TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Punkty orientacyjne. Odkrywcza wyprawa w głąb siebie ze św. Ignacym

Książka Margaret Silf jest zbiorem punktów orientacyjnych w wędrówce serca. Wyrosła z osobistego doświadczenia modlitwy i życia autorki zainspirowanej praktycznym zgłębianiem myśli św. Ignacego Loyoli.

Stawia nam pytania dotyczące każdego z nas. Jak rozpoznać nieustanne działanie Boga w naszym życiu i jak rozeznać, co jest Jego wolą? Jak można żyć w prawdzie i dokonywać wolnych wyborów? Jak dotrzeć do najgłębszych pragnień i uwolnić się od pomniejszych przywiązań, które stoją im na drodze?

Trudne to pytania, ale autorka udowadnia, że istnieją wskazówki, które można odkryć w każdej chwili i sytuacji: w domu, w pracy, w ogrodzie, na rynku, w wannie!

"Punkty orientacyjne" pomogą nam w naszym osobistym wędrowaniu. Książka, która może być wykorzystywana w pracy grupowej lub czytana indywidualnie, zawiera ilustracje i diagramy, przedstawia ćwiczenia oraz propozycje modlitwy i rozważań.

Ale uwaga: punkty orientacyjne nie są dla pielgrzymów siedzących w fotelu. Są przeznaczone wyłącznie dla LUDZI DROGI.

Margaret Silf - (ur. 1945 r. w Sheffield w Anglii) przez wiele lat pracowała jako tłumacz i programista systemów informatycznych. Po odbyciu indywidualnych rekolekcji z Ćwiczeniami duchowymi św. Ignacego Loyoli postanowiła cały swój czas poświęcić pisaniu i pomaganiu innym w zmierzaniu do Boga.

Jest autorką kilku bestsellerowych przewodników w duchowej podróży, opracowanych dla wszystkich czytelników, niezależnie od wyznania. Regularnie współpracuje z magazynem "America", wydawanym przez amerykańskich jezuitów i głosi konferencje dla słuchaczy BBC.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Margaret Silf
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 140x207
EAN: 9788370339111
ISBN: 978-83-7033-911-1
ID: 279464

Zobacz również

Punkty orientacyjne. Odkrywcza wyprawa w głąb siebie ze św. Ignacym
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...