TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rodzina SLOW. Jak zwolnić, odbudować więzi i doświadczyć większej radości

Jako antidotum na wszechobecny we współczesnym świecie pośpiech, natłok informacji, zalew rzeczy i spraw, brak czasu dla rodziny i na pielęgnowanie przyjaźni, śmieciowe jedzenie i takie też czasami życie… pojawił się u nas i zadomowił trend slow (z ang. powoli, wolno, zwolnić).

Propaguje zatrzymanie się, rozejrzenie wokoło i zaplanowane zwolnienie tempa życia, dobre wykorzystanie czasu i otaczających nas rzeczy. Przede wszystkim to szkoła podejmowania świadomych decyzji związanych z tym, co robić, jak żyć, co kupować, jak wychowywać dzieci, co jeść, jak spędzać czas wolny.

To przeciwieństwo zarówno wyścigu szczurów, jak i odpuszczenia sobie w życiu wszystkiego. Książka pokazuje, jak można żyć dobrze i mądrze!

Jeśli chcesz czerpać prawdziwą radość z życia osobistego i rodzinnego, to ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz tu informacje, narzędzia i inspiracje do tego, aby to osiągnąć. Autorka – współzałożycielka ruchu SlowFamilyLiving.com – przekazuje nam swoje pomysły oraz sugestie, w jaki sposób możemy smakować życie. Książka przygotowana wspólnie z polskimi fascynatami ruchu slow, których znajdziecie na slowfamily.pl.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Bernadette Noll
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 232
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788377975992
ISBN: 978-83-7797-599-2
ID: 362228

Zobacz również

Rodzina SLOW. Jak zwolnić, odbudować więzi i doświadczyć większej radości
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...