TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pozytywna zmiana. Czyli jak nadać życiu właściwy kierunek, aby osiągnąć szczęście

Ocena:
(1 opinii)

Niezmienne kroczenie raz obraną drogą, to dla wielu z nas oznaka stałości oraz odpowiedzialnego podejścia do życia – i nie jest to błędne myślenie! Ale zazwyczaj nic nie jest jednoznaczne i nie przebiega według raz ustalonych reguł. Godne uznania jest trwanie przy podjętych kiedyś decyzjach. Jednak potrzebna jest nam także pewna elastyczność i spontaniczność, by nie przygniotło nas poczucie nieodwracalności naszego życia, byśmy się rozwijali, a nie trzymali kurczowo jednego wyboru.

W książce tej Elisabeth Mardorf zachęca do odważnego podążania za głosem serca, do decydowania się na zmiany, bez względu na ryzyko jakie ze sobą niosą. Czasami nawet prosta droga naszego życia nagle rozwidla się, a my musimy zdecydować, którędy pójdziemy dalej. Nie będzie to wcale zdrada dotychczasowej drogi, a tylko jej kolejny etap, niezbędny dla pełnego rozwoju naszej osobowości.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Jeśli brakuje ci czegoś w twoim życiu, sięgnij po tą książkę. Znajdziesz w niej wskazówki na to jak nadać w twoim życiu właściwy kierunek. Po co błądzić?

autor opinii: Michał Filipiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Jedność
Autor: Elisabeth Mardorf
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788372246141
ISBN: 83-7224-614-9
ID: 33850

Zobacz również

Pozytywna zmiana. Czyli jak nadać życiu właściwy kierunek, aby osiągnąć szczęście
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...