TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Psalmy Ziemi. Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę

Wejdź w rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę!

Od głębin oceanów aż po najdalsze galaktyki – cały wszechświat opowiada o wielkości i dobroci naszego Stwórcy.

Najnowsza książka Francine Rivers to zbiór rozważań na każdy tydzień roku o cudach otaczającej nas przyrody. Autorka licznych bestsellerów po raz pierwszy w swej pisarskiej karierze dzieli się tak osobistymi zapiskami i refleksjami. Zaprasza czytelników do wspólnego odkrywania Bożych tajemnic w skarbach natury i przekonuje, że świadome rozpoznawanie śladów obecności Boga w Jego stworzeniu może naprawdę zmienić nasze życie.

Każdemu rozważaniu towarzyszą zachwycające zdjęcia, cytaty z Pisma Świętego, inspirujące wskazówki i zachęta do modlitwy.

Bóg to malarz, a ziemia i wszechświat są Jego płótnem. Począwszy od mikroskopijnej złożoności atomu po rozszerzający się wszechświat z jego mgławicami, czarnymi dziurami i galaktykami, Bóg w całym stworzeniu objawia swoją potęgę i majestat, dbałość o szczegół i nieskończoną, niezawodną miłość do każdego z nas. Jezus powiedział, że nawet jeśli ludzie nie będą Go chwalić, „kamienie wołać będą”. Fragment książki

Francine Rivers jest autorką bestsellerowych powieści, wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m.in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, a także Złotym Medalem Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA i prestiżową nagrodą RITA. Jej książki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków – wśród polskich czytelników szczególną popularnością cieszą się powieści takie jak Potęga miłości i Dziecko pokuty, a także fascynująca saga Rodowód Łaski o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: AETOS Media
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 212x153
EAN: 9788361097655
ISBN: 9788361097655
ID: 419346

Zobacz również

Psalmy Ziemi. Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę
36.15 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...