TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rób to co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją

Ocena:
(8 opinii)

Wyobraź sobie, że...

... chcesz zostać zawodowym fotografem, ale nie masz aparatu. Prawdopodobnie w dzisiejszych czasach ma go ktoś z Twoich znajomych. Umawiasz się, że za pożyczanie aparatu raz w tygodniu będziesz dawać znajomemu korepetycje z jakiegoś przedmiotu. Jednocześnie przez ten czas będziesz zbierał na swój sprzęt. Po jakimś czasie udaje Ci się kupić swój aparat.

I oto masz już swoje cacko! Trzymasz je w rękach i możesz codziennie cykać fotki! Zakładasz bloga i zaczynasz umieszczać na nim swoje zdjęcia. Ludzie zaczynają go odwiedzać i cieszyć się nim. Ktoś proponuje Ci amatorską sesję. Zaczynasz zdobywać jeszcze większe doświadczenie.

Wszystko napędza się do takiego momentu, że zaczyna brakować Ci czasu na robienie zdjęć na bloga! Zaczynasz zarabiać małe pieniążki. W końcu wystarcza Ci na to, aby się utrzymać i rzucić swoją pracę.

I tak Twoja pasja staje się Twoją codziennością!

Piękne, prawda? I bardzo możliwe.

Zatem dlaczego tak wielu ludzi narzeka na swoją pracę? Dlaczego wstają do niej codziennie z tak samo ciężkim sercem? Dlaczego czują się niespełnieni i nieszczęśliwi?...

Być może ktoś Tobie bliski ma ten sam problem i chciałbyś mu pomóc... Albo może sam odczuwasz, że Twoje życie nie potoczyło się tak, jak się spodziewałeś... Masz wątpliwości? To dobrze. To oznacza, że jesteś bliższy zwycięstwa niż Ci się wydaje!

Jak wejść na drogę życia pasją?

"Rób to, co kochasz" to NIE jest 160 stron o tym, "jak odnieść sukces i być szczęśliwym w 5 minut". Ten poradnik daje prawdziwego, motywującego kopa i przygotowuje do ciężkiej, ale pełnej radości pracy nad sobą.

Autorem jest młody - do niedawna jeszcze zagubiony - chłopak. Arkadiusz "Arkadio" Zbozień to raper, trener personalny, mąż... i przede wszystkim bardzo szczęśliwy facet. Nagrał 4 płyty, pisze teksty, koncertuje, prowadzi spotkania i warsztaty dla młodych.

W poradniku odpowiada m.in. na pytanie: jak zacząć żyć z pasją i robić to, co się kocha? Co zrobić, by mieć poczucie, że wykorzystuje się swoją szansę? ...by stać się człowiekiem, który przede wszystkim kocha siebie - a to pozwala mu kochać innych...

Dzięki "Rób to, co kochasz" dowiesz się również:

  • dlaczego porażki są Ci potrzebne i jak niepowodzenia obracać w sukces?
  • dlaczego powinieneś strzec się przeciętności?
  • co zrobić, gdy rodzice chcą spełniać swoje marzenia Twoim kosztem?
  • gdzie tkwi największe źródło inspiracji?
  • jak żyć w zgodzie z marzeniami, by stres, strach, porażki nie doprowadziły do zboczenia z danej drogi?...

... i wiele więcej.

Poza tym zobaczysz, dlaczego nie powinieneś bać się popełniania błędów. Pozwoli Ci to znacznie lepiej znosić niepowodzenia i więcej się z nich uczyć.

Dowiesz się, dlaczego warto cieszyć się nawet najmniejszym sukcesem. Dzięki temu możesz zacząć odczuwać większą satysfakcję ze swojej pracy, a każdy dzień stanie się dla Ciebie okazją do odnoszenia takich małych zwycięstw.

Zobaczysz również, jak dzięki równowadze życiowej i odpoczynkowi zyskać więcej energii i świeżych pomysłów...

Od osiągnięcia tego wszystkiego dzieli Cię zaledwie krok...

Zacznij cieszyć się życiem, które sobie wymarzyłeś! Zajrzyj do "Rób to, co kochasz".

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Tego typu książki są bardzo potrzebne nie tylko młodym ludziom. Zbyt wielu z nas żyje bez entuzjazmu, bez nadziei, niemal na kolanach. Książka pomaga odkryć własne talenty i przybliża niezbędną odwagę, by nareszcie zacząć robić to, co od zawsze robić chcieliśmy.

autor opinii: Grażyna

Rób to co kochasz!

Książka jest bardzo ciekawa bo mówi o bezcennym doświadczeniu autora. Zawsze powinniśmy pamiętać, że wolą naszego Pana jest na pierwszym miejscu a wtedy reszta jest na właściwym.

autor opinii: Magdalena Perdion

Rewelacja dla nastolatka

Córka jest przed wyborem liceum jak to u nastolatki ma mnóstwo wątpliwości, więc postanowiłem coś temu zaradzić kupując tą książkę. Opinia innych lepsza od rodzicielskiej :)
Ja przeczytałem w jeden dzień i dla mnie przesłanie jest jasne i zrozumiałe. Córka czyta wolniej bo wykonuje ćwiczenia proponowane przez Arkadio, a to powoduje, że naprawdę zaczyna się zastanawiać co kocha robić.
Dziękuję

autor opinii: Ryszard Koszczyński

Bardzo inspirująca!

Polecam książkę "Rób to, co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją" szczególnie młodym osobom, które gubią się trochę w dzisiejszej rzeczywistości, nie potrafią odnaleźć siebie i podjąć ważnych decyzji. Autor bardzo inspiruje, ponadto jest raperem, a nie profesorem z uczelni, dzięki czemu jego przekaz efektywniej trafia do młodzieży, która w tych czasach jest często bardzo zagubiona i ze wszystkich stron otoczona przez przekaz medialny, ktory potrafi odebrać nam to, co możemy w sobie odkryć najpiękniejszego, czyli SAMEGO SIEBIE. Autor książki jest również twórcą projektu "Rób to, co kochasz", mającego na celu motywowanie ludzi do działania, jak i wielu inspirujących piosenek. Polecam nastolatkom, studentom, ale też i wszystkim, którzy czują, że mogliby dać z siebie więcej, tylko brakuje im odpowiedniego bodźca, dzięki któremu mogliby ruszyć z miejsca!

autor opinii: Paulina

Rób to co kochasz

Witam. Książkę zakupiłam dla koleżanki jest zachwycona i bardzo dziękuje. Pozdrawiam.

autor opinii: Zofia Rudzinska

Świetna książka zwłaszcza dla młodych ludzi

Każdy młody człowiek, ktory wchodzi w życie powinien przeczytac tę książkę. Mój 21-letni syn, ktory zasadniczo ucieka od książek zeknął na tę, ktorą mu położyłam na biurku i powiedział: "Mamo masz rację, ta książką jest genialna?

autor opinii: Ewa Bartczak

Świetna historia młodego człowieka

" Rób to, co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją" to niesamowicie wciągająca książka młodego chłopaka, opisująca jego drogę, jaką pokonał do momentu, w którym znajduje się na chwile obecną. Autor przedstawia swoje życie jasno, nie owija w bawełnę, nie ukrywa niczego, jasno przekazuje rady, swoje wątpliwości, przeżycia.

autor opinii: Paweł bator

pozytywna

Książki nie skończyłam, bo mi ktoś zabrał z siedzenia podczas podróży, gdy wyszłam na przerwę. Uznaję że może bardziej była komuś potrzebna. Szczególnie młodym polecam.

autor opinii: Małgorzata Rybska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MO-REcords
Autor: Arkadiusz Arkadio Zbozień
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 164
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788393711321
ISBN: 978-83-937113-2-1
ID: 277424

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rób to co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją Rób to co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...