TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Przyjdź do Mnie choć na chwilę...

Ocena:
(5 opinii)

Modlitewnik okaże się niezwykle przydatny dla osób, które poznały lub zechcą poznać smak modlitwy adoracji — smak przebywania w Obecności. Są w nim teksty stosowne do odmawiania przed Najświętszym Sakramentem, w tym modlitwy wielu świętych i innych znanych osób oraz hymny i psalmy. Są też dwie nowenny: nowenna ku czci Najświętszego Sakramentu (z tekstami Jana Pawła II) oraz nowenna do odprawienia przed uroczystością Najświętszego Serca Pana Jezusa (z medytacją tekstów Pisma Świętego). Niezwykle oryginalną część modlitewnika stanowi rozdział zatytułowany "Modlitwa kontemplacyjna — 20 spotkań z kochającym Bogiem". Na końcu książki zamieszczone są teksty kilkudziesięciu pieśni eucharystycznych.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Znalazłam książkę, w której są słowa mające moc wzbudzenia duchowej przemiany w człowieku. Zrozumiałam, czym może być modlitwa, czyli co tak naprawdę oznacza usłyszec Boga...

autor opinii: Ula

Wspaniały modlitewnik dla każdego czciciela Najświętszego Sakramentu. Zabieram ją ze sobą na każdą adorację.

autor opinii: Elżbieta Kamińska

Pięknie zredagowana książka, bardzo dobrze wybrane modlitwy Świętych i rozważania, które pomagają w adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Bardzo przydatne

Było nam potrzebne coś co wspomoże nas w prowadzeniu adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Myślę , że może pomóc nie tylko osobom działającym we wspólnocie, ale każdemu, kto pragnie znaleźć odpowiednie słowa, by oddawać Panu cześć i chwałę.

autor opinii: Jagoda i Dziubek

:)

Polecam!

autor opinii: ola

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 172
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788374823241
ISBN: 9788374823241
ID: 168869

Zobacz również

Przyjdź do Mnie choć na chwilę...
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...