą książkę!
W końcu dowiesz się o co tak naprawdę chodzi w twoim życiu. Będziesz wiedział za czym tak bardzo tęsknisz i czego przez całe życie poszukujesz :)
Książka dla wszystkich szukających siebie.

autor opinii: Marek Świeściak

Najważniejsza podróż...

Treść książki była dla mnie zaskoczeniem, spodziewałam się czegoś innego. a tu niespodzianka, nowe spojrzenie na powołanie chrześcijanina we współczesnym świecie, ciekawa i zaskakująca interpretacjazagrożeń tj. media, konsumpcjonizm, pornografia i inne pokusy do zaspokajania fałszywych pragnień człowieka...
Polecam każdemu, kto chce zyskać świadomość, być lepszym chrześcijaninem...

autor opinii: Anna Jarosz

To książka napisana dla mnie .... Tak powiedziałam kiedy ją przeczytałam. Potwierdza to co od zawsze czułam gdzieś bardzo głęboko, a czego nie umiałam wyrazić. Autor pisze z niesamowitą prostotą o podróży w głąb samego siebie, o relacji z Bogiem-tej najgłębszej i najprawdziwszej.
Jedna z najwartościowszych książek jakie w życiu czytałam.

autor opinii: Bożena Baszczok

podróż pragnień-John Eldredge

Kolejna książka tego autora,która wnosi wiele pozytywnych rozważań w życie czytelnika,odsłania odpowiedzi na pytania,których być może nigdy sobie nie postawiliśmy.Każdy kto czuje,że coś w jego życiu stanęło lub kto po prostu chcę odkrywać jakim naprawdę Bóg go stworzył powinien przeczytać tę książkę.

autor opinii: Radosław Grygiel

ciekawa!

Jestem w trakcie czytania-wlaściwie kończęją;
warta czasu i uwagi- daje, swoimi treściami, odpór plyciźnie tak powszechnej dzis prawie w każdej dziedzinie życia!Przypomina, co jest prawdziwym pragnieniem czlowieka;

autor opinii: ala

To wspaniała książka.

To wspaniała książka, bardzo ważna dla mnie osobiście-Pan Bóg posłużył się nią w odpowiednim czasie-bardzo trudnym i ważnym w moim życiu. John Eldredge wyjaśnia, jak pragnienie, nie zawsze spełnione, może prowadzić do życia, nałogu lub duchowej śmierci, a przez to odsłania nam, zjadaczom chleba, cudowny Boży plan. Przypomina, że pragnienie trzeba przeżywać jako miejsce szczególnego spotkania z Bogiem, "bo życie tam ma swe źródło", chociaż nie proponuje łatwych rozwiązań. Najbardziej znane książki tego autora to "Dzikie serce", "Święty romans" i "Urzekająca" ale mnie ta właśnie książka wydaje się być najbardziej uniwersalna. To "podróż pragnień" najwięcej wyjaśniła i najbardziej zapadła mi w pamięć, rozpoczęła również podróż o wiele dalszą w zagadnienie serca, pragnień, słabości i doskonałych Bożych planów. Gorąco polecam wszystkim zagubionym w świecie własnych niespełnionych pragnień.Bogusia.

Duże wrażenie zrobiła na mnie "Podróż pragnień". Rodzenie się pragnienia zakończone świadomym wyborem, ciężki czas próby i w końcu urzeczywistnienie marzeń, to bardzo realny sposób na spotkanie z Bogiem w życiu każdego - nie tylko narodu wybranego. Niestety część z nas nie wie czego chce, albo poddaje się już na początku drogi.
Eldredge w przekonujący sposób, poprzez prawdzie historie pełne autentycznych osób pomaga nam lepiej zrozumieć nasze własne życie.

autor opinii: Paweł

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 234
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788386941469
ISBN: 83-86941-46-4
ID: 44810

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Podróż pragnień. W poszukiwaniu życia, o jakim marzyliśmy Podróż pragnień. W poszukiwaniu życia, o jakim marzyliśmy
36.82 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...