TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pomysł Boga na twoje życie. Jak odkryć Boży plan, kiedy ludzkie plany zawodzą

Ocena:
(29 opinii)

To praktyczny poradnik, który pomoże Ci, krok po kroku, poskładać Twoje życie na nowo. Łączy perspektywę wiary z najnowszymi osiągnięciami psychologii, abyś lepiej radził sobie na każdej płaszczyźnie swojego życia.

Skąd wiedzieć, jaką drogę wybrał dla nas Bóg? Skąd wiedzieć, że właśnie tę drogę mamy obrać? Skąd mamy wiedzieć, że działamy według Jego planu, a nie swojego? A co zrobić, gdy ta nowa podróż, do której wzywa nas Bóg, wydaje nam się niemożliwa lub zbyt trudna?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się:

 • jak stać się takim człowiekiem, jakiego Bóg miał na myśli, kiedy Cię stwarzał?
 • jak dostrzegać Boży palec, wskazujący Ci kierunek, w którym powinieneś pójść?

To przez tę książkę Bóg, krok po kroku, wyprowadzi Cię z ciemności, w jakiej się teraz znajdujesz, do prawdziwego i cudownego światła Jego obecności.

Ta książka doda Ci odwagi, abyś stawił czoło życiowym rozczarowaniom i wyzwaniom. Autor nie pisze jej z wygodnej pozycji osoby, która połowę swojego życia przeżyła bez trudów. W swoim życiu zmagał się ze śmiercią swojego dziecka.

Wiele przeciwności ma jeszcze przed sobą, ale jedna myśl dodaje mu odwagi: Bóg obdarował go umiejętnością odnajdywania sensu we wszystkich tragediach, które go spotkały i pozwoliły mu zrozumieć, dlaczego musiał kroczyć każdą z tych ciemnych dolin.

Autor w swojej pracy terapeuty codziennie spotyka się również z chrześcijanami, którzy doświadczają zwątpienia i zadają trudne pytania: Dlaczego Bóg na to pozwolił? Co mam teraz zrobić? Dokąd zmierza moje życie?

Bazując na ich przypadkach, jak również na własnych doświadczeniach, odkrył on techniki i sposoby radzenie sobie w trudnych życiowych chwilach, które pomogły jemu i jego pacjentom. Poznaj je i naucz się, jak:

 • stawić czoło życiowym rozczarowaniom i wyzwaniom
 • odczytywać to, co przez wydarzenia naszego życia próbuje nam zakomunikować Bóg
 • skonfrontować się ze swoimi niespełnionymi oczekiwaniami i rozważyć, czy właściwsze jest podążanie za nimi, czy może ich zmiana
 • postępować tak, aby Bóg mógł krok po kroku wyprowadzić Cię z ciemności do światła pokoju i prawdy
 • odczuwać radość, niezależnie od tego, co nam się przydarza

Sięgnij po tę książkę i zobacz, jak odkryć Boży plan dla swojego życia, gdy ludzkie plany zawodzą!

Dr Gregory Popcak to jeden z czołowych terapeutów chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych. Jest współgospodarzem audycji radiowej Fully Alive! (Sirius 159/XM1) i Heart Mind and Strength (Ave Maria Radio Network) oraz autorem bestsellerowych książek "Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa" oraz "Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału!".

Książka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (29 opinii)Napisz swoją opinię

Autor w prosty sposób ukazuje jak odnaleźć drogę, którą wyznaczył nam Bóg

autor opinii: Ewa

terapia

mój osobisty terapeuta na wyciągnięcie ręki w każdej chwili.dla zagubionych bardzo pomocne w zrozumieniu siebie, a to podstawa aby się zmieniać ma lepsze.

autor opinii: Małgorzata Wójcik

Książka zawiera treści, które ubogacają wnętrze człowieka, dają nadzieję. Można w niej znaleźć wiele cennych i praktycznych wskazówek.
Polecam.

autor opinii: Justyna

Trafione!

Znalazłem to, czego szukałem! Trzy pytania, które stawiają autorzy ukazały mi prawidłowy kierunek dalszej drogi mojego życia! Dziękuję! Dziękuję również za HIOBA!!!

autor opinii: Adam Kwaśniewski

Wspaniała księgarnia

Szybko, tanio, profesjonalnie - POLECAM!!!

autor opinii: Tomek

POMYSL BOGA NA TWOJE ZYCIE

POLECAM KSIAZKA WARTOSCIOWA PO PRZECZYTANIU INNE SPOJRZENIE NA CODZIENNE ZYCIE

Polecam

Bardzo dobra książka dla każdego kto czuje sie nie spełniony zawodow bądż rodzinnie i uważa że jego życie ucieka mu przez palce. Na zmianę nigdy nie jest za póżno.

autor opinii: Jolanta

Porządkuje myśli

Pozycja, dla każdej osoby, która szuka swojego ziemskiego powołania. W cudowny sposób łączy potrzeby duszy i sprowadza je do ziemskich realiów. Bardzo fajna pozycja nie ograniczająca się wyłącznie do rozwoju duchowego, jednakże rozważania i poszukiwania zaczynają się od środka, czyli od tego co w duszy gra i bardzo płynnie przechodzi w drugi wymiar naszego ja.

autor opinii: Monika

Im wcześniej, tym lepiej

Tę książkę powinien przeczytać każdy. Żałuję, że mam tyle lat, ile już mam. Tylu błędów i bólu, szamotania i zwątpień byłoby mniej. Z perspektywy lat widzę, że nie wszystkie treści da się zastosować, a szkoda. Niektóre blizny są już zbyt głębokie. Ale cała reszta jest absolutnie fantastyczna. Nieprzesadnie religijna, mądra, nienachalna, napisana przystępnie. Już wiem, że po zakończeniu lektury zacznę ją od początku, by wdrożyć znalezione w niej niezliczone rady; by w moim życiu było lepiej, mądrzej - i szczęśliwiej!

autor opinii: Sylwia Baranowska

Dobra ksiązka

Po tej lekturze spostrzezesz swoje talenty, nawet jezeli myslałes ze ich nie masz. Bedziesz wiedział, jak je rozwinac i czy jestes na drodze zgodnej z planem Bozym czy nie. Ksiazka daje do myslenia i w sposób jasny pokazuje nam na co w zyciu zwrócic uwage aby byc swiatlem dla innych. Polecam

autor opinii: Aleksandra P.

Poczucie sensu

Książka"Pomysł Boga na Twoje życie"pomaga zrozumieć, jak nie tracić radości życia pomimo trudnych przeżyć, cierpienia i bólu. Przypomina o tak koniecznym w życiu zaufaniu w boży plan na nasze życie. Polecam bardzo wszystkim pragnącym przeżywać życie naprawdę, a nie być obok sensu.

autor opinii: Elżbieta Karwowska

Polecam!

Szukałam odpowiedzi na pytania dotyczące sensu mojego życia i co jest moim powołaniem i je znalazłam właśnie dzięki tej książce.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

autor opinii: Agnieszka Górska

super !!!

Książka bardzo wciągająca. Polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie na lepsze !

autor opinii: Ala

wspaniały drogowskaz

Autor krok po kroku pokazuje nam jak szukać swojego powołania, co zrobić kiedy je juz odnajdziemy i jak je rozwijać. a wszystko to w zgodzie nie tylko z samy sobą ale przede wszystkim z wolą samego Boga... Pozycja godna uwagi dla wszystkich poszukujących swojego miejsca na ziemi... Goraco polecam !

autor opinii: Katarzyna Emert

pozytywna

wspaniała pouczająca i podnosząca na duchu ksiązka

autor opinii: Beata S

Bardzo dobra

Polecam ! Zamówienie książki przebiegło bardzo sprawnie:)

Dodaje mocy

Nie ma na ziemi człowieka, który nie przeżywałby jakiegoś problemu. Kondycja ludzka jest słaba a ta książka pomaga nie tylko odnaleźć się w tej słabości ale daje moc. Jest jak paliwo bez którego samochód nie pojedzie. Co ważne to nie jest książka którą się czyta i zapomina. Dostarcza codziennej refleksji. Ja ją noszę w torebce stale. Mam pozaznaczane pewne strony, popodkreślane ołówkiem pewne fragmenty. Wracam i wracam do tej książki bo to wspaniały "przyjaciel" człowieka. POLECAM!.

autor opinii: Ewa Węgrzyn

dobra

bardzo dobra książka

czytelniczka

Swietny układ książki. Napisana przyspenym, zrozumiałym językiem. Nie przeczytałam jeszcze całej, ale juz wiem, że na pewno skorzystam czytając ją.

Opinia o książce "Pomysł Boga na twoje zycie"

To jest to. Napisana na poziomie. Bazuje na pewnej wiedzy czytelnika. Zaprasza do myślenia do analizowania zastanawiania się nad sobą i swoim oddziaływaniem na innych, redefiniuje utarte pojęcia, czytam ją stopniowo, wracam do pewnych rzeczy, udany zakup! polecam

autor opinii: Iwona Ślusarczyk

Fantastyczna książjka

Fantastyczna książka. Nie ma co opowiadać, każdy MUSI przeczytać, żeby głęboko i spokojnie oddychać swoje życie.

autor opinii: Ewa Bartczak-Varela

dobra lektura

Dobra lektura dla szukających czegoś więcej, wzmacniająca.

autor opinii: Agnieszka

Pozytywne

Dopiero zaczynam czytac. Po przeczytaniu paru stron dlasza czesć zachęca mnie do kontynuowania lektury :):):)

autor opinii: Renata Szadkowska

Gorąco polecam

autor opinii: Agnieszka

Doskonały poradnik

Doskonały poradnik dla zmagających się ze sobą. Prosto, krok po kroku wyjaśnia i tłumaczy
Polecam wszystkim zagubionym

autor opinii: Anna Jarząbek

Pomysł Boga na Twoje życie

Książka bardzo mi pomogła. Szczerze polecam.

autor opinii: Artur

warto

Swietna książka dla już nieco dojrzałych w wierze, dla wątpiących, tracących nadzieję w pomoc Boga. Wiele doskonałych przykładów na to, jak wychodzić z sytuacji po ludzku beznadziejnych. Polecam

autor opinii: Dorota Bryl

Świetna książka

Super książka łącząca doświadczenie w pracy terapeutycznej z mądrością Bożą. Bardzo praktyczne rady i zasady, którymi warto kierować się przy podejmowaniu różnych decyzji, tak aby prowadziły nas do obfitszego życia. Naprawdę warto mieć tą książkę!

autor opinii: Sylwia

Pomysł Boga na Twoje życie

Bardzo często, doświadczając na co dzień różnych sytuacji, zwłaszcza tego, co trudne i bolesne, tego, co się nam nie udaje - mimo że włożyliśmy w to ogrom wysiłku - gubimy się w tym wszystkim, pytając wtedy zwykle "gdzie jesteś, Boże, czy to jest od Ciebie, czy właśnie tą drogą mam podążać i zaufać Tobie?". Frustracja, smutek, rozgoryczenie, zwątpienie we własne siły i pomoc Boga odbierają nam siłę do dalszej walki. Ta książka daje w tym wszystkim pomocne narzędzia i wskazówki, jak w takich sytuacjach wyciszyć się i spróbować odnaleźć w tym wszystkim Boży kierunek. Jest jak światełko w ciemnym tunelu, które krok po kroku pozwala zobaczyć, czy idziemy w dobrym, Bożym kierunku.

autor opinii: Justyna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Gregory K. Popcak
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 220
Wymiar [mm]: 200x140
EAN: 9788374825818
ISBN: 9788374825818
ID: 284882

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Pomysł Boga na twoje życie. Jak odkryć Boży plan, kiedy ludzkie plany zawodzą Pomysł Boga na twoje życie. Jak odkryć Boży plan, kiedy ludzkie plany zawodzą
29.90 zł
24.87 zł
Oszczędzasz 5.03 zł (17%)
 • Wysyłamy w ciągu 24h
 • Dostawa za jedyne 8.90 zł
  - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...