TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy

Ocena:
(10 opinii)
Do czasu, aż nauczymy się modlić, nawet nie mamy pojęcia, jak ogromne zmiany są możliwe. Może my także będziemy kłaść kres suszom i pożarom.

Fragment książki

Każdy wierzący staje w jakimś momencie życia przed niepokojącym pytaniem: dlaczego jedne modlitwy działają, a inne nie? Skoro Bóg jest miłosierny i wszechmocny, powinniśmy poprosić Go o pomoc i w spokoju czekać na upragniony skutek.

Co jednak, gdy ów skutek nie nadchodzi? Czy robimy coś źle? Może Bóg już nas nie słucha? Czyżby słuchał tylko wybranych? W tej sytuacji łatwo o zwątpienie i rezygnację z modlitwy.

Pan jest absolutnie zachwycony naszymi próbami modlitwy! Wzywa nas też jednak, abyśmy zmierzali ku dojrzałości, co wiąże się również z zanoszeniem bardziej dojrzałych modlitw.

Oparta na osobistym doświadczeniu, ale też na wnikliwej interpretacji Pisma Świętego książka Johna Eldredge`a to znakomity przewodnik w drodze do dojrzałej modlitwy. Autor przypomina, że modlitwa to coś więcej niż lista życzeń – to głęboka zażyłość z Bogiem. Przekonuje, że dzięki naszej modlitwie świat może się zmienić i że wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, by zobaczyć potęgę Bożego działania.

"Przenosić góry" to inspirująca, pełna praktycznych wskazówek pomoc dla chrześcijanina, który pragnie modlić się jak autentyczny uczeń Jezusa.

Dzięki niej dowiesz się, jak doświadczyć pełni i mocy różnych modlitw:

  • jak modlić się o uzdrowienie fizyczne i duchowe,
  • jak działa modlitwa interwencyjna,
  • jak poczuć intymną bliskość z Bogiem dzięki modlitwie Pismem Świętym i modlitwie serca,
  • jak nauczyć się modlitwy słuchania.

John Eldredge – amerykański pisarz chrześcijański, doradca i wykładowca, autor wielu bestselerowych książek, między innymi "Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy".

Opinie naszych Klientów (10 opinii)Napisz swoją opinię

Modlitwa pełna pasji ...

Bardzo ciekawa książka, chwilami zaskakująca. Jeżeli ktoś poszukuje jakiejś podpowiedzi jak się dobrze modlić i rozwinąć pasję modlitwy radzę sięgnąć po tą pozycję. Polecam także osobom, które mają problemy z modlitwą :)

autor opinii: Bogumiła M

Świetna książka

Jest w niej dużo pasji, odkrywam ją cały czas na nowo podczas każdej kolejnej lektury. Wydawać by się mogło że znam ją w pełni a za każdym razem mnie zaskakuje. Przeczytałem Dzikie serce tego autora. Powyższa książka jest dostępna również w wersji audio. Gorąco polecam i zachęcam do zapoznania się z nią. W mojej opinii albo raczej moim zdaniem książki wychodzące spod ręki Johna Eldredge, są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Zagłębiając się w ich lekturę, osobiście czuję pewne odprężenie, wytchnienie, spokój. Polecam półkę "szkoła modlitwy". Ja na początku a w zasadzie i nadal wielki sceptyk, czytając książki o tematyce wiary i pogłębiania relacji z Bogiem, sposobów szukania lepszych sposobów modlitwy i dotarcia do Boga, odnajduje tu swoją tożsamość. Na koniec w skrócie książka świetna, warto przeczytać ;)

autor opinii: Dominik Maślak

Doświadczenie!

W rozumiały sposób autor pokazuje jak można uczyć się modlitwy, która uniesie wiarę, by wyznać, że Jezus jest Panem! Dziękuję!

autor opinii: Adam Kwaśniewski

Super

Książka ciekawa, łatwo sie czyta. Polecam

autor opinii: Ewa Misztal

Imponująca książka

Polecam wszystkim tą lekturę ! Książka daje moc !

autor opinii: Marta L.

refleksje

Takiej ksiązki od dawna szukałam. Jestem szczęsliwa, że sobie ją kupiłam. Autor bardzo dokładnie wyjaśnia, jak należy się modlić aby modlitwa była skuteczna. Podaje też wiele przykładów z życia oraz udowadnia prawdziwość słów zawartych w Piśmie Świętym i uczy jak należy je rozumieć.
Każdego dnia zaglądam do tej książki i uczę się na jej podstawie zmieniać na lepsze swoje myślenie i swoje życie, zmieniając stosunek do Bozych prawd.

autor opinii: Maria Zientkowska

Pokochałam tę książkę i wiem że będzie ze mną na zawsze

autor opinii: Barbara Raczyło

prywatna

Książka piękna,jak wszystkie książki Johna Eldredga.

autor opinii: Barbara Kowol

ksiązka która zmienia życie

Jeśli nie czytałeś tej książki to po prostu przeczytaj. Kupując jakiekolwiek nowe urządzenie czytasz instrukcje obsługi bo chcesz żeby działało inaczej będziesz tylko na nie patrzył. Jeśli chcesz aby Bóg działał w twoim życiu to dowiedz się jak Mu to umożliwić. Dowiedz się jak to działa Ziemia-Niebo. Ta książka jest właśnie o tym jak to działa. Zaufaj autorowi bo nim posłużył się chyba Pan Bóg żeby nam pomóc. Owocnej lektury. Mirek.

autor opinii: Mirosław Głowiak

Dobra posługa

Jeśli ktoś chce gorliwie, rzetelnie posługiwać innym swoimi charyzmatami. To ta książka jest dla niego. Jasno, mądrze opisane poszczególne etapy modlitwy. Miałam okazję i skorzystałam z jednej rady zawartej w książce. Bardzo mi pomogła. Książkę gorąco polecam!

autor opinii: Dorota

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: John Eldredge
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 344
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374827812
ISBN: 9788374827812
ID: 368769

Zobacz również

Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...