TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy

Do czasu, aż nauczymy się modlić, nawet nie mamy pojęcia, jak ogromne zmiany są możliwe. Może my także będziemy kłaść kres suszom i pożarom.

Fragment książki

Każdy wierzący staje w jakimś momencie życia przed niepokojącym pytaniem: dlaczego jedne modlitwy działają, a inne nie? Skoro Bóg jest miłosierny i wszechmocny, powinniśmy poprosić Go o pomoc i w spokoju czekać na upragniony skutek.

Co jednak, gdy ów skutek nie nadchodzi? Czy robimy coś źle? Może Bóg już nas nie słucha? Czyżby słuchał tylko wybranych? W tej sytuacji łatwo o zwątpienie i rezygnację z modlitwy.

Pan jest absolutnie zachwycony naszymi próbami modlitwy! Wzywa nas też jednak, abyśmy zmierzali ku dojrzałości, co wiąże się również z zanoszeniem bardziej dojrzałych modlitw.

Oparta na osobistym doświadczeniu, ale też na wnikliwej interpretacji Pisma Świętego książka Johna Eldredge`a to znakomity przewodnik w drodze do dojrzałej modlitwy. Autor przypomina, że modlitwa to coś więcej niż lista życzeń – to głęboka zażyłość z Bogiem. Przekonuje, że dzięki naszej modlitwie świat może się zmienić i że wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, by zobaczyć potęgę Bożego działania.

"Przenosić góry" to inspirująca, pełna praktycznych wskazówek pomoc dla chrześcijanina, który pragnie modlić się jak autentyczny uczeń Jezusa.

Dzięki niej dowiesz się, jak doświadczyć pełni i mocy różnych modlitw:

  • jak modlić się o uzdrowienie fizyczne i duchowe,
  • jak działa modlitwa interwencyjna,
  • jak poczuć intymną bliskość z Bogiem dzięki modlitwie Pismem Świętym i modlitwie serca,
  • jak nauczyć się modlitwy słuchania.

John Eldredge – amerykański pisarz chrześcijański, doradca i wykładowca, autor wielu bestselerowych książek, między innymi "Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 344
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827812
ISBN: 9788374827812
ID: 368769

Zobacz również

Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...